ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Справжнє ім'я: Роман
Дякував (ла): 415 рази
Подякували: 468 рази
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok » 03 грудня 2012 17:14

може просто... lol:
We$t писав: Вийти з авто вже не було сили - набрались zaulov: podmig:
За це повідомлення автора Lyc'kuy_Ruba4ok подякував:
We$t (03 грудня 2012 18:12)
Рейтинг: 2.7%
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

ukeirjjd
Лин
Справжнє ім'я: Саша
Дякував (ла): 468 рази
Подякували: 196 рази

Повідомлення ukeirjjd » 03 грудня 2012 19:59

allladinlibra писав:ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ
Підводимо підсумки, цьогорічного сезону. Порівняно з попереднім він виявився не дуже вдалим у плані риби, але багатим на враження і гарний відпочинок. Сміємося... Як чудово в лісі в ночі біля великого вогнища... Ну за вдалий сезон і нехай наступний буде більш вдалим на рибу zaulov: Чого і всім бажаю.
to allladinlibra Да, за такими звітами можна вже якось зиму перечекати(хоча я й підльодну рибалку люблю).Все одно що з вами тих 10км пройшов.Дуже звіт сподобався. luks:Сам би щось написав про вчорашній заплив,но такого талану до писанини(натиск.клав.) нема.Ще раз дякую за звіт.
За це повідомлення автора ukeirjjd подякували (всього 3):
allladinlibra (03 грудня 2012 20:04) • B.B.B. (03 грудня 2012 20:43) • Вітус (03 грудня 2012 22:28)
Рейтинг: 8.11%

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

<>< Fisher ><>
Марена
Дякував (ла): 257 рази
Подякували: 696 рази

Повідомлення <>< Fisher ><> » 03 грудня 2012 23:39

ukeirjjd писав:я й підльодну рибалку люблю
Дуже влучно сказано! Часом бісить коли питають: "А ти зимою ловиш?"
Я відповідаю:"Так!"
І тут питання на добивання:"А на що тобі більше подобається, на мормишку чи на жерлиці?"
Та спінінгую я ************** зимою! Зимова рибалка це ж не тільки ловля з льоду! А тут чоловік написав як потрібно! Уважуха! luks:

Діма, тобі завуальований мат + в карму додає, чи авторитет твій підвищує на форумі ? Акуратніше в словах
We$t
За це повідомлення автора <>< Fisher ><> подякував:
Rostislavоvich (04 грудня 2012 10:27)
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

<>< Fisher ><>
Марена
Дякував (ла): 257 рази
Подякували: 696 рази

Повідомлення <>< Fisher ><> » 04 грудня 2012 00:22

<>< Fisher ><> писав:
ukeirjjd писав:я й підльодну рибалку люблю
Дуже влучно сказано! Часом бісить коли питають: "А ти зимою ловиш?"
Я відповідаю:"Так!"
І тут питання на добивання:"А на що тобі більше подобається, на мормишку чи на жерлиці?"
Та спінінгую я ************** зимою! Зимова рибалка це ж не тільки ловля з льоду! А тут чоловік написав як потрібно! Уважуха! luks:

Діма, тобі завуальований мат + в карму додає, чи авторитет твій підвищує на форумі ? Акуратніше в словах
We$t
Вибачте! Наболіло! stesnya:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Rostislavоvich
Щука
Дякував (ла): 373 рази
Подякували: 471 рази

Повідомлення Rostislavоvich » 04 грудня 2012 10:26

Та нормально rzhach: просто без мата (тимпаче завуальованого крапками ) не була б передана емоція ,норм получилося yu:
За це повідомлення автора Rostislavоvich подякував:
<>< Fisher ><> (05 грудня 2012 07:45)

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

allladinlibra
Щука
Дякував (ла): 886 рази
Подякували: 711 рази

Повідомлення allladinlibra » 30 грудня 2012 23:00

Не дивлячись на погодні умови і справжню морозно-сніжну зиму вирішив на вихідних завершити 2012 рік поїздом на рибалку(зимовий спінінг).
Спочатку планував поїхати в суботу та плани помінялись, переніс виїзд на неділю. Спочатку думав, що вдало адже на неділю також перенесли фестиваль у Малево. Проте як виявилось пізніше плани таки знову довелось поміняти і поїхати в суботу. Ну що ж на фест не потрапляю зате буде можливість погуляти наодинці по берегах Рідної річки, по-релаксувати, обдумати події року, що закінчується, поміркувати про рік прийдешній.
Так і вийшло. Поїхав, погуляв, подихав свіжим морозним повітрям, відпочив від корпоративів, набрався сил перед Новорічними святами.
З рибою не пощастило. За півдня мандрів, взяв лише одну щуку, та й та зірвалась, зачепившись за закраїну. Хоча пройшов кілометрів сім та перепробував весь вміст сумки з наживками.
Після обід поїхав додому, попередньо перекусивши в лісочку. Ну як завжди, над річкою в тиші біля вогнища, фірмова страва(гарячий бутерброд від Санька), супер зігріваючий чайок, коньячок. Все це додає неабияких сил, наснаги і піднімає настрій.
І ще зранку мені пощастило зустрічати схід сонця. Може це прозвучить банально, але я давно не спостерігав народження нового дня ось так на природі, один і в такому ракурсі. Це так прекрасно, шкода, що не мав фотоапарат і сфотографував цю мить телефоном, якість не дуже. Хоча фотоапарат не передав би все те, що побачив я. Це треба реально спостерігати і відчувати. В такі хвилини розумієш яке прекрасне життя і забуваєш про всі кінці світу, вибори до верховної ради і Більш Суттєві проблеми.
Рік видався вдалим. З наступаючим 2013.
Зображення
Зображення
За це повідомлення автора allladinlibra подякували (всього 11):
Виталий (30 грудня 2012 23:03) • B.B.B. (30 грудня 2012 23:12) • Mak7 (30 грудня 2012 23:15) • Lyc'kuy_Ruba4ok (30 грудня 2012 23:15) • Neckerman (30 грудня 2012 23:30) • shanik (30 грудня 2012 23:31) • diplomat (31 грудня 2012 00:58) • Ale}{ (31 грудня 2012 13:58) • Bayda (31 грудня 2012 20:17) • Діма (02 січня 2013 10:32) • <>< Fisher ><> (04 січня 2013 21:39)
Рейтинг: 29.73%

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Виталий
Щука
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Дякував (ла): 1441 рази
Подякували: 863 рази

Повідомлення Виталий » 30 грудня 2012 23:05

Дякую, Сашко, за звіт і за привітання. Тебе теж із наступаючим. Жаль що тебе не було сьогодні, було весело.
За це повідомлення автора Виталий подякував:
allladinlibra (30 грудня 2012 23:36)

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

allladinlibra
Щука

Повідомлення allladinlibra » 30 грудня 2012 23:36

Дякую Віталій. Я теж тебе вітаю з Четвертим місцем і найбільшим рибом. Справді шкода, що не поїхав з вами, але думаю фестиваль не останній ще побачимось.
За це повідомлення автора allladinlibra подякував:
B.B.B. (30 грудня 2012 23:38)

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

allladinlibra
Щука

Повідомлення allladinlibra » 03 січня 2013 20:33

МАНДРІВКА ЗИМОВОЇ ДНИНИ

Частина перша

Вчора вечері вирішив прогулятись по річці Стир в пошуках риби. Приготував все необхідне, зібрав рюкзак, і сьогодні зранку вирушив в дорогу. Спланував пройтись по старих добрих місцях, по яких ходив ще минулим літом. Була підозра, що річка в цих місцях замерзла, але вирішив ризикнути. Крім того основною метою була не тільки рибалка, а й просто прогулянка, так би мовити "отходняк" після Нового року.
О восьмій ранку знімаю точку відправлення і вперед.Зображення
До першого повороту річки доходжу без проблем, стежка у глибокому снігу протоптана добре. Проте у цьому місці воду скували морози і приспали річку.
Зображення
Ну що ж піду далі можливо таки знайду місце де є відкрита вода. До наступного повороту дійти було значно важче, стежка закінчилась і мені довелось прокладати слід у сніговій цілині, бути так би мовити першопрохідцем. Але і у цьому місці мене чекало розчарування, річка замерзла. stena: З протилежного берега було багато слідів, а на воді стояло штук п'ятдесят ось таких "рогаток" Зображення Наскільки я розумію це залишки жерлиць, хтось добре рибалив. Ну що ж іду далі. Хоч і розумію, вище по течії швидше за все та ж ситуація. Порибалити напевно не вдасться проте нагуляю добрий апетит. Чим далі тим важче було іти снігу по коліна, стежок немає. Була навіть думка зробити снігоступи.
А річка все під кригою і під кригою. Потроху пробираюсь, на горизонті поля в снігові,ЗображенняЗображення невеселі сонні села в яких в таку пору майже не видно життя,Зображення сіре зимове небо. Картина не дуже весела, проте настрій хороший. Я у своїй стихії, на природі, подалі від міста, шуму-гаму, проблем та негараздів. По-переду обід біля вогнища, святкова їжа і якщо пощастить декілька закидів спінінга.
З'явилась чітка стежка, але у того хто її проклав напевно дуже довгі ноги. Доводиться брати на допомогу палку з найближчого зрізаного дерева для підтримки рівноваги і не переступати з сліду в слід, а перестрибувати. Пішов швидше. На протилежному березі, трошки в далині, бачу привабливу альтанку.Зображення Літом там було б непогано посидіти в гарній компанії з шашличком. Раніше я її тут не бачив, цей не дивно. В цих краях бував коли була весна-літо і в буянні зелених кущів і дерев її не було видно.
Пройшовши чималу відстань побачив перші промоїни, це вже добре, буде шанс поспінінгувати.Зображення
Та закинувши декілька палок на воду зрозумів, що тут закинути не вийде, зверху трохи води, а під нею все одно лід.
Іду далі.Ще один поворот Стиру Зображенняі наше з Таляном місце привалу.(ми там частенько зупинялись перепочити і поїсти коли тут бували.)
Ну ось і привал. Швиденько збираю дрова, ламаю сухий очерет, декілька хвилин і вже горить багаття. А поруч спить під кригою прадавній Стир.Зображення
Далі буде...
За це повідомлення автора allladinlibra подякували (всього 9):
pickup (03 січня 2013 21:12) • We$t (03 січня 2013 21:20) • kayot (03 січня 2013 21:21) • Trans (03 січня 2013 22:30) • B.B.B. (03 січня 2013 23:08) • Ale}{ (04 січня 2013 00:05) • Pallas (04 січня 2013 11:59) • <>< Fisher ><> (04 січня 2013 21:43) • babay (08 січня 2013 15:07)
Рейтинг: 24.32%

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

kayot
Минь
Справжнє ім'я: Макс
Дякував (ла): 400 рази
Подякували: 170 рази

Повідомлення kayot » 03 січня 2013 21:21

Скажіть, будь-ласка, це так замерзла річка вверх чи вниз від ж/д мосту?
Зображення

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Відповісти

Повернутись до “Звіти”