Звітис. Шепель

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Re: с. Шепель

Повідомлення Bayda »

shanik писав:Вдається виловити тільки сітку, на вигляд вона була «сируватою», тому іі добре «підсмажили».
В цілому час провели гарно, чого і всім бажаю.
Технологія сушіння непорушина :):):)

ps_coder
Ротан
Справжнє ім'я: Костя
Контактна інформація:

Повідомлення ps_coder »

На тому ставочку що ви не розловили я ловив великих окунів :)
і писав звіт - http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... f=14&t=141
Окунь там є і досить енпагані екземпляри.

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

ps_coder писав:На тому ставочку що ви не розловили я ловив великих окунів :)
і писав звіт - http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... f=14&t=141
Окунь там є і досить енпагані екземпляри.
- це не той став. У с. Шепель - виходить є три стави, один із яких безхозний.

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Той, який ми відвідали, явно не безхозний - кругом бесідки, місця для вогнищ, місточки. І риба має бути, парепади глибин є, залишки рослинності вказують що влітку він, напевно, добре заростає лататтям, просто видно неактивна риба, або стоїть по точках, як на великому ставу, а були ми хвилин 40, а то і менше.

Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Сьогодні вкотре вирішили виїхати з другом на Шепель, щоб мати змогу стикнутись з дійсно серйозним суперником, а його там є чимало, тим більше за останній період його вдавалось зловити, правда не нам :cry: Так от, вирішили виїхати дещо пізніше, тому що як показує практика ловлі на даній водоймі саме в цей період року зранку там робити нема чого (особисто наше спостереження). Приїхали близько 12 години. Погода сонячна, проте на воді спостерігалась чимала хвиля. Швидко накачуєм лодку, готуємо знаряддя лову і вперед. Пливемо в сторону острова, починаємо обловлювати територію, де минулих разів спостерігалось клювання щуки. Не встигли ми як слід розловитись як почули доволі неприємний звук "ХРЯСЬЬЬЬЬ", це так зламався надвоє спінінг Сергія. Справа в тому, що він вже раз був на ремонті, але попередні мікротріщини дали про себе знати і бідолага не витримав. Тепер його можна засунути в одне місце (нехай собі пилиться в кладовці :oops: ). Добре що взяли з собою запасну палку, за якою мусили плисти до берега. Незабаром цей неприємний випадок змінила більш приємна подія - покльовка першої щуки (1,44кг) в Сергія:
Зображення
Ну, думаємо, діло піде. Робимо закиди знову неподалік того місця, де зловили першу рибку. І тут Сергій кричить: "Є!!!!", напевно "мамка", бо шось дуже важко йде". Я швидко готую сачок. Помаленько підводимо трофей до лодки. Здалеку побачив як риба блиснула своїм тілом і знову пішла вглиб. Думаю: "Нарешті довгоочікуваний трофей". Проте згодом риба потроху починає здаватись і ми заводимо її в підсак. Ось як виглядає даний красень (1,81кг):
Зображення
Зображення
Зображення
Потім починається довге полоскання практично усіх приманок, які не приносять бажаного результату. Зауважу лише той факт, що час від часу ловив на вертушку Мепс №4 лонг і саме на неї спостерігались ударчики окуня. На меншу вертуху він не реагував взагалі. Резину практично не використовував. Довелось бачити як на березі один з рибалок витягнув щучку, згодом ще один, з чого зробили висновок, що риба є і в береговій зоні. Небо почало затягувати хмарами і вже помітно стало темніти. Було вирішено попробувати зробити кілька закидів біля очерету. Підпливши до нього, побачили, що наше припущення було недаремним, вода кипіла від малька, якому "щось" явно не давало спокійно відпочивати. На щуку це не було схоже, скоріше всього окунь. Сергій робить закид і знову його спінінг згинається в "бублик". Глянувши на його зусилля підтягнути рибину до лодки, зрозумів що на тому кінці шнура щось немале. Почалась запекла боротьба. Проте і цього разу наші снасті витримали супротив суперника. На наш подив це була далеко не та риба за якою ми приїхали. Як виявилось риба була зловлена за хвіст (3,31кг):
Зображення
Після процедури зважування та кількох фотографій на пам'ять риба була випущена в рідну стихію:
Зображення
Зображення
Хоча особисто мені і не вдалось цього разу відійти від "0", проте емоцій мені хватить на цілий тиждень. Маю надію, що іншим разом ми все таки зустрінемось саме з "тою" рибою-монстром.

Shepel Admin
Чебачок

Повідомлення Shepel Admin »

Привіт. Трофейним екземпляром щуки 10+ поки що Вас не порадую. На томість розповім про непогану риболовлю 2-х кг екземплярів на ставку Шепель. Отже початок риболовлі 21 листопада о 10 годині. Пройшли човном по руслу та каналах жодного удару! Після 12-ої години зміщуємось до берега. Біля поодинокого очерету помічаємо виходи щуки ( напарник Максим). Рибалимо я на джерк, а товариш на коливалки. Проводжу джерк біля очерету – легенький поштовх слайдера і відразу біля нього бурун, щука промахнулась. Повторні спроби доловити щуку виявились бузуспішними. Зміщуємося трохи дальше на середину водойми, але з прив’язкою до очерету. Закидаю бастер-джерк, перша проводка і на паузі удар, але знов невдача риба зійшла. Максим закинув Альгу в метрах шести від сходу щуки на джерк, удар і перший трофей в човні. Зміщуємось знову до берега. Проводка джерка вздовж берегової лінії приносить ще одну щуку на 2 кг. Щ е одне переміщення до бровки приносить для Максима щуку вагою 2.2 кг. Перевірка місць вилову трофейних екземплярів виявилася безрезультатними. Про закінчення дня помітили лише після заходу сонця, тому обідати прийшлось при налобних ліхтариках.

Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Вкотру неділю рибалимо з другом на даній водоймі. Ось і сьогодні вирішили провідати її та заодно потренуватись перед змаганням. Приїхали на водойму в 11 годин. На воді були близько 11.30. Практика лову попередніх разів показувала, що ще трохи зарано випливати в даний час, оскільки клювання починалось після першої години дня, проте сьогодні, можливо, було вже запізно! На воді була сильна хвиля, тому, щоб не тратити сили і час вирішили стартувати не із звичного місця (дамба біля синього вагончика), а проїхали трохи далі. Зразу попливли на ті точки, де попередні рази було клювання і не прогадали. З перших закидів Сергій повідомив, що мав удар. За кілька хвилин я ловлю першу щуку, яка на вигляд мала близько 1,5кг. Коли я її витягував в один момент було відчуття сходу, проте потім знову відчув тяжість на другому кінці шнура. Коли рибу взяли у підсак, то блешні в її пащі не було, а на оці було виявлено червону пляму. Можливо при виважуванні засік ще й за око. Проте сьогодні був її день, вона була відпущена додому :)
Зображення
Вітер час від часу то посилювався, то стихав. Коли ми вкотре вирішили змінити місце лову і я зняв якір, Сергій заробляє клювання зубатої недалеко від лодки. З того як вигнувся спін і міміки лиця друга :shock: було видно, що це клюнула не якась там "кілушка". І дійсно, це був хоч і не Монстр, проте немалий екземпляр (2,96кг).
Зображення
Далі звична процедура зважування, фотосесія, після чого вони (Сергій та риба) востаннє подивились один одному в очі: хто з сумом, хто з радістю і розійшлись в різні сторони.
Зображення
Далі клювання припинилось. Зміна місць та приманок не приносила результату. Я вирішив спробувати половити на давно закинутий джексонівський воблер. Хоч він для даної водойми не зовсім підходив, оскільки мав можливість заглиблення до 2м та постійно чіпляв мул та різне зілля, а там де ми ловили було не більше як метр з буйом, проте я мав клювання і на нього, але нажаль щука зійшла :( Ще десь за годину ловимо щучку на 1,2кг та окунця на 230гр. На цьому наша рибалка була закінчена. Наш колега, який приїхав з нами і ловив з берега риби не бачив. Ну що ж, до зустрічі на змаганнях.

Dmytro
Амур
Контактна інформація:

Повідомлення Dmytro »

Гарний звіт!
Память рыболова феноменальна: он помнит даже то, чего не было :)

Shepel Admin
Чебачок

Повідомлення Shepel Admin »

Вбив бобра - не буде добра !
Охотінспектор.

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Повідомлення President »

Shepel Admin писав:Вбив бобра - не буде добра !
Охотінспектор.
100%
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”