ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

babay
Окунь
Справжнє ім'я: Cергій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення babay »

Не по темі!!!
В Боратині ще не приходилось рибалити !!!!
Якісь претензії до мене Є ???

P.S. На закидушки не ловлю!!!!!!!!!!

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

Почему претензии, наоборот - поздравляю с трофеем!

А про браконьеров это так, с лову о ловле сома.

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Вчора з Сергієм вибрались побродити ввечері по річці. Річка дала рибу, але в незвичайний спосіб. З другої "покльовки" в одній точці Сергій "засік" карабіном обривок поплавкової оснастки з отакою рибкою засіченою в край губи. "Покльовку" в рибальські досягнння зарахувати не можна, але виважування жереха 2 кг 280г на таку складну "систему" достойне похвали. Крім того, мали пару тичків і одну "швайку". Комарів тьма, нахабних і безстрашних.

Зображення

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Справжнє ім'я: Роман
Контактна інформація:

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Вирішив вирватися на рибалку , тим більше неділя, погодка супер. Надумав на Стир, на набережну. Ходив кідав, а толку 0! Впирався на щуку, потім пробував окуня, але результату не було. Так дійшовши до старичкі, думав там відловлюсь, але не тут то було - вся стариця в рясці.... вже сонце майже сіло за горизонт, стало темнувато.. бачу жерех валить на розвилці. Раніше ніколи ще не ловив жереха на спінінг, тому навіть не знав що йому поставити. Вирішив використати оснастку векі. Нацепив лакі джона S-Shad кислотного кольору ( тим більше темно вже стало тому колір в самий раз ) І почав проводити приманку по поверхні, проти течії приманку зносило догори і вона там заманчиво чвакала. Підводячи до берега бачу як атакує її жерех..... і почалось!!! Блубьордом тягнути жереха проти течії стира я вам скажу це щось з чимось! Не дарма кажуть що жерех дуже бійцівський, але я його переміг і плавно з великими зусиллями засунув на пологий берег.. Ось така рибалочка получилася. Вдома важив на старих ссср'івських вагах то показали 2 кг. trofei:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Вже третій тиждень поспіль вдається вискакувати періодично на 3-4 год. порибачити... som: Кльов стабільний. Декілька покльовок вдається отримати завжди. Але є один момент... chitaj: На різні твістери і віброхвости реалізація посередня, а ось на раки майже завжди 100%. luks: Хоч деякі раки можна назвати не пасивними приманками, а двухвостими твістерами, але всерівно - реалізація значно краща! refleks: Серед виробників можу відзначити Бейт Бріз, Екогір, Джакал, Рейнс... )zabobon
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Borka V
Ротан

Повідомлення Borka V »

Доброго вечора! В неділю рибачив в районі Берестечка за три години ловлі був тільки один удар щучка в районі 700 грам більше покльовок не було.Правда ловив на тяжчу стасть і монкою два три заброси і кільця треба чистити, ультралайт навіть з машини не витягував мета була щука. Стир сильно обмілів ну і браки обнагліли в білий день сітки стоять!

Vikingvarvar
Підуст
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення Vikingvarvar »

13.12.2014.
11-45
+6, вітер пд/з 5 м/с, 748 мм.р.с.
Стир в межах міста. Manss Predator 3", шарнір, 12 грамм, шнур 0.06, поводок - флюр 0.22.
Щука 1.39 кг
Зображення
Чем ниже человек душой,
Тем выше задирает нос.
Он носом тянется туда,
Куда душою не дорос.
© Омар Хайям
Зображення

Borka V
Ротан

Повідомлення Borka V »

Підкажіть в які частині стиру найчастіше попадається судак на джиг. Хочу наступного року попробувати його зловити бо ще не ловив.Можна в пп щоб браки не бачили som:

allladinlibra
Щука
Справжнє ім'я: Саша

Повідомлення allladinlibra »

Зображення
ось такого щупакабрика піймав сьогодні мій швагро на нашій річці
1966г - вага

allladinlibra
Щука
Справжнє ім'я: Саша

Повідомлення allladinlibra »

Рибалка у хорошій копанії.
У східній частині неба спочатку з’являється світленька тоненька смужка, яка згодом перетворюється у блідо-рожеву. За кілька секунд вона починає розширюватись і набуває багряного кольору.
Зображення
В то й же час на заході ще ніч. Ми снідаємо біля вогнища.
Зображення
Якраз над нами у небі проходить межа, що розділяє «всесвіт» на два «світи» - день і ніч. Тому виникає враження, що знаходимось у центрі галактики. Здається ніби ми не на Землі, а десь далеко у космосі і спостерігаємо зверху, як світло перемагає темряву. З нашого багаття вилітають дрібні іскорки і неначе новонароджені зорі летять у небо, в якому зливаються з червоними фарбами ранку…
Бутерброди з’їдені, спінінги «заряджені» і ми розходимось по березі річки в пошуках хвостів і луски. Як виявилось трохи згодом фортуна сьогодні на нашому боці. З перших закидів вдається піймати кілька смугастих.
Зображення
З моменту завершення сніданку пройшло зовсім не багато часу. Сонце ще не зійшло, але небо майже повністю скинуло з себе нічне покривало, з одного боку. А з іншого майже вдягнулося у красиві ранкові шати. Мить і все завмерло. Загусло повітря, затих вітерець, зупинилась вода у річці. За лінії горизонту почала, неквапно випливати вогняна куля. Я теж зупинився заворожений магічним дійством. Кілька хвилин я стояв нерухомо. На обличчі не ворухнувся жоден м’яз. Мені пощастило бути свідком неповторного пробудження Нашої Зірки...
Зображення
Пройшло кілька годин з моменту перших закидів. Сьогодні клює. Риба ловиться у всіх по-різному, але ловиться. Особисто я їхав цього разу не так на рибалку, як на невеличку мандрівку.
Останніх кілька місяців спінінгу кожного тижня, а деколи частіше, тому хотілось трохи походити і помилуватись краєвидами. І це мені вдалось. Природа ніби відчула мій настрій і подарувала гарну погожу днину…
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”