ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. » 20 листопада 2009 22:21

Діма писав:Був сьогодні у Вербаїві... А що могло завадити насправді?
- Дуже знайомі місця. Доводилось там бувати раніше. Після кожної риболовлі для себе відзначав, що риболовля (спінінг) у тих краях є найскладнішою. І той рибалка, що зможе взяти бодай 1-2 хвости - це вже профі, тим більше у цей період.
До речі, хижак, що там погулював на повороті (якщо думаю саме про той поворот) більш за все головень. Він чи не єдиний представник із хижаків, що є там у більшій кількості.
Дозволю собі ще певні роздуми з огляду на минулі вилазки, спогади і певний досвід.
Оскільки незабаром зима, відповідно біла риба відійшла на зимувальні ями. Відверто кажучи, про зимувальні ями у Вербаєві годі й сподіватись. Не раз доводилось по весні бачити розсипану селітру на березі (на поворотах). Одним словом - човпуть там добряче. Та і місцеві про це щороку говорять.
А ось місця у с. Малево - хоч і не мають великих ям, однак чомусь манить туди рибу із року в рік.
Оскільки частенько буваю на риболовлі узимку, то ніде більше не бачив стільки рибалок (на поплавок та донку) на р. Стир, як у с. Малево. Так само не бачив, щоб ловили у такій кількості білої риби взимку саме у тих краях, тоді як інші села, де протікає Стир (говорю про села від Хріників до Луцька) є практично безлюдними на річці. Якщо хто коли і вийде на поплавок чи донку - то результат дуже слабенький.
Можливо, і помиляюсь.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Діма
Керівник напрямку Фідер
Дякував (ла): 830 рази
Подякували: 967 рази

Повідомлення Діма » 20 листопада 2009 23:26

Отже Вербаїв славний лише своїми пейзажами?! Жаль. Думаю ти правий, оскільки дійсно, у Малево я жодного разу не був з нулем по фідеру (минула субота в активі і плотва і густера і голавлик), а тут стільки зусиль і нічого. Але це досвід.

Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Zoryan
Верховодка
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 74 рази

Повідомлення Zoryan » 10 грудня 2009 20:09

Всім привіт! Нарешті сьогодні, подивившись в неті, що дощу не буде, вибрався на рибалку. Вирішив поїхати за місто в район села Кульчин. В 12.00 прибув на місце і одразу почав полоскати воблери, настроївшись виловити хижака... Півтора години полоскав... Потім поставив твістер 3/4 з шарніром 6 гр. і почав простукувати дно, хоча даний спінінг не відповідав даній процедурі. Але десь на четвертій проводці по ділянці з відносно чистим дном є два удара і відчуваю що риба сидить на гачку. Зачотний язік...
Фото003.jpg
Через дві слідуючі проводки обриваю приманку на підводній корязі, а так як вже достатньо замерз, то збираюсь і їду до дому.
Ось така рибалка 10.12.09 р. Це перший раз я зловив язя на спін.

P. S. Тепер мабуть купллю UL спінінг

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Повідомлення shanik » 10 грудня 2009 23:34

Zoryan писав: Тепер мабуть купллю UL спінінг
Так люди і заражаються УЛ вірусом.
Йазь красавчег.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. » 10 грудня 2009 23:43

Zoryan писав:Всім привіт! ...
Ось така рибалка 10.12.09 р. Це перший раз я зловив язя на спін.
Привіт!
А ми тут думаємо, як то розпочати зимовий спінінг! І саме не вистачало 7-го учасника, а тут такий улов та ще таке бажання!
Вітаю!

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій
Дякував (ла): 1486 рази
Подякували: 834 рази

Повідомлення Bayda » 10 грудня 2009 23:59

Zoryan писав: Тепер мабуть купллю UL спінінг
Викинь з речення "мабуть" і насолоджуйся:)

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Діма
Керівник напрямку Фідер
Дякував (ла): 830 рази
Подякували: 967 рази

Повідомлення Діма » 14 грудня 2009 23:31

Позаминулого тижня, після відвідин Малево, запланували з Сашою "Pikaso", зробити вилазку з фідерами. Спочатку планували поїздку в Шепель, але в пятницю стало зрозуміло, що мінусова температура внесе корективи. Так і сталося. В неділю о 7 ранку взяли курс на Малево. По доразі, в Баківцях на озері відмітили морозну "кашку" і дійшли висновку, що зробили правильний вибір прямуючи до Стира. Погода була приємно-зимова. Морозець градусів -7С,-8 С,перемінно хмарно, інколи пробивало сонечко, поривчастий вітерець, який однак не дуже дошкуляв, падав рідкий сніжок.
Зображення
Приїхавши на місце, одразу за нами прибули учасники змагань по зимовому спінінгу. Привітавшись, та побажавши традиційних "ні луски ні хвоста" спустилися до річки. Вирішили перейти на протилежний берег та піднятися вище по течії. Проходячи по містку відмітили, що деревяні дошки дзвінко порипують від морозу.
Зображення
Зображення
другий риб
Зображення
третій риб
Зображення
З насадок ми використовували опариш, мотиль, бутерброд. Всього змінили десь чотири місця. На останньому повезло й мені розмочити рахунок.
Зображення
З цікавих моментів було два виходи невідомого хижака. На повороті русла майже на середині зненацька з води вискакувала дрібнота, колом радіусом метра 2-3, після чого по центру цього кола зявлявся чималий бурун. Такого я ще не бачив. Чи міг бути це жерех?
У колег, що змагалися ніби все склалося, оскільки поступило запрошення на юшку.
Близько третьої години,смачно перекусивши та допивши залишки чаю у двох термосах вирушили на Луцьк.
Востаннє редагувалось 15 грудня 2009 00:26 користувачем Діма, всього редагувалось 1 раз.
За це повідомлення автора Діма подякував:
Саша16 (09 листопада 2011 18:30)
Рейтинг: 2.7%

Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

fars
Верховодка
Дякував (ла): 42 рази
Подякували: 30 рази

Повідомлення fars » 15 грудня 2009 00:04

Всем привет! 13.12.09 был на Стырю,решил пройтись со спином от водоканала до Ж/Д моста.Было пару ударов которые не реализовал.Ловил на "поролонку", в качестве эксперимента.Домой вернулся без улова но зато отдохнувший,и с огромным удовольствием от общения с природой.Это мой первый выход на зимний спиннинг,и я не жалею что решил попробовать!
Это просто класс! Если смогу,то в воскресенье-20 снова пойду!!! Всем УДАЧИ!!!!!

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. » 15 грудня 2009 14:21

Діма писав:З цікавих моментів було два виходи невідомого хижака. На повороті русла майже на середині зненацька з води вискакувала дрібнота, колом радіусом метра 2-3, після чого по центру цього кола зявлявся чималий бурун. Такого я ще не бачив. Чи міг бути це жерех?
- також думаю, що це був саме жерех. Мені також довелось бачити один раз вихід жереха того дня. Зрештою, узимку жерех ловиться на річці.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. » 15 грудня 2009 14:24

fars писав:Всем привет! ...Это мой первый выход на зимний спиннинг,и я не жалею что решил попробовать! Это просто класс! Если смогу, то в воскресенье-20 снова пойду!!! Всем УДАЧИ!!!!!
Вітаю! А чому саме на поролон? Можливо б, на звичайну резину було б куди ліпше!

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Відповісти

Повернутись до “Звіти”