ЗвітиРибалка на "секретних" місцях

Модератори: sentkroy, B.B.B.

ps_coder
Ротан
Справжнє ім'я: Костя
Контактна інформація:

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення ps_coder »

sentkroy, просто бомбезно!
Що за резина на фото?

АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Що за резина на фото?
Я не Сергій, але Пантун 21 , Аваруна.
Зображення

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Хоч я і не Сергій, але це легендарний Crazy Fish... podmig:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

ukeirjjd
Лин
Справжнє ім'я: Саша

Повідомлення ukeirjjd »

Трошки вітер розмив водойму.За дві години полоскання, практично в одному місці, одна клювака одна рибка(без фото).Спокусилася на кейтеч(з роздвоєним хвостом,не знаю як назив).щучка грам на 200 повернулась назад підростати до осені.Така рибалка була вчора.

Rubak_Roma
Лящ
Справжнє ім'я: Рома
Контактна інформація:

Повідомлення Rubak_Roma »

Сьогодні я з Анатолієм - (АНАТОЛІЙ) відвідали цікаву місцину. Приїхали рано, річка нас зустріла прохолодною погодою яка аж ніяк несприяла кльову, але все ж відловитися вдалось.
Спочатку вирішили провіряти всі місця і повороти річки, результату небуло, тоді змістились ще трохи нижче за течією і таки найшли першу робочу точку, результат на фото.
ЗображенняЗображення
На місті незалишались, постійно були у пошуку, але через декількох хвилин пошуків поверталися назад на напрацьовану точку, і полосаті раз по раз радували око.
ЗображенняЗображення
Проводку довелось підбирати, і Толік це зробив, його перший риб на берзі, і відповідно на фото.
ЗображенняЗображення
Я невідстаю... і також ловлю полосатого
ЗображенняЗображення
У постійному пошуку находжу ще одну робочу точку на протилежному березі, тихенько підійшов, перший закид, нідла розриває окунь, міняю на нового закид, і ловлю ось такий сюрприз
ЗображенняЗображення
І після нього завершаю риболовлю ще одним окунцем.
В загальному за 7 годин я зловив 8 окушків, 1 йоршика, ну і + сходи. Загалом річка мене порадувала.
По дорозі додому ми з Анатолієм вирішуємо відвідати на останок Луцький Залив, оскільки вже темніло, швидко розкладаємся і робимо проводки, які у висновку нічого непенесли, ловили до поки незтемніло.
Ось так з користю і з задоволенням провели деньок на цікавій річці, яка подарувала десяток окунців і массу позитивних емоцій.
До нових зустрічей!
///НХНЛ///
РИБАЛКА-это состояние души motorchik:

Microjig_men
Лящ
Контактна інформація:

Повідомлення Microjig_men »

Сьогодні зранку вирішив сходити на секретні місця.Вийшов з дому в 6,10 на місці був в 6,30,почав ловлю з шарніру 1,5 грам та поляріса але це покльовкі не принесло,і я вирішую поставити нідла ,але і це не приносить покльовкі тоді я цепляю мормишку, через 10 хв у мене покльовка і схід невеличкого окунця, і на цьому усе я вирішую переїхати на одну річушку. На місці я був уже в 8 год почав ловити і тут понеслась, нарічушці я пробув десь 1 год і за цей час побачів 5 чіткіх ударчіків, але реалізував тількі 2 і результат 2 окунці.
Ось перший окунець позарився на нано міноу.
Зображення
Потім на наступному закіді сідає ще один полосатик.
Зображення
Впринципі рибка покльовувала, але мені потрібно уже було бігти додому і я закінчів рибалку із 2 окунцями, принципі непогано для 1 год.Всім НХНЧ!!

Sem
Товстолоб

Повідомлення Sem »

В неділю дізнались, що поблизу Нововолинська, трішки відкрився один ставочок, в вівторок після роботи направились туди, прибули, а там вже льоду як і не було, на риболовлю мали десь 2-2.5 годин. Програму-мінімум виконали. Надіємось, що вся виловлена риба вдало віднереститься!
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)

Makshaker
Карась
Справжнє ім'я: Максим
Контактна інформація:

Повідомлення Makshaker »

Побував сьогодні на своїх секретних місцях...

Зображення
«Окунь»

Зображення
«окунь»

Зображення
«окунь»

Зображення
«карась»

Всю рибку відпустив. Окунці і карасікі з ікрою...
Когда рыба клюет — за душу берет.

Sem
Товстолоб

Повідомлення Sem »

Сьогодні знов вибрались після 18год на риболовлю, окунь був активний, розмір правда не радував (в основному 60-80 гр.) Але під вечір почали клювати бонуси, також впіймав дві щучки.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

А ось колега початківець, який спінінг тримав вперше відзначився щукою.
Зображення
Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)

PRoFi
Ротан
Справжнє ім'я: Олександр

Повідомлення PRoFi »

Вчьора відвідав один ставочок в межах міста і досить результативно! som:
Знайшовши чяс десь з 18.00 до 20.30 вийшов на водойму. Розклавши спінінг з перших закидів розпочялись покльовки але розмір окунців не вражав, з 5-го закиду чіткий тичок підсічка і рибина як скажена мчиться на середину ставка. Через 2 хв я розумію що це не хижак, а звісно карп. Бородьба продовжувопась хв 15 і ось він на березі Зображення
взяв на крейзі фіш поляріс призрак
До вечора було зловлено ще 3 окуні грам по 400 і на цій ноті було завершено вечірню рибалку.(фото окунів не робив так як починало темніти) вся риба попливла підростати!!!!
А рыбак - рыбака узнаёт из далека... У кого большая рыба у того длинней рука!))))
Відповісти

Повернутись до “Звіти”