ЗвітиРічка Конопелька

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Річка Конопелька

Повідомлення B.B.B. »

21.03.09. Рибалка на р. Конопелька.
Після рибалки у с. Шепель (звіт ось тут - http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... ?f=14&t=98) вирушили на р. Конопелька, що протікає через с. Носачевичі. Довелось крутнути через Торчин, Копачівку, а там вже через Рожище і на Носачевичі.
Отже, приїхавши на місце, перед мостом на річці робимо вилазку. Доступ до річки надто обмежений, лише у лівій та частково у правій частині і то в окремих місцях – можна обкидати із берегу. А так лише із човна, якого із собою не мали. Отже, ті місця, що могли обкидати, пройшли. Є кілька гарних місць, є гарні повороти, заплави, але і сіток вистачає і браків також. Серед білого дня бачили, як місцеві перевіряли сітки. Схоже, що проживання біля берегу річки стало традиційною справою – ставити сітки тощо.
На фоні цього „нахабства” та безкльов’я роблю кілька фоток річки:
Зображення
і ще
Зображення
Гарна річка, гарне дно, що проходить лісовою смугою із пісочком. Вода, як це не дивно, прозора, в окремих місцях із червонуватим відтінком – такого ще не бачив.
Довго на річці не довелось кидати, оскільки на трьох чоловік перспективних місць замало. Зробив кілька фоток, облазили берег. Жодних ударів та виходів не було.
А вже після обіду, коли вертались від кар’єру, що біля р. Стир (звіт ось тут - http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... ?f=14&t=92) вирішили ще раз кинути на р. Конопелька. Одним словом, частково відзначився мій дядько – мав один гарний вихід щуки, яка однак лише лишила слід на віброхвостові і все. Потім ще під’їхали до греблі на річці. Там особливих місць доступу мало, але і там без результату. Ось такий він результат.

Автор цієї теми
B.B.B.

Re: Річка Конопелька

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні дізнався, що двє моїх приятелів (Василь та Сергій) побували на р. Конопелька у цю неділю 22.03.09. Попри нульову суботу у нас 21.03.09, у хлопців виникло бажання ще і в неділю прокататись. ОДним словом - нуль клювань, тичків, ударів та виходів хижака. Знову бачили, як місцеві перевіряють сітки серед Божого дня - контролю ж нуль! А згодом ще покатались до кар"єру перед с. Вишеньки поблизу р. Стир (читати у темі р. Стир без меж та кордонів).

Николаєвич Андрій
Мальок

Повідомлення Николаєвич Андрій »

браконьєрами треба боротись поки не пізно. :twisted:

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Николаєвич Андрій писав:браконьєрами треба боротись поки не пізно. :twisted:
- погоджуюсь на всі 100%, але подібного роду моменти обговорюємо ось тут http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... p?f=6&t=71 - Не в образу!

Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Ось і наступила довгоочікувана неділя. Збираємось з другом поїхати на Конопельку (де попередньо пройшла інфа, що у одного з рибаків був схід немалої щуки, за словами очевидців близько 8кг. Сам не бачив, стверджувати не буду. Проте в березні одна "мама" на 10,7 кг. була зловлена. Кажуть, що на спінінг, але знаючи і бачивши тих рибаків, особисто я сумніваюсь). Так ось повернусь. Зранку в 6,00 дзвонить "старий корабельний друг" і каже щоб я виходив з дому. Проте за 2 хв. знову дзвонить з словами "відбій". Як зясувалось, в його машину влетів скутер (зі всіма наслідками). Проте бажання ловити було велике, я беру свій "кадилак" і забираю його. Погода ПАСКУДНА. Як би сказала Єлочка Людоєдова з однойменного фільму "12 стільців": "ЖУТЬ". Вітер + холодно. Приїхавши на місце, робимо перші закиди. На пятому закиді зацеплюю свій воблер за встромлену у воду палку. Всі спроби витягнути шнуром 0,14 були марні. Попробували двома.... те саме. Обриваємо блешню, якою спробували витягувати воба. Беру запасний шнур, який залишився від якоря, але і ним не вдалось нічого зробити. Одним словом, мій воб з блешнею зараз стережуть того корча. Настрій "0". Про подальший переїзд на Стохід мова вже не йшла. Кидаємо ще на кількох місцях, в т.ч. біля мосту, але безрезультатно. Бачили чимало рибаків, але і вони не змогли нічим похвалитись. Випиваємо ще по чашці кави і додому. "Але ж як так" - подумав я собі, невже на цьому рибалці кінець. Ближче до обіду вирішую махнути сам по старих місцях по Стиру. Див. у відповідній темі.

imperator
Колючка

Повідомлення imperator »

Зображення
Так як Alegator вас вів в курс справ про рибалку на Вербну неділю, продовжувати не буду,тільки добавлю що друг це я,авто яке зловило скутера моє і риби я теж не бачив.Одним словом свято вдалося на славу :twisted: :shock: :lol: :mrgreen: як ви гадаєте :?:
Але Слава Богу Паска видалась більш вдалою,а саме другий день.
На кінець я відкрив сезон двома красунями 1,2кг і 0,85кг.
Alegator привітав мене з відкритям.
Дякую за підтримку Aleg... ;)
Sorry B.B.B.

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Справжнє ім'я: Александр

Повідомлення BOBR »

Тоесть 2 щуки и один скутераст? :D
Ну красавцы!!!
Зображення

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Повідомлення President »

Alegator писав: Одним словом, мій воб з блешнею зараз стережуть того корча.
Олег, я от твоих отчётов балдею. Всегда читаю с удовольствием, они всегда поднимают настроение.
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”