СпорядженняФідерні та пікерні вудилища ...

Модератор: Sergey@F

Автор цієї теми
Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Фідерні та пікерні вудилища ...

Повідомлення Sergey@F »

:idea: В даній темі пропоную обговорювати все що стосується фідерних та пікерних вудилищ ...
Вудилища для фідерної ловлі розділяють по класу, довжині та тесту - тобто максимально допустимої ваги кормушки (з кормом) або грузила :!:

:arrow: Самий легкий клас - Light Feeder або Picker. Характерною довжиною для даного класу вудилищ є довжина 2,7 - 3,0 метри, і передбачає використання кормушок або грузил вагою до 60 грамів. Застосовується в основному для риболовлі на коротких дистанціях, у водоймах зі стоячою водою або слабкою течією.

:arrow: Середній клас - Medium Feeder. Довжина становить 3,3 - 3,6 метрів з застосуванням кормушок або грузил вагою до 80 грамів. Даний клас вудилищ дозволяє ловити на середніх дистанціях в різних умовах це і річки з середньою течією, озера, водосховища.

:arrow: Середньоважкий клас - Medium Heavy Feeder. Довжина становить 3,6 - 3,9 метрів з застосуванням кормушок або грузил вагою до 100 грамів. Даний клас вудилищ дуже універсальний дозволяє ловити майже на всіх водоймах на дистанціях 60 - 80 метрів.

:arrow: Важкий клас - Heavy Feeder. Довжина становить 3,9 - 4,2 метри з застосуванням кормушок вагою до 120 - 150 грамів. Даний клас вудилищ розрахований для сильної течії та для дальньої дистанції.

:arrow: Верхній важкий клас - Extra Heavy Feeder. Довжина становить 4.2 - 5.0 метри з застосуванням кормушок вагою до 150 - 250 грам. Спеціалізовані вудилища які використовуються під конкретні умови ловлі, дуже сильна течія, крупна риба, дуже дальні закидання.
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Re: Фідерні та пікерні вудилища ...

Повідомлення Павло »

Brat Fishing G-Feeder 3.6 до 110г хто знае це бюджетне вудлище? :?:
Зображення

Автор цієї теми
Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

Павло писав:Brat Fishing G-Feeder 3.6 до 110г хто знае це бюджетне вудлище? :?:
Особисто снастями даного виробника користуватися ще не доводилось, але на скільки мені відомо то снасті Brat Fishing всі бюджетні..... наприклад я в одному з луцьких магазинів звертав увагу на фідера даної торгової марки то ціни були десь від 250 до 380 грн.
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

PIC_0018.JPG
Зображення

Автор цієї теми
Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

:arrow: Компанія SHIMANO 8-) створила нову дуже цікаву серію фідерних вудлищ Aerocast з використанням революційної технологі овального бланку. Чув від людини яка уже встигла протестувати дане творіння, що закидання на 100 метрів для цього фідера це делеко не остаточний варіант, та й назва говорить сама за себе (Aerocast)...
Наслухався про цей варіант багато цікавого, так що вже й самому почали дурні думки в голову лізти... :lol: :lol: :lol:

babuka
Мальок

Повідомлення babuka »

Всім доброго часу доби! Прошу допомоги у мастерів, спортсменів і просто небайдужих рибалок, у такому питанні. Все життя ловив на прості китайскі поплавки і горя не знав :D . Але як то кажуть: "Життя не стоїть на місці!". Потрапив якось мені в руки фільм братів Щербакових про фідер. Ну і так мені закортіло спробувати цю британську донку, що "мама караул". Домоможіть порадою у підборі вудлища, катушки і т.д. Грошей катма, а бажання є! Бюджет десь 600-800 грн. Зачасно дякую!
P.S. У теоритичному плані підкований, мат. часть вчив ;) Необхідна практика!
P.P.S. Знаю що все зроблено в Китаї, але (нехай мене вибачать) BratFishing не пропонувати.
"Невже ти думаєш, що я такий як ти думаєш"

Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Можна подивитись Мікадо...Нещодавно гортав каталог за 2010, сам збараюсь щось замовити, проте ще не визначився що :roll:
Зображення

babuka
Мальок

Повідомлення babuka »

Привіт! Я читав за Mikado. Ніби непогані бюджетні фідери є. А можна силку на каталог? І бажано з цінами.
Я взагалі дивився на Salmo і Flagman. Здається хороші палки. І ціна не сильно кусається. Проте відгуки на форумах мягко сказати не дуже, особливо про Flagman.
Ще цікаво почути про фірму Spro, користувались? Короче кажучи - варіантів куча, треба вибирати!

Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Таких ссилок не маю, каталог дав один знайомий.Цін в католозі нема, шукаете прайс-лист, або краще звернутись в спеціалізований магазин, там підберуть та порадять щось конкретне, під тип умов в яких ловите, в крайньому випадку привезуть під замовлення.
Зображення

babuka
Мальок

Повідомлення babuka »

До речі, як в нас зі снастями у Луцьку? Є вибір де купити? Плюс який стан справ з "запчастинами"? Я так зрозумів, крім вудлища, ще необхідно мати набір кінчиків (чи як їх правильно назвати), бо це розхідний матеріал, по типу воблерів для спінінга. Так от чи можна їх докупити без проблем у Луцьку? І саме головне (я вибачаюсь - багато тексту :) ) Я ж не сказав головного, вимоги до фідера. Так от:
- рибалка переважно на водоймах зі стоячою водою, озера, копанки, рибхоз :D;
- тест до 90-100 гр.;
- бланк бажано графіт (хоча з таким бюджетом який графіт...).
Такі справи.
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”