ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

DRAKULKA писав:Можно поподробней о проводке, на которой жерех взял?
- все дуже просто - звичайна ступінька. Насправді, жерешок влетів випадково, оскільки полював на окуня. Та жереха у тих місцях розвелось схоже доволі, ось він і "вклинився". Та доля йому посміхнулась, як і решті окуням - риба відпущена назад у річку.

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні мав ще один вихід на риболовлю, або більше точніше - вечірню розвідку. Майнув із приятелем у близ села Милуші на річку Стир після 18 год. Яким же було здивування, коли на доволі незвичному місці (обрив) на другій проводці виймаю полосатого. Так хтілось його засняти і помітив, що фотіка забув.
Згодом, беру ще одного. Одним словом, із кльовом пощастило, вдалось узяти ще трьох окунів і отримати кілька сходів та клювань. Та найбільш цікавим було те, що на одній із глибоких ям узяв судачка біля 200-300 гр. і отримали на двох до 6 клювань судака. Мали нагоду дещо пройтись річкою, а коли вже вертались на напрацьовані місця, лише одне клювання окуня і судака. Тобто, із сутінками - кльов істотно погіршився. Схоже було на те, що хижак сьогодні клював ліпше на день, ніж із самого ранку чи під самий вечір. Риболовля вдалась, чого і всім бажаю.

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

babay писав:Мій рекорд жереха-5,6кг. Об'єкт полювання -жерех.
Років 10 тому, дуже захопило полювання на хитру, швидку рибу.Хоча на той час снасть в мене була досить нічьо. А з приманками було тугіше.Силікон та залізо це все що міг собі дозволити , саме цім мотлохом і вчився .Головне що примітив,це-напрямок закиду,швидкість проводки,обратка течії,період дня та засідка де стоїть риба. А сам тип приманки та колір(в межех розумного) відіграють другочергову роль. Особисто це моя думка на даній річці.
Було б цікаво почути продовження, адже 10 років - це солідний стаж!!!

Krokodill
Минь

Повідомлення Krokodill »

Андрій "звєрствує" :shock:
Зображення

Vadj
Личинка
Справжнє ім'я: Вадим

Повідомлення Vadj »

Цього красення вдалося зловити 17.09. близько 9-ої години ранку на р. Стир в районі м.Рожище. Клювання відбулось в момент падіння приманки на дно. 15 хв. боротьби і він на березі. Вага 4,96 кг. Ріст - 80 см. До речі це мій перший Жерех.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Вадя, респект!
А де саме ти ловив? Бо я сам з району Рожищ)) Я таких жерехів не те що не ловив, а навіть і не бачив вживу.

Vadj
Личинка
Справжнє ім'я: Вадим

Повідомлення Vadj »

Напроти СШ №3, а якщо точніше то напроти її так званої теплиці, зараз мало води і є можливість бовтати за течією. Можеш сходити глянути скільки я там берега стоптав поки його витягнув.

kayot
Минь
Справжнє ім'я: Макс

Повідомлення kayot »

Выехал около обеда на Стырь в район моста в Жидичине. Ветер сумашедший. На одном из обрывчиков удар...подсечка..что-то есть...но шнур запутуется в куст..пока распутал думал что щучка уйдет..а нет ...сидит дорогая..но вот проблема..обрыв метра два...и прейти нет возможности..везде кусты. Довел до берега...думаю буду поднимать за шнут тупо на берег - начал тянуть за шнур - рвется поводок :( , благо внизу был обвал..в который и упала рыба. Чтоб достать рыбу - пришлость мастерить - палка, три метра почти, помогла достать щуку!!
Востаннє редагувалось 01 жовтня 2011 22:14 користувачем kayot, всього редагувалось 3 разів.
Зображення

Ale}{
Плоскирка
Справжнє ім'я: Олександр
Контактна інформація:

Повідомлення Ale}{ »

Після вчорашніх млинівських пригод моя рибалська душа не могла всидіти на місці. Отож о п'ятій вечора вирішив пополоскати джиг в Стиру. За десять шоста вже роблю перші закиди в районі мосту по вул. Данила Галицького. Нова с'єдобна резина приманює рибу у воді, але приманювала лиш корчі, на яких з успіхом і була залишена, не дивлячись та те що змонтована була на офсетному гачку. Зміна приманки на 2-дюймовий червоно-білий твістер результату не принесла, щука його ігнорувала, хоча точно знаю що там була. Змінив тактику - 1.5 дюймовий фіолет, груз 6 грам пішли в бій приманювати окунів - але і тут зась. Змінюю місце, проходжу чуть далі і бачу збоку основної течії зворотню з водоворотами, ну ось думаю і гарне місце, надворі вже сутінки. На проводці десятій відчуваю явну покльовку і - зачеп. Смик-смик і зачеп почав рухатись, але якось дивно, ніби колода що йде проти течії, підводжу ближче і з води майнула продовгаста постать, щука, думаю я, але по поведінці на гачку не схоже, вже біля берега бачу велику пащу і вуса, та це ж сом! Риба на березі, адреналін зашкалює, все-таки перший сом в житті, та ще і виловлений на лайт-спінінг ("монстр" погнув гачок owner s-59, 6-го розміру).
Вдома зважив та поміряв - 50 см зросту при 920 грамах ваги.
Я - українець, і я цим пишаюсь...

Zoryan
Верховодка

Повідомлення Zoryan »

В суботу були з хлопаками в Торговиці. Клювало не дуже. Всю зловлену рибу відпускали, бо була незачотна (дві чи три щучки, судачок...).
Під самий кінець рибалки мені влетів бонус
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”