Сезон 2009 рокуЧО Спиннинг берег 05.04.2009

Модератор: President

Patik
Колючка

Re: ЧО Спиннинг берег 05.04.2009

Повідомлення Patik »

Поздравляю победителей. Спасибо всем учасникам за честную борьбу. Отдельная благодарность организаторам и судьям за прекрасно проведенные соревнование. Лучане - молодцы !
Зображення
Спиннинг - наше главное оружие !!! Зображення

ps_coder
Ротан
Справжнє ім'я: Костя
Контактна інформація:

Повідомлення ps_coder »

Велике прохання - викладіть фотки :) Дуже цікаво.

yurgen
Амур
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення yurgen »

вот немного фоток

yurgen
Амур

Повідомлення yurgen »

и ещё

Автор цієї теми
President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Повідомлення President »

Зображення

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

Ось ще кілька цікавих фото які були зроблені мною під час змагання...

перша виловлена щука в зоні "С" вага 0,720 гр.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Самые гуманные судьи в мире.... :lol: :lol: :lol:
Зображення

Респект і повага Андрію за найбільшу щуку вага 2,720 кг. :!:
Зображення
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 07 квітня 2009 07:37 користувачем Sergey@F, всього редагувалось 1 раз.
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Вражень купа, сьогодні трохи відійшов, спробую по порядку.
Виїзд в 6.30 (Livera, я, Бєлий, В.В.В), дорогою обговорення тактик і стратегій - аж забуваєм купити їсти-пити. На місці вже ума народу, реєстрація, всім привіт і т.д., по-50. Жеребкування, я в С, Валера в В – зони більш-менш відомі і з минулих змагань і з тренувань, Бєлий продовжує зимову традицію брати на себе найтяжче – А, де ніхто з нас не ловив. Жеребкування в зоні, мрію про останні сектори – там були помічені щуки, а випадає 4, старт, треба бігти, але ж як не кинуть пару раз, переборюю «любительські» інстинкти і рухаюсь вперед, але помічаю вільні сектори біля острівця рослинності, де минулого разу відривався КYM, треба спробувати. Проводка, друга, третя, ніби тичок, щучий вихід правіше, погнав окуньок, метелю далі, бачу як з районів куди я хотів бігти повертаяться Свірик, значить там нема шо робити, стою тут, рибка є, треба прибазарити, легенький цок – є, мінімальний, але вже не 0, віддзвонююсь, Валера з рибкою, обриває дзвінок – в нього клює. Бєлий з 0. але ще є час. Видєлуюсь з мормихою, криво ліг шнур. Кидаю подалі щоб перекласти, швидко вимотую – удар, є. Лівіше в кутку В зони PaNZeR ловить щучку, доходить слух що в когось 2,700. Мене оточують колеги по спорту і повільно зжимають кільце, але місце в мене класне, комишик прикриває від Свірика, з нього(комишика) періодично вискакує щучка то в його бік то в мій. І хочеться ж її! Час спливає, але третій окунь попадає в пакет, бачу як львів’янин, а практично на останніх хвилинах Микола «йдуть» від 0(нічого особистого, але трохи жаль).Фінальний крик, зустрічаю Derangerа, він скромно зізнається що претендентка на рекорд – його, підрахунки, Валера з 7-ма окунями,ми 3-ті, це вселяє надію. Перекус, нове жеребкування направляє Бєлого в мою зону, здаю йому точку (він, на жаль, порадою не скористався), Livera отримує ту саму В ( а пізніше в ній той самий стартовий сектор) а я попадаю в «мертву» А, де в попередньому турі лише троє з рибою. І на старті припускаюсь помилки, бо хоч як мені хочеться в комишик за карповими палатками, трохи «завтикую», і коли прихожу в ізольовані сектори то 6й і 5й ближні до трав вже зайняті і там йде роздача (відносна, звичайно). До мене все ж прориваються окуньки, але ніяк не можу зловити, колеги ловлять легшими головами (1.2 г), я такою не кину, та і не маю таких, міняю кольори, ставлю 2,5- мій мінімум, і то з натяжкою, окуньки часом виходять, є удари, сходи, а рибок нема ( а в сусідів справа є і є, що геть не заспокоює), раптом тук і мінімальний, відлягло від серця, дзвоню, Валера з трудом але взяв одного (а на останніх хвилинах другого), Бєлий не радує – в нього один зріз і один сход. Пробую монтаж з відводом на «дальняк»- безрезультатно. В заростях справа, де нема секторів, увесь час просто лютує щука, «вєєра» не сходять з поверхні. Кінець, я з Валерою 5-ті в своїх зонах, Бєлий «ніасіліл», командне 4-те, не втримали. Прогрес звичайно, на фоні минулого виступу, але …
Все. Пиво кінчилось, написав.
Вітання переможцям, Спеціальне вітання Dеranger’у, повага В.В.В, подяка організаторам (тільки не виганяйте нас, ми виправимось).
Зображення

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

[quote="Sergey@F"]
Респект і повага Юрі за найбільшу щуку вага 2,720 кг. :!:

Його звати Андрій

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

shanik писав:
Sergey@F писав: Респект і повага Юрі за найбільшу щуку вага 2,720 кг. :!:

Його звати Андрій
Прошу вибачення :oops: щось перепутав :oops: :arrow: виправлено.....
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

yurgen
Амур

Повідомлення yurgen »

ну и традиционный видеоотчёт

http://www.youtube.com/watch?v=9eCx3cUo2t4
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”