Сезон 2009 рокуРибацька зустріч-віче Волинян та Ровенчан

Модератор: President

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Re: Рибацька зустріч-віче Волинян та Ровенчан

Повідомлення B.B.B. » 18 березня 2009 09:00

Список номінацій та номінантів викладаю у приложеному файлі у форматі Word. У цьому файлі розписано усіх номінантів та призерів.
Як помітно, Спонсор Миколайович (Siludin) представив 7 номінацій:
1. Наймолодший учасник
2. Розіграш 12 вобів
3. Розіграш 3 кастмастерів
4. Номінація „У кого руки стоять” (доробка вобів): 5 одно-составних, 5 дво-составних
5. Розіграш 3 мух
6. Розіграш 3 міні-кастмастерів
7. Розіграш 4 "яйць" - Цю номінацію за моєї вини не було розіграно безпосередньо на Зустрічі. Тому вже вдома, у домашніх умовах (тягнула жереб моя старша донька) 2 приманки "яйця" розіграли для Луцька та 2 приманки "яйця" для Рівного.
Всі номінації помітно у даному приложенні.
Також на стор. 3 даного приложення відзначено призові місця відповідно до номінацій. У розіграші брало участь 4 місця:
1 місце Krokodill (rod-pod.com/ - Луцьк) (за щуку 2,35 кг) – вже отримав (фото помітно у пепередніх постах) 3 воблера, 2 попера, 2 цикади (фото приманок прикладається);
Зображення
2 місце Микола Mallboro-Рівне (за щуку 1,5 кг) – отримає приз у вигляді односоставного вобу, двосоставного вобу, цикади (фото приманок прикладається);
Зображення
3 місце Василь приятель В.В.В. -Луцьк (за щуку 0,55 кг) - також вже отримав приз (фото у попередніх постах) у вигляді односоставного вобу, цикади (фото приманок прикладається);
Зображення
4 місце shalun_99-Рівне (за щуку 0,3 кг) - отримає цикаду (фото приманки прикладається).
Зображення
Призи учасникам із Рівного будуть передані сьогодні із ранку (18.03.09) - вже оговорили це питання із Гориничем
До приложеного файлу у форматі Word у добавлю фотки інших номінацій:
- фотка - Номінація „У кого руки стоять” (доробка вобів): 5 одно-составних, 5 дво-составних;
Зображення
- фотка - призи у номінації "Наймолодший учасник": по три воба, по одній цикаді, по одній мініцикаді, по одному мініджигу, по одній проволочці (робиться на окремому поводку) у тандемі із іншою приманкою. У нгашому випадку таких номінантів двоє: Толік із Рівного та Роман від Gennady (вже отримав приз, фото у попередніх постах);
Зображення
- фотка - 12 вобів;
Зображення
- фотка - 3 кастмастера, 3 мініцикади, 3 мухи, 4 приманки "яйця".
Зображення
Отже, шановні учасники (для Лучан-Волинь)1 Зустрічі-рибалки від 15 березня 2009 року ще лишились призи для наступних номінантів (не стидаємось, дзвонимо, домовляємось про зустріч і забираємо). Отже, називаю учасників згідно номеру списку:
- 4. Дима – приз у номінації 1 муха;
- 7. Юра (Очерет) – приз у номінації 1 воблер;
- 26. Віктору від В.В.В. – приз у номінації міні-кастмастер передам особисто;
- 27. Микола від pescegatto – приз у номінації 1 приманка „яйця”;
- 33. Теліцин В’ячеслав – приз у номінації 1 приманка „яйця”;
- 35. Василь Джус – приз у номінації „У кого руки стоять” двосоставний воблер.

Шановні учасники Зустрічі-рибалки з Рівного та Ровенчан (Рівне) від 15 березня 2009 року - подарунки можна отримати буде сьогодні - саме зараз із ранку буду передавати їх автобусом Гориничу в Рівному, як і було домовлено безпосередньо із Гориничем.

Зауваження: усі приманки ручної роботи особисто Спонсора Миколайовича (Siludin) 8(096)310-44-78 або на сайт http://www.forum.fishing-ua.com/ під ніком Siludin. Відповідно усі запитання щодо використання приманок безпосередньо до Siludin.

З повагою, В.В.В. (Віталій – 8(099)735-04-33 – МТС)
Вкладення
Список учасників-номінантів зустрічі-рибалки від 15 березня 2009 року.doc
(162.5 Кіб) Завантажено 258 разів

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Re: Рибацька зустріч-віче Волинян та Ровенчан

Повідомлення shanik » 18 березня 2009 23:48

Приманка ручної роботи напевно має власну енергетику(ауру), адже майстер вклав в неї свою душу. Думаю всім номінантам буде не важко відписатись на форумі (і майстру) яких риб буде добуто за допомогою призових приманок.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”