ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

PavelS
Верховодка
Справжнє ім'я: Павло
Дякував (ла): 16 рази
Подякували: 35 рази

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення PavelS » 06 травня 2009 13:18

Сьогодні зранку пройшовся зі спінінгом від залізничного моста вниз по течії -- нічого. І джигом по дну стукав, і вертушки кидав, і спіннербейт пробував... нуль.
На місці, яке свотографовано на другому фото посту від 03 травня 2009 22:04, безкінця щось малька "било", в різних місцях якраз цього всього коряжника.
P.S. поставив минулої осіні плетінку і з того часу ніразу на спінінга нічого незловив. Таке відчуття що риба бачить шнурка і насторожено ставиться до нього (колір: щось до графітового наближається).

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Повідомлення B.B.B. » 07 травня 2009 09:15

Спробую вставити свій коментар стосовно:
1.
Piligrim писав:Сьогодні зранку пройшовся зі спінінгом від залізничного моста вниз по течії -- нічого. І джигом по дну стукав, і вертушки кидав, і спіннербейт пробував... нуль.
На місці, яке свотографовано на другому фото посту від 03 травня 2009 22:04, безкінця щось малька "било", в різних місцях якраз цього всього коряжника.
- дуже схоже, що це місце для головня. Взяти його не проста штука, навіть, думаю, не кожен, хто вважає себе за профі, однозначно відзначить, що зможе його там узяти. Однак Віті Шаніку таки другого дня вдалось взяти - тобто, реально піймати головня все таки можливо.
Є другий момент - обловлюємо одне місце - воно не спрацьовує. Ми починаємо над цим місцем чаклувати - так проходить десь до години часу. З позиції ловлі головня - це марна трата часу. Якщо головень у засідці сидить і він не взяв приманку - все, полоскай ту приманку хоч цілий день - вийде ну максимум зовсім інший головень, що підійшов. ТОбто, пробили одне місце 3-5 разів - достатньо цілком. Для ловлі головня особливо на р. Стир - це техніка одного закиду. І як правило, на першому закиді - частенько є вихід. Якщо не має, то можемо змінювати приманку чи місце.
Piligrim писав:P.S. поставив минулої осіні плетінку і з того часу ніразу на спінінга нічого незловив. Таке відчуття що риба бачить шнурка і насторожено ставиться до нього (колір: щось до графітового наближається).
- також відзначу свою думку. Справа далеко не в шнурові. Тим паче для щуки. Хоч критерії щодо шнура, волосіні та поводка є також важливими. Більш за все справа стосується:
- вибору місця лову;
- підходу до води (до місця лову);
- маскування;
- самої приманки;
- подачі приманки;
- техніки проводки тощо.
Тобто, факторів напсравді дуже багато. І тут навіть нульовий досвід - це також значний досвід. Веду до того, коли ми для себе відзначаємо ті моменти, при яких у нас не клює - робимо висновки і запам"ятовуємо їх, а вже натомість робимо кардинально інші підходи на рибалці. Приклад - не ловиться у нас на джиг - переходимо на воблери, не ловиться у нас на вертушку (№2 чи №3) - переходимо на №0 чи №1, по кольорах та формах - так само. Опробовуємо воби тощо.
Стосовно джигу у цю пору - полюбляю джиг у всій його красі. Але для себе відзначаю щодо річки Стир - не завжди джиг виручає навіть узимку. А ось зараз, коли надворі у розпалі весна - джиг буде найменш ефективним (власна точка зору). ТОбто, травичка підросла, мальок активно ховається і кормиться саме у траві, заплавах тощо - звідси, шукаємо потенційні місця для щуки: коридори між травами, заплави, обратки, завали тощо. І водин прекрасний день - щука таки порадує рибака.
Все сказане - власна позиція!

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Повідомлення shanik » 07 травня 2009 23:06

В тих місцях ше й жерешки крутяться, які дуже люблять влаштовувати бій малька і ігнорувати приманки.
Стосовно головнів, місце візуально дуже перспективне на значному участку русла, але в мене виходи, тички і клювання відбувалось в точці 5 на 5 м, і повна відсутність контакту в інших схожих точках. В риб свої критерії, і перспективність вони оцінюють зі своєї точки зору.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)

Повідомлення shanik » 09 травня 2009 21:52

Я ненавиджу щук.
Сьогодні відправився в райони за ЖД мостом, ціллю був прямік за ямою, в 5.10 на березі, зупинився біля повороту,туман, гарно. І раптом вихід за виходом, тіпа як жерех, ставлю Крекджека починаю облов, тюк ,підсікаю пустоту. 7см перша струна, 30см флюрік, як зрізати вище всієї конструкції, куди цілилась ? швидко перевязуюсь-66. стінг,флет- а ніфіга. Шо характерно зразу після зрізу як по команді з акваторії зникають жерешки. Йду далі ,до прямічка. Там маю 2 головнячі удари і легенький тичок зі сходом якоїсь маленької рибки. Час пролітає, 9.00, треба на йти. Може в понеділок ще прийду, а може хто з форумчан відімстить.
Зображення
Зображення
Зображення

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Дякував (ла): 358 рази
Подякували: 228 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator » 09 травня 2009 22:00

Shanik, я завтра зранечку попробую відімститись :lol: Буду бить акуратно, но больно :shock:

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

shanik

Повідомлення shanik » 09 травня 2009 22:10

ВІдпишись будь ласка як пройде помста,якби не насичений графік на завтра,то теж би вийшов, перетнулись би, але треба відіспатись, може іншим разом.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

DRAKULKA
Адміністратор
Дякував (ла): 1027 рази
Подякували: 1941 рази
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA » 11 травня 2009 01:20

Вчера первый раз в этом году пошёл на Стырь в разведку на сома.
Такой рыбалки у меня ещё не было - с полодинадцати вечера до полчетвёртого утра ни одной поклёвки на 17 донок! Чем я этого усатого только не соблазнял, экспериментировал с пиявками, лягушками, выползками, беззубками, слизнями, курицей, свининой, улитками. Ещё была идея попробовать живцов и печёночный фарш в чулке, но с этими наживками не сложилось. Вобщем до рассвета я слушал пение соловейка и в уме матерился от безклёвья очищая дно речки постоянными зацепами от палок, причём довольно удачно так как парой крючков и одним грузом обычно не обходится.
Почти уже в 4 утра я всётаки дождался и на крючок наконецто подсел этот ленивый рыб, стандартный пистоныш сантиметров 30 в длинну. Это конечно немного успокоило что миссия выполнена и с первого похода на сома без улова не возвращаться с пустыми руками не буду, ну и впринцыпе была мысля уже собираться на хаус. Достал термос попить чайку на дорожку, так и задержался ещё на пару часиков, как оказалось как раз проснулся язь, ну и получилось что с сомовой рыбалки вернулся я с уловом белой рыбы намного превышавшей этого единственного сомика :)

Зображення

Такие вот красавцы эти гигантские селёдки.
За це повідомлення автора DRAKULKA подякували (всього 3):
Саша16 (09 листопада 2011 18:36) • tolstui2 (07 січня 2013 14:02) • Portugal (30 грудня 2016 00:18)
Рейтинг: 8.11%

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Jigmen
Судак
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 54 рази

Повідомлення Jigmen » 11 травня 2009 10:24

Вчера первый раз в этом году пошёл на Стырь в разведку на сома.
Такой рыбалки у меня ещё не было - с полодинадцати вечера до полчетвёртого утра ни одной поклёвки на 17 донок!
А неужели на Волыни нерест закончился!!!И ,даже если закончился,разрешено 5крючков,а не17!!!Ты не рыбак,а понемногу переходишь в разряд браков!Подумай,что ты оставишь в реке своим детям!

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Повідомлення B.B.B. » 11 травня 2009 10:54

Погоджуюсь із думкою Jigmen.
Таки лов у період нересту на 17 донок - це порушення, якщо, звісно, ці 17 донок не були розподілені на колег-рибалок.
І хоч сьогодні можна зустріти багатьох рибалок із двома-трьома вудками та ще й по два гачки, але і це також порушення. І на цьому фоні, приклад рибалки, що дотримує вимог щодо нересту -є сприйнятним і цивілізованим. Знаю, що вже багато рибалок на Волині із розумінням відносяться до рибалки як активного способу відпочинку, спілкування із природою тощо. І сподіваюсь, що
колега по рибалці також із належним розумінням віднесеться до даних висловлювань (нічого особистого та жодних образ).

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

DRAKULKA
Адміністратор
Дякував (ла): 1027 рази
Подякували: 1941 рази
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA » 11 травня 2009 11:19

Jigmen писав:понемногу переходишь в разряд браков
с чего это вы взяли? как раз наоборот :)

если оставить в покое букву закона то разнца между браконьером и рыбаком не в количестве крючков а ущербу причинёному популяции, лично мне понравилась фраза одного дедка на рыбалке - что одни рыбаки а другие заготовители
Много крючков было использовано не для увеличения уловов а для как я уже сказал в ходе экспериментирования с насадками, длиной поводков, весом грузов и т.д. Итого на донки был пойман 1 сомик, был бы 1 крючёк - возможно не было бы ничего. Эту разницу вы и называете браконьерством?

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Відповісти

Повернутись до “Звіти”