ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Bodya2222
Окунь
Дякував (ла): 310 рази
Подякували: 433 рази

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Bodya2222 » 03 травня 2011 13:55

Мда....Що за звіт...Хвастаєшся тільки...Ти відпиши, на що де, як. цікаво ж, дуже.

Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Bodya2222
Окунь

Повідомлення Bodya2222 » 05 травня 2011 16:25

Сьогодні катався на свої місця. Змерз як с.....а. Риби не багато, так само як і клювань. Зловив 1-го окунця 1 клювання щуки, але соловей зарядив на цлий день...Фото потом уіну, краєвид гарний.

Life is good!!!!

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

АНАТОЛІЙ
Вугор
Дякував (ла): 370 рази
Подякували: 734 рази

Повідомлення АНАТОЛІЙ » 07 травня 2011 12:21

Вдалося порибалити на нашій річці в районі Набережної та її околиць. Риболовля проходила в три дні, 3-го 4-го і 5-го числа.

День перший:
День видався непоганий, він супроводжувався доволі контрастною по відношенню до інших днів погодою. Пригрівало сонечко, вітру як такого не було.
5:50 - я на річці, рухаюсь по березі в напрямку заливу, оскільки в багатообіцяних, перспективних точках покльовок замічено не було, через годину ловлі міняю напрямок, й йду до Вишківської 3-ї стариці.На шляху до завітних місць, покльовок не було.Прибувши на старицю помічаю, що рівень води суттєво впав, відкрились нові місця, які здавалися перспективними. Почавши обловлювати точки одну за іншою, отримую покльовку стандартного шнурка, яка була реалізована:Зображення
Втопивши плямисту, пішов стукати донну поверхню й "будити" щучок далі. Ретельно обловлюю кожне місце, адже кльов - "не фонтан". Підійшов до наступної точки, біля берегу лежить коряжка, роблю закид вздовж неї, після декількох обертів ручки котушки відчуваю "тюк" та викидаю на берег наступну малютку:Зображення
Зображення
Була думка, що на цьому риболовля закінчиться і я повертався до дому по березі Стиря. Та як це часто буває, зупинився на річному затончику і почав його облов. Поставив колись юлюблений бейбі мінноу від рівер2сіа, повільна рівномірна проводка, приманка виходить на міль і тут бог зна звідки вилітає шнурок, підсічка й риба на гачку, підтягую до берега приємний "трофей", і всеодно, на воблер в двічі приємніше :lol: :
Зображення
Зображення
В тих місцях стало дійно "жарко", відчув ще около вісьми покльовок дрібних щурят, що панували на мілководді, та нажаль реалізувати більше нічого не вдалось.

День другий:
Після "тяжкого" навчального дня , вийшов покидати на Стир.
Вітер й складні погодні умови, не примусили б вийти з дому ні одного нормального чоловіка. Та хто взагалі мовить, що риболови нормальні люди.
Чесно скажу, кидати на джиг і ловити щучок на нього, здавалось не солідно, тому присв*ятив день ловлі на воблерки, бажав висмикнути декілька хвостикі саме на "пластмаску".
Дай рибка не забарилась, на перших закидах виловлюю першу дрібну, та приємну щучку, яка дуууже стімко на нього напала:Зображення
Зображення
Після цього було п*ять подібних покльовок, та через дійсно стрімку атаку, риба не засікалась.
Обловивши найперспективніші місця, та "вичавивши" з них максимальну кількість покльовок, стаю на точку яка вирізняється швидкою течією, ставлю воблер сілвер стрім "ридж", та роблю популярну зараз проводку стоп-н гоу, за допомогою підтяжок кінчиком спінінгу, підтяжка - пауза підтяжка-пауза і з латаття вилітає свічкою малюк:Зображення
Зображення
Чомусь стало дуже забавно, інтузіазму поприбавилось, пішов далі.
Покльвок довгий час не було, та на одному пісчаному пляжі, вирішив поставити дюймовий, трьох грамовий джиг, на волочінні за приманкою вийшов окунь і вхвопив її:Зображення
Зображення
Вітер продував до кісток, я змерз і зробив висновок: досить вже на сьогодні, й пішов до дому.

День третій:
Цей день зновуж розпочався з навчання.Після школи знову зібрався в улюблені місця.Сповнений риболовних надій, розпочинаю "розмахувати" палицею, та все марно, перебираю воблерками, комбіную проводки : равномірка - твічінг - стоп.н гоу - паузи - "ізхлестався" в общем. Примічаю наступну точку, з води стирчить палка, яка віткнута в дно. Роблю закид, стоп.н гоучик, проводжу приманка між палицею і берегом "бац" - є...
Зображення
Зображення
Побачивши, що рибка клює погано, вирішую напривитись до заливу.Облов місць розпочав від моста і до стовбу. Кидаю бейбі мінноу вздовж берегу, роблю стоп.н гоучики за допомогою виключно котушки. Після кожної проводки роблю крок, таким чином й продвигався.Підйшовши до затончику роблю наступний закид, проводжу воблер біля стебла водорості і неочікувано від бережка відходить щучка й нападає на приманку, та мимо.
Дійшовши до стовбу, подібним чином розпочинаю рух в протилежному напрямку.Роблю закид сільвер "риджа" в наступну бухточку, стоп.н гоу біля стебел твердих водоростей й з них вилітає щучка яка б*є воблер й тікає.
Підходжу до сходинок на пляжі, роблю закид вздож берегу, все та ж проводка, та неочікувано для себе, роблю довгу паузу, удар - є, висмикнув маленьку щучку, яка стала останньою того дня:ЗображенняЗображення

Ось так закінчились три дні цікавої, складної, але різної риболовлі.
За це повідомлення автора АНАТОЛІЙ подякували (всього 14):
Виталий (07 травня 2011 13:15) • shanik (07 травня 2011 20:54) • diplomat (07 травня 2011 22:32) • Mak7 (07 травня 2011 23:44) • fisherman friend (08 травня 2011 10:38) • Максим Млинів (08 травня 2011 21:34) • pickup (08 травня 2011 23:49) • B.B.B. (09 травня 2011 00:36) • Bayda (09 травня 2011 20:34) • Діма (09 травня 2011 20:45) • sentkroy (10 травня 2011 06:15) • Вадим (10 травня 2011 11:08) • We$t (10 травня 2011 19:57) • Саша16 (09 листопада 2011 17:07)
Рейтинг: 37.84%

Зображення

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Вадим
Лин
Справжнє ім'я: Вадим
Дякував (ла): 631 рази
Подякували: 313 рази

Повідомлення Вадим » 10 травня 2011 11:16

Вчора мав нагоду простукати старицю річки Стир в селі Жидичин, було пройдено відрізок півтора кілометри, вертушки, воблери, та їстівний силікон недали жодного результату, нажиль від "0" відірватись невдалось.З протележного берега зустрів двох спінінгістів, які також були з "0". Певно в знаки далась сонячна погода в яку зубата недуже активна (принаймі себе я цим заспокоював) :lol: . Зробив кілька фото пейзажів...
Зображення
Зображення
Зображення
За це повідомлення автора Вадим подякували (всього 6):
B.B.B. (10 травня 2011 12:10) • Вітус (10 травня 2011 14:48) • pickup (10 травня 2011 17:33) • We$t (10 травня 2011 20:05) • shanik (10 травня 2011 23:23) • Саша16 (09 листопада 2011 17:07)
Рейтинг: 16.22%

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Bodya2222
Окунь

Повідомлення Bodya2222 » 10 травня 2011 11:42

[quote="Вадим"]Вчора мав нагоду простукати старицю річки Стир в селі Жидичин, було пройдено відрізок півтора кілометри, вертушки, воблери, та їстівний силікон недали жодного результату, нажиль від "0" відірватись невдалось.З протележного берега зустрів двох спінінгістів, які також були з "0". Певно в знаки далась сонячна погода в яку зубата недуже активна (принаймі себе я цим заспокоював) :lol: . Зробив кілька фото пейзажів...

Зря заспокоював себе, електрики вибили напевно все...... :( :( :(

Life is good!!!!

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 1029 рази
Подякували: 1941 рази
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA » 10 травня 2011 13:23

Я тоже был недалеко, странно, но тоже ноль.. :(

Возможно дело вот в чём. В субботу наблюдал интересное явление, ночью. Пришёл на речку, смотрю дождь вроде не идёт но вся поверхность воды кипит как в джакузи. Оказалось верховодка/уклея. Если провести над водой фонарём то напоминает фонтан, мириады из сотни рыбок выпрыгивают из воды. Не знаю нерест ли это был или что но щука на рассвете конкретно давала жару, такие выходы бывали с расстоянием в 5 метров по 6 щук одновременно в ряд вдоль берега выпрыгивали. Может набили желудки и потом не хотели резину жрать..
За це повідомлення автора DRAKULKA подякували (всього 2):
diplomat (10 травня 2011 17:23) • B.B.B. (10 травня 2011 18:17)
Рейтинг: 5.41%

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Bodya2222
Окунь

Повідомлення Bodya2222 » 10 травня 2011 14:02

DRAKULKA писав:Я тоже был недалеко, странно, но тоже ноль.. :(

Возможно дело вот в чём. В субботу наблюдал интересное явление, ночью. Пришёл на речку, смотрю дождь вроде не идёт но вся поверхность воды кипит как в джакузи. Оказалось верховодка/уклея. Если провести над водой фонарём то напоминает фонтан, мириады из сотни рыбок выпрыгивают из воды. Не знаю нерест ли это был или что но щука на рассвете конкретно давала жару, такие выходы бывали с расстоянием в 5 метров по 6 щук одновременно в ряд вдоль берега выпрыгивали. Может набили желудки и потом не хотели резину жрать..
І таке може бути.

Life is good!!!!

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Ігор FenMix
Мальок
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Ігор FenMix » 10 травня 2011 23:19

Ходили сьогодні з Анатолієм. Першу частину риболовлі розбиралися з моєю оснасткою, та потім все пішло досить класно. Слухаючи гарну музику, ми направлялися до лівої частини берега. І тут мені пощастило упіймати маленьку щучку, тобто мій другий трофей + на спінінгу від пана We$t'a ;)

Далі Толя витягнув ще більшу щучку. Також до мого приїзду він сказав, що виловив окунька. Усю рибу ми благополучно відпустили, я переживав за кліщів і один раз майже не полетів у воду, героїчно відчепляючи свого твістера. :twisted:

Зображення

Зображення
Востаннє редагувалось 11 травня 2011 15:54 користувачем Ігор FenMix, всього редагувалось 1 раз.
За це повідомлення автора Ігор FenMix подякували (всього 8):
We$t (10 травня 2011 23:33) • BOBR (11 травня 2011 00:04) • pickup (11 травня 2011 00:20) • Trans (11 травня 2011 09:04) • B.B.B. (11 травня 2011 11:40) • Вадим (11 травня 2011 11:43) • Mak7 (12 травня 2011 20:20) • АНАТОЛІЙ (15 травня 2011 18:24)
Рейтинг: 21.62%

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

We$t
Супермодератор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 639 рази
Подякували: 649 рази
Контактна інформація:

Повідомлення We$t » 10 травня 2011 23:34

ну тепер Ігор я твій хресний ;)
За це повідомлення автора We$t подякував:
Ігор FenMix (11 травня 2011 23:37)
Рейтинг: 2.7%

Зображення
Зображення

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Trans
Окунь
Справжнє ім'я: Олександр
Дякував (ла): 735 рази
Подякували: 231 рази

Повідомлення Trans » 11 травня 2011 09:07

Ігор FenMix писав: Далі Толя витягнув ще більшу щучку.
Молодець, Ігор, гарний звіт. Особливо сподобалось ще більшу ;)

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Відповісти

Повернутись до “Звіти”