ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

PavelS
Верховодка
Справжнє ім'я: Павло

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення PavelS »

Зранку зі сходом сонця поїхав на заплаву, покидавши трохи там пішов вниз по течії в сторону Вишкова зі сторони вул. Набережної. Взяв одного "ножика" на 500г, розловив нарешті офсетні гачки, до цього ну ніяк не міг в них повірити що можуть зачепити рибину. Вийшло :)
Ще один олівець сантиметрів в 15 біля берега атакував спінербейт, -- безрезультативно.

Вадим
Лин
Справжнє ім'я: Вадим

Повідомлення Вадим »

Звіт 04.10.10р.вечір. Як завжди в всьому винна жінка:). Прийшов з роботи, дружина з порогу "забери свою паденку з морозилки, бо мені набридло її перекладати з місця на місце". Змінивши форму одягу я так і зробив, подумавши "чого добро має пропадати".Копнувши за гаражем кілька черв'яків, переобладнавши свої снасті під донки, насадив по кілька метеликів паденки і закинув в річкову стихію, а в відповідь сплошна тишина фрикциона. Після 30хв змінив тактику і на одну донку пілсадив до паденки три рухливих червоних черв'ячка і зробив заброс десь в 6 - 7 метрах від берега і через 20 хв почув що нитка з катушки кудись втікає, підсіканяя, виважування і на березі зявився мій перший в житті впійманий красень голавль, радості небуло меж :), ще десь 25хв. побув на річці і вже стало смеркати, зібравши речі пішов додом з трофеєм.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Вадим писав:зявився мій перший в житті впійманий красень голавль, радості небуло меж
Вітаю. Та трохи не там виклали свої враження. Тут люди спінінгами намагаються ловити. Вам треба сюди http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... f=47&t=173 Можете просто відредагувати повідомлення і перенести його у відповідний розділ...
P.S. якщо в Спінінговій темі в повідомлені не згадується слово "СПІНІНГ" видаляю все без перебору... :lol: :lol: :lol:
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

Grek
Чебачок
Справжнє ім'я: Саша

Повідомлення Grek »

В неділю їздив на старицю. Прибув в 7.00 накачав лодку і поставив кружкі. Живець карасик. Потім приступив до спінінга. Погода до 10.00 була супер штіль і хмарно, но риба не реагувала ні на живця ні на блешні. Потім вишло сонце і дув легенький вітерець. Почало трошки клювати. Результат на спінінг не втішний. А на кружки 6 покльовок. З перевернутих, або окунь чи мала щучка, один погризений добре живець і кинутий. І дві 100% покльовкі. В першому випадку перед носом перевернувся кружок, трішки підплив бачу кружок хитаеться, леска помаленьку сходить. Роблю маленьку паузу підсічка і приемна тяжесть, но не на довго, видер з морди живця. Потім вже коли змотувався, аналогічна ситуація тільки трохи довше чекав. Но знову видер з морди живця. Можливо шо замінив спосіб чіпляння живця. Раніше чіпляв на тройнік під плавнік. Було багато зацепів за зілля вілкритим тройніком, і часто просто зривало живця. Зара поставив двойніки. Способом проведення поводка пі зябри і в двойнічок. Зацепів за зілля і латаття менше, но поки нема результату. Бачив ще три спінінгіста в одного щучка на 500 грам. в 13.00 поїхав додому.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

No comments.
Зображення

Зображення
Востаннє редагувалось 16 жовтня 2010 10:08 користувачем shanik, всього редагувалось 1 раз.

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Вчора теж класно віддихнули. Хоча кльову небуло, зато погода просто клас... :D
Згадали що таке нормальний пацанячий джиг (бошка від 20г) ото клас. :lol:

Зображення
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

No comments 2.
Зображення
Зображення

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

Андрюха молодчина!!! А ще радує, що в Стирю відродився його величність - СУДАК :D :D :D

andrey.medok
Верховодка

Повідомлення andrey.medok »

Зображення
Ми сьогодні із Шаніком виїхали спробувати зловити судачка, пару годин перед заходом сонця на Стиру виявилися вдалими. З 5 покльовок на двох, одна виявилась результативною - судачок! Взяв на жовтий силікон - манс придатор №3. Нарешті ми можемо насолодитися довгоочікуваними і більш-менш регулярними покльовками кликастого!!!

andrey.medok
Верховодка

Повідомлення andrey.medok »

Без коментарІв 4

Зображення

Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”