ЗвітиРибалка на "секретних" місцях

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Sem
Товстолоб

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Sem »

Сьогодні порибачили 2год. Ця зима не може не радувати!
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Навіть, вдалось відзняти невеличке відео!

Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)

Твіч
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення Твіч »

Давно збирався відвідати річку Стохід. Після нічної зміни на роботі попав я на місце близько 11 ранку. Прийшов на ямку. З третього закиду заробляю покльовку і окунь грам сто. І почалось другий за сотню третій бонус до 400. Потім клюваня затихло, експерементуючи з приманками достаю щупакабру десь двохсотку.
За всю рибалку довелосья мені зловити дві щучки 200-300 грам Та десаток окунів від сотні і лише один полосатик влетів зовсім маленький. Найкраще працював всім відомий цунік з шарніром в 4 г.
Рибалка вдалась. НХНЛ...
Зображення
Зображення
Зображення

Твіч
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення Твіч »

Фідвідав сьогодні річку Стохід. За день получилось зловити чотири окуні та одну щучку. Все ... З наступаючим.
НХНЛ
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Sem
Товстолоб

Повідомлення Sem »

"Оpen spinning season 2014"

Все люди, ка люди, а ми с Коляном по традиции 1января с самого утра едем открывать спиннинговый сезон нового года! В этом году решили открыть не только сезон, а и новые для себя места на р.Турия, Колян там отличился двумя щучками, у меня только досадные сходы, и порча приманок, берег непролазный, очень боялись поломать спиннинги, я даже чуть не открыл купальный сезон 2014 :) Так как дальше нам река показалась не перспективной мы решили вернутся по домам, но не смогли не заскочить на часик на свою родную речку Лугу, так ка времени в обрез то пошли в самый центр города, где на первых же проводках я достаю небольшую щучку на Ring Shrimp 3 от Reins, последующая смена приманки на Jackall Vektor Bug на второй проводке приносит уже более, менее нормальную щуку. Потом ещё был сход не плохого окуня. И в 14.00 разъехались по домам.
Сезон открыт, возможно не так как хотелось, но все равно не самым худшим образом!
Всех с Новым Годом, здравия, удачи и Мегатрофеев, всем в Новом Году!
С ув.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Справжнє ім'я: Роман
Контактна інформація:

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Сьогодні побував на одному цікавенькому місці. Вирішив відкрити сезон 2014 року і взявши в рукі спінінг в 10 годині вирушив на рибалочку! Прибувши на крапку побачив як окунь табуном ганяв малька по поверхні води. Хоч була й така висока активність окуня, але я ніяк не зміг зловити хоч одного.. Коли був черговий вихід окуня я кидав приманку в самий центр і по суті діла покльовка побинна бути відразу але такого не було. І так приблизно з 2 години. Картина така: вода "кишить" а я підбираючи різні приманки і пасивну і активну і меншу вагу і більшу але реакції ноль! Тільки пізніше, незнаю по якій причині, я зловив першого окушка який був досить непоганим в розмірі. І тут як то кажуть почалося! І активне виважування і обрізи щукою і ні одного зацепу. Рибалка просто супер! Впідсумку я впіймав близько 30 окунів. З яких 10 солідніших забрав на свята на юшку а інші відправив у рідну стихію. Всім НХНЛ і не сидіть вдома поки є ще можливість ловити спінінгом виходьте на відкриту воду і насолоджуйтесь рибалкою сповна!
Зображення[/url]Зображення
Зображення
Зображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

Как Андрюху укусила щупакабра lol: rzhach:

Vikingvarvar
Підуст
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення Vikingvarvar »

Lyc'kuy_Ruba4ok - моє улюблене місце luks: я там люблю зимовою блешнею ловити на 4 метровій вудці. Іноді по 20 окунців з однієї точки можна зняти і досить пристойних. Особливо там де дерево лежить в воді правіше труби aga:
Чем ниже человек душой,
Тем выше задирает нос.
Он носом тянется туда,
Куда душою не дорос.
© Омар Хайям
Зображення

Makshaker
Карась
Справжнє ім'я: Максим
Контактна інформація:

Повідомлення Makshaker »

Ось потрішки освоюю ловлю кастингом. Рибалка ця не така вже й складна, як може показатись. Буквально після 20 забросів, рука вже натренована і приманка летить досить далеко) З сьогоднішньої вечірньої вилазки вдалося піймати приємну щучку на 1.200гр, яка спокусилася на 9-ти сантиметровий воблер, під назвою Lucky John "Basara". Кайф витягувати таку рибку на мульт непередаваємий. Сезон гарно розпочато!!! "НХНЛ"

Зображення
«.»

Зображення
«.»

Зображення
«.»
Когда рыба клюет — за душу берет.

Makshaker
Карась
Справжнє ім'я: Максим
Контактна інформація:

Повідомлення Makshaker »

Перша весняна щучка 2014, вистрелила на Віжин som: som: som:

Зображення

Зображення
Когда рыба клюет — за душу берет.

Ali_j
Колючка

Повідомлення Ali_j »

03.03. на одному з міських (карасячих) ставків м.Рожище масово почала брати дрібна щука (200-350 гр.) З місця можна було зловити біля 20 штук. Особисто я за обідню перерву (1 год.) зловив 7 штук загальною вагою 2 кг. Ікра була лише в одній, шлунки повністю порожні. Сьогодні з ранку кльов майже відсутній.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”