ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

АНАТОЛІЙ
Вугор

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Риболовля на Стирю зараз дуже цікава, особливо після того як рівень води впав, концетрація риби в будь якій з перспективних точок збільшилась, стало простіше обстукувати цікаві ямки де стоїть судак і непогана щука.
Піймати на нашій річці судака, нехай і невеликого - справа непроста, проте коли як не зараз це робити, тим більше що умови сприяють, варто лише знайти місце стоянки хижака і підібрати вагу джигу та приманку.
Мабуть основним критерієм, який слугує настановою для вибору місця є наявність донних аномалій, які на поверхні води відображаються як зворотні течії.
Знайшовши точку варто визначити вагу джигу, комфортну для роботи на ділянці річки з конкретною глибиною і силою течії.
Які приманки використовувати кожен вирішує сам, відштовхуючись як правило від власного досвіду, однак найчастіше вони повинні мати розмір 2-3 дюйма.
З ціллю піймати судачка вчора ввечері я вийшов на Стир до вже знайомих місць що на Д. Галицького, кликання вдалось піймати відразу, що дуже потішило, був також схід щуки, яку підняв на поверхню, після чого вона виплюнула приманку і зникла в глибинах річки. Рибу, яка бореться за своє життя ловити цікаво, палиця гнеться в бублик, фрекцион не стихає, судак потягає на себе і тиснеться в дно, відразу зрозуміло хто на іншому кінці шнура. Під кінець риболовлі отримав ще один схід судачка, який залишив глибокий поздовжній поріз на приманці. Ловив "Грабом" від "Гарі Ямамото" на голові у 3г. та гачком №8.
Зображення

Зображення
(І годиною раніше на Заліві)

Усім НХНЧ! та натхнення на риболовлі!
Зображення

АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

"Коротко про головне" chitaj:

Дзвінок друга з запрошенням здійснити ставшу вже традиційною прогулянку по Стиру маршрутом "Д. Галицького - Рованці" отримав тверде "ОК" і я попрямував до місця зустрічі, де Дімон вже чекав на мене, а в руках у нього був такий собі трофей вагою 1.4кг, якого Дмитро піймав з першого закиду; приманка: Лакі Джон Тіога "2"
Зображення

В ході риболовлі і я піймав перший хвіст, ним виявився судачок, дуже бійкий і як завжди несподіваний.
Зображення

Дуже цікаво порибалили і хоч далі "трофеїв" не було, проте окушками ми себе побалували!

Усім НХНЧ! та натхнення на риболовлі!
Зображення

babay
Окунь
Справжнє ім'я: Cергій

Повідомлення babay »

Толік! Той звіт за 17 серпня, фото з судачком- ЩО з хвостом?. Таке враження що ти ним подвір'я замітав.
Фото риби надто замучені.....

Vikingvarvar
Підуст
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення Vikingvarvar »

babay писав:Толік! Той звіт за 17 серпня, фото з судачком- ЩО з хвостом?. Таке враження що ти ним подвір'я замітав.
Фото риби надто замучені.....
Больной судачёк. Клещём заражен. Красное пятно на плавнике хвостовом тому доказательство.
Чем ниже человек душой,
Тем выше задирает нос.
Он носом тянется туда,
Куда душою не дорос.
© Омар Хайям
Зображення

Ale}{
Плоскирка
Справжнє ім'я: Олександр
Контактна інформація:

Повідомлення Ale}{ »

Мрії збуваються, або День Незалежності 2013!
Сьогодні вирішив прогулятись по річці і трішки поджигувати, твіч за 2 місяці трішки приївся. Отже звечора в рюкзаку приманочки 7-10 см, грузи 12-20 грам, палка 5-25, а в мене бойовий настрій до сну - завтре великий день.
О восьмій вже роблю перші проводки. Спочатку діло не йшло, то обриви, то щука своїми виходами душу тревожить, то зачепив чийсь садок що вільно плавав у річці (рибу та 2 раки відпущено на волю).
А потім діло таки пішло... Першеньку ловлю за ямою на бровці, викидаю рибку на берег і тільки брати до рук щоб сфотогорафувати вона кувирком у воду і додому в травичку, ну і добре, все одно мала (грам 400). Другеньку чіпляю на вході в іншу яму чітко по бровці, підводжу до берега, простягаю руку щоб взяти, і вона, зробивши блискавичну свічку звільяється з гачка. Ну нічого, риби в річці вистачає.
Зміщуюсь в сторону і з-під травички таки виводжу щучку.
ЗображенняЗображення
Фотографую та відпускаю.
Недалеко виловлюю і другу з першої проводки.
ЗображенняЗображення
Фотографую, відпускаю.
ЗображенняЗображення
Чуть далі ще одна чучка гарно відкушує хвіст приманки у мене на очах, гарно то як :)
На тому березі, серед поплавочників, вже ходять чутки про хлопаків що на 100 метрів берегу зловили 2 щуки та їх випустили, ще і третю спустили :)
Йду далі, відриваю весь запас приманок (7 штук), джигголовок потрібної ваги вже немає. Добряче порившись знаходжу таки 12-ку. Силікон на гачок - приманка у воду. Пару проводок - глухо.
Стаю на іншій крапці (як виявилось на ямі). На одній з проводок чіткий тук і боротьба, рибка непогана. Окунь, подумалось по супротиву, майнула зелена тінь біля берега, та то ж щука, - наступна думка, ще ближче і рибка вже на березі, - та це ж судак, я зловив СУДАКА, першого в житті.
ЗображенняЗображення
Радості немає меж. З осені минулого року я за ним ганявся, шукав точки, пускав слинки на звіти форумчан, і я таки його знайшов та виловив, ось він красень на 680 грам в моїх руках:) Емоції переповнюють, адреналін зашкаює.
Обірвавши таки вже останню приманку, вирушаю додому з чудовим настроєм.
Ось така от сьогодні рибалочка.
Я - українець, і я цим пишаюсь...

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Справжнє ім'я: Роман
Контактна інформація:

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Ale}{ писав: я зловив СУДАКА, першого в житті.
ЗображенняЗображення
Щиро вітаю з першим кликастим! luks: Перший судачок це завжди приємно!
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Справжнє ім'я: Роман
Контактна інформація:

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Сьогодні вирвався на Стир з другом Андрієм Торчинюком. Вирішили сходити від моста Д.Галицького і до Рованець. І тут ми такі йдемо.. йдемо.. і зупиняємося на мості, мене взяв азарт і я вирішив покидати з моста , типу ну а вдруг.. І тут вдруг відбулось клювання, -підсічка і жадна щучка яка спокусилась на лакі джона вже летить в повітрі і опиняється на мостові lol: Весело ,але екземплярчик невеличкий ,тому відправився назад купатися. І ми пішли дальше.. зайшли під міст де я взяв 1 окушка, пообідавши вирушаемо до Рованець. По дорозі Андрюха виймає окушару, а я чухаю потилицю.. щось тут не то... йдемо дальше і на одному з обривистих берегів Стиря в мене на 5гр. з офсетом на якому "кислий" поляріс підсідає щось незрозуміле і тут же сходить.. закидаю знову ж туди і на проводці знову ж не зрозуміла покльовочка і активне виважування щуки вагою 850грам.Круто! дійшовши до замку Любарта в мене ще був зріз приманки і все.. Рибалка видалася суперовою! Під вечір (майже в ночі) ще пробували кидати на судака але так нічого не взяли.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...

Виталий
Щука
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк

Повідомлення Виталий »

Вчора після роботи мав можливість виїхати до річки на годинку, рибалив в районі Липлян. В результаті виловив десяток окунів 30-150 грамів та судачка біля 200 грам. Ловив виключно на приманки торгової марки Крейзі Фіш "Тіпсі" та "Поляріс", так як ще з минулого року лежало кілька нерозпакованих упаковок. Шарніри використовував 3 і 5 грамів.

Microjig_men
Лящ
Контактна інформація:

Повідомлення Microjig_men »

Сьодні після пар відвідав Р.Стир.Приїхав, вітер такий,що неможливо було кинути,але всеж роблю перший закид і рибка,думаю клас кльов буде,і виявилось не помилився,кльов і насправді був.Але походити довго не вдалося, уже через годину замерз тай думаю поїду додому,отже результат такий,багато покльовок,багато відкушених хвостів ,а з риби, чоть більше десятка окунців,що саме цікаво ніодної щучки,навіть щучої покльовки.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

ostasyuk
Чебачок

Повідомлення ostasyuk »

сьогодні і я "осудачився" біля динамівського моста. "трофей" був сантиметрів 30. взяв на копито, кейтеч мовчав.
-3 зламаних гачки і 2 рваних поводки.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”