Звітис. Шепель

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Re: с. Шепель

Повідомлення Bayda »

В суботу, 10 жовтня мав трохи часу, зранку вибрався на рибалку. Погода була сприятлива для кльову - приморозок, легенький вітерець. Близько 8 був уже на воді. Перші проводки дали результат - мав декілька покльовок окуня, які вдалося реалізувати. Окунь брав зачьотний :). Як результат - 8 окунів і одна щука. Біля 12 рибалку закінчив. Окрім мене на воді було ще 3 човни - як виявилось пізніше, усі з рибою. Так як сам був у човні - фотосесію було зробити досить важко, все що вдалося сфоткати, далі.
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Востаннє редагувалось 23 жовтня 2009 21:51 користувачем Bayda, всього редагувалось 1 раз.

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Юра, фотки дуже класні!

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)

Повідомлення Bayda »

Палыч писав:Пару днів тому назад ми з Кумом проводили тестування ставка на наявність активізації кльову хижої риби.На водоймі були о 7-й на воді близько 8-ї.Відходимо недалеко від берега ,якір у воду блешні на воду.Другий закид;тичок,підсічка і о щастя(рибацьке) Є!Фото прилагається.
39a9384e3f7f[1].jpg
Хоча і невеличка але приємно!Зміщаємось далі,приблизно годину нуль покльовок,міняємо приманки на всякі різні результат як кажуть"на лицо"(відео прилагається , дякуючи Кумові ,зараз попробую завантажити).Загальний результат з десяток чудових щупаків які були відпущені на волю,окрім першого.Р.SХочу подякувати всім причетним до випуску першої рибацької газети Луцька!!!!!МОЛОДЦІ!!!!
А тут можна подивитися відео: http://www.youtube.com/watch?v=Qpfxu9S7G-0

Dmytro
Амур
Контактна інформація:

Повідомлення Dmytro »

Да, окунь справді гарний
І краєвиди також!
Память рыболова феноменальна: он помнит даже то, чего не было :)

Bayda

Повідомлення Bayda »

В неділю був на тренуванні.Кльов - "шо у белых камней".Окунь , щупак хапали все і без розбору,якось це насторожує , щоб "не обожралися" :lol: :lol: :lol: .
Додаю пару фоток.
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні.
Відразу після курсу "молодого бойца" щодо навчання на човнові із бензомотором на водоймі, а також розмітки зон до завтрашніх змагань, вирішили кинути годинку спіном із берега.
Отже, за той час вдалось узяти два окуні, один із яких був цілком непоганим. Бачили багато рибалок-спінінгістів. Таки сезон активного полювання на хижака у с. Шепель вже розпочато.

StriDer
В`юн

Повідомлення StriDer »

Обіцяне відео з тренування на цій водоймі. 18 жовтня.
http://www.youtube.com/watch?v=n_mSJ5KNp9Y
Зображення

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Був учора у с. Шепель. Мав нагоду кинути кілька разів.
Пощастило, як ніколи – до десятка окунів
Зображення

Зображення
Та ще й щука на додачу десь до 1,3-1,5 кг. Що цікаво, що повідець із монки у 0,12 мм витримав зубасту.
Зображення

Maximus
Чебачок

Трофейна рибалка на Шеплі

Повідомлення Maximus »

Давно я з адміністратором Шепля Сергієм планував виїхати на рибалку разом. Наперед домовившись на 11.11.09 і виїзд о 11.20 дня.
Погода в цей день нас не радувала, температура повітря була десь 8 - 10 градусів тепла, моросив дощ, та був холодний пронизуючий Пд.-Зх. вітер. Приїхавши на Шепель о 11.50, ми миттєво зібрали наші спінінги і вирушили на риболовлю. Наперед вирішили обловлювати старе русло Шепля біля острова. Перші заброси у мене та Сергія не давали результату. Але з професійним умінням проводити приманку (колибалку) Сергій отримує пару промахів та 2 непогані окуні по 350 - 400 грам. А у мене нічого. Почало темніти, ми вирішуємо під_їхати поближче до острова. Сергій почав ловити на JERK, а я на колибалки,та почали обкидувати прибережну зону.
Не встигнувши я кинути другий раз, Сергій говорить, що у нього покльовка серйозної риби. Двох хвилинна боротьба закінчується нашою перемогою. Вийнявши з риби воблер, та посадивши її на кукан для фотографування на березі. Ми з піднятим настроєм, приступаємо далі до ловлі. Закинувши перший раз мою олюблену ALGU, я відчуваю шалений удар, з 4-ох хвилинною боротьбою риба в підсаку(доречі велика подяка Сергієві, за миттєве підсікання підсаком)Мдаа!! Скільки адреналінууу!!.. Посадивши її на кукан ,ми вирушили скоріше до берега, щоб менше травмувати рибу. Після зважування виявилось, що щука Сергія заважила 5.204 кг. та в довжину 85 см.
А моя 8.200 та в довжину 102 см. Відпустивши рибу у її рідну стихію, ми ще досі не могли відійти від тих вражень. Оце так, я зловив саму найбільшу щуку у своєму житті і Сергій зловив саму найбільшу щуку на JERK. На кінець розповіді хочу добавити те ,що рибацькі мрії збуваються на гарних водоймах.
Наперед вибачаюсь за неякісні фото (знімались на телефон)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Bayda

Re: Трофейна рибалка на Шеплі

Повідомлення Bayda »

Гарненькі зубасті:) Мої вітання :)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”