ЗвітиРибалка на "секретних" місцях

Модератори: sentkroy, B.B.B.

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення sentkroy »

Вітус писав:гонка вооруженій" у зворотному напрямку...
А шо рабити, "не ми такие жизнь такая". Все колись набридає, хочеться нових старих відчуттів. :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

А нащо чимось мірятись? Кожен ловить як хоче і може. Задача одна - отримати кайф від риболовлі, а шляхів досягнення багато,в цьому і прикол.

ЗИ. Вірніше мірятись можна і треба, але з одновірцями. UL vs Heavy - нема смислу.

sentkroy
Вугор

Повідомлення sentkroy »

Та я про себе, мав на увазі. Мене ше досі не відпускає (можу шось сморозити), після вчорашніх баталій.
P.S. На днях закину неповноціне відео невзятого трофею.
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

Максим Млинів
Щука

Повідомлення Максим Млинів »

Не, Серега. Не надо никуда переходить. Просто надо съезжать с секретных мест, в общественные, тогда и "мамок" и проблем не будет... :lol: :lol: :lol: А то, читаешь твои отчеты - и слюни бегут. Глядишь удавлюсь так скоро :D
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

sentkroy
Вугор

Повідомлення sentkroy »

Максим Млинів писав: Просто надо съезжать с секретных мест, в общественные
Так я і ловлю в "общественых" тільки по секрету.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Максим Млинів писав:А то, читаешь твои отчеты - и слюни бегут. Глядишь удавлюсь так скоро
P.S. писати не буду, просто покажу...
Зображення

Вітус
Вугор
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення Вітус »

Знайома річечка...

Ribolov Kostya
Підуст

Повідомлення Ribolov Kostya »

Був і я на своєму секретному місці де я зроду не бачив спінінгістів. Отже після навчання вирішив провідати місця де рідко буваю. Після обіду рушаю пішачком на водойму за хвилин 35 я вже на місці. Роблю ставку на мікро джиг так як на даній водоймі є не поганий окунь, з 4 забросу влітає щучка 700-800грам. Зразу ж думка що водойма сьогодні мене порадує що вона і зробила, в хід ішло практично все, розловив усі свої воблірочкі і вертушкі. Рибалка так мене здивувала що я і не замітив як почало темніти. Вже настав час іти до доми та й іти далеко. І того в улові 6 щук від 700 до 1кг 500г і з тридцяток окунів. Взяв лише дві найбільші щукі а ще чотири відпустив підростати до слідоючої зустрічі. Отака видалась сьогодні вилазочка на секретну водойму.
В очередной раз убеждаюсь, что без труда и пруд то не найдешь.

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

Это на частном водоёме?

ttman
Плоскирка

Повідомлення ttman »

Риболовля на секретному місці - 25.04.11

Настали довгоочікувані пасхальні «канікули» і тому звісно думки витають: «… якби то, та й де порибалити!». Але завжди в останній момент заплановане кардинально видозмінюється… Так і цього разу, виходить так, що з моєї команди ні в кого не виходить і я фактично безколісний і сам… Але не довго думаючи, закидую повідомлення на форуми в теми «Пошук напарика для риболовлі»… І таки відбувається дзвінок (пізніше дізнаюся дзвінок від Віталія «Вітус») і ми з новоспеченим колегою домовляємося про спільну риболовлю.

В останній момент знаходжу тимчасові «колеса», і нас з Віталієм «закидують» на попередньо обумовлену водойму.

Отож, знайомимося і вперед до активного відпочинку! Підходимо до води і бачимо що один зі спінінгістів уже «працює» на всю… От і ми також починаємо потрохи розмахувати своїми спінами…

Проходить добра година, а ми все в пошуках риби. За деякий час спостерігаємо з далека, що спінінгіст, який пішов попереду нас виважує рибину (як пізніше виявилося це був пристойний окунь грам на 400гр, зловлений на досить не маленьку ризину).

Цей додає певного оптимізму, і ми продовжуємо підбирати ключ до місцевого риб’ячого населення… Проходить ще добра година, а у нас усе нулі, лише Віталій відзначає, невнятне клювання з певною долею похибки, занадто уже багато зачепів за підводну рослинність.

Що ж приймаємо рішення кардинально змінити місце дислокації… За десяток хвилин ми уже пробуємо свої сили в нових умовах трішки іншої водойми. Ну здається призвичаїлись, з’явилося розуміння як ловити далі… Робимо святковий «перекус», з активним обговоренням приманок та місць ловлі.

А час летить швидко і вже передобідня пора, ми швидко переміщаємося, з одного місця на інше в пошуках… Та з кожною «холостою» проводкою моральний дух згасає… Віталій висловлює стратегічну думку: «…пропоную ще годину приділити пошукам та дійти он до того місця, і якщо не буде результати…». Що ж погоджено, пішов визначальний час… І практично за 15хв, після сказаного Віталій засікає та успішно виважує 400-ву щучку. Ось він почин!!!

За 10хв, з того ж таки місця ще один «постріл» і Віталій «хизується» такою ж зубастенькою… Що ж тут скажеш, головне поставити рибі чіткі умови!

Визначений час анульовується, і продовжуємо ловлю… Та проходить півгодини, година, півтори.., і тишина…
Коротке обговорення ситуації і Віталій знову пропонує подальші дії: «… ну с якщо таки доходимо до ось он того місця що видніється, тоді…». Я погоджуюсь, чого даремно витрачати сили…

Але ж схожі слова ми вже чули!!?

Проходить якийсь і тут у мне «бабац» на щойно змінену приманку… Почалася боротьба, підкливаю Віталія на допомогу, мить і він майстерно викидає зубасту на берег (вага після риболовлі показала 1800гр).
Зображення
Ай да адреналіну (як ніяк на ультралайтовий спін…). Таки спрацьовує Віталієва фраза! Ну все тепер ми точно до остаточної «перемоги»…

Ми ще досить довго поблукали, через якийсь час виманили ще по зубастій, одна Віталієві втікла під самим берегом… Вони ж виявилися для нас і завершальними цього дня...

Загалом день пройшов просто чудово, рибка виявилася ой якою трудовою… а тому вдвічі «ціннішою»…
Зображення

Rostislavоvich
Щука

Повідомлення Rostislavоvich »

Гарні фотографії.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”