Звітис. Шепель

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Jerk
В`юн

Re: с. Шепель

Повідомлення Jerk »

Як сказав класик : скільки людей стілький думок .
Ось фото сьогоднішні вечірні (точніше після обідні) улови :
Зображення
з берега.
Зображення
і з човна .
А як кажуть справжні рибацюги - УМЄТЬ НАДО!

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

Недільна рибалка порадувала гарним трофеєм. Олексієм була виловлена "мамка" :shock: 7.100.

Зображення

Gena31
Ікринка

Повідомлення Gena31 »

:?: Недільна рибалка порадувала гарним трофеєм. Олексієм була виловлена "мамка" :shock: 7.100.
Якщо не секрет на що і як була виловлена?

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

Спрацював метал з невідомою назвою "Атом" :shock: , а виловлена звичайним способом з купою адреналіну і емоцій :D

Bodya2222
Окунь

Повідомлення Bodya2222 »

Атом дуже не дооцінена блешня. Вага її 20 грам, деякі фірми роблять їх 23 гр. Надхвичайно добре ловить рибу будь-якої величини, мною були піймані екземпляри 200 гр. також 4 кг, бюджетний варіант всім рекомендую.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))

Krokodill
Минь

Повідомлення Krokodill »

Ще в "дофемідовські" часи коли на Шеплі починала брати щука Атомів було не купити на базарі, потім розловили ще і Шторлінг.
Сьогодні вальохав на Шеплі окуня. Іншого слова підібрати не можна - брав на все. Черваки п"ятидюймові, віброхвости ядовиті, раки... все було йому до смаку :o . До обіду наловився, далі почало набридати, поїхав на річку. Шепель - дурна водойма і риба в ній дурна, в жовтні окунь душить малька по-верху :roll: . Це ж як похід в магазин :oops: , а де рибалка?... Хоча... Приманки можна розловити :!:
ЗображенняЗображення

allfa
Минь

Повідомлення allfa »

Да не догода нашій бабці,не бере пагано, бере тоже пагано. :lol:

Krokodill
Минь

Повідомлення Krokodill »

allfa Та чо пАгано :roll: Класно, але не цікаво. :)

allfa
Минь

Повідомлення allfa »

а в якій кількості?

Діма
Керівник напрямку Фідер

Повідомлення Діма »

Сьогодні з Байдою Ю.І. рибалили у Шеплі з човна. Погода була просто супер. Розпочали близько 10.00 год. Перша зупинка принесла декілька тичків ймовірно білої риби на їстівний силікон - не то. Далі зайшли в заводь де помітили розсипи малька. На одній з проводк вздовж камиша мені сідає щучка, яка на жаль сходить. За хвилин 10 в Юрія Івановича крякнув фрикціон - Є!. Я приготував підсак, однак поступила команда зніматися з якоря і правити веслом за щукою. 5 хвилин боротьби, класного виважування з купою емоцій і на поверхні зявилася вона - красуня десь під 5 кг. Весь прикол в тому, що взята вона була на УЛ, поводок флюр о.14, силікон (червяк). :shock: .За пару хвилин і я відійшов від нуля виловивши щучку до кіло. Потім ми спробували щастя на плесі де Ю.І. виловив на бляху окуня, а на одній з ямок потримав щуку яка обрізала поводок. В лодці, на воді, в камишах перекусили і я запропонував повернутися в ту ж заводь. Манила вона мене і не дарма. На другій проводці підсікаю - мертвий зацеп, спін тримаю в натягу може вийде? ні мертво. Перекладаю спініг в ліву руку щоб взяти весло, а зацеп зрушив з місця. Потримав я риба секунд 5 і схід. Прикро, судячи з усього це мала бути найбільша виловлена мною щука. Розуміючи що свій шанс на сьогодні я втратив і роздача слонів закінчилися ми ще з годинку поплавали протягом якої Ю.І. зловив ще одну невеличку щучку. Ну чого вона зійшла? :cry: Але відпочили на славу!

Зображення
Зображення
Зображення
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”