Сезон 2009 рокуРибацька зустріч-віче Волинян та Ровенчан

Модератор: President

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Re: Рибацька зустріч-віче Волинян та Ровенчан

Повідомлення B.B.B. » 16 березня 2009 12:56

Продовження Зустрічі-рибалки від 15.03.09

Зображення
…Хтось відзначив, що тільки машин було до 15 штук і це разом із двома бусами. А ще казали, що приїжджали хлопці, які знали, що буде така ЗУСТРІЧ, але не реєструвалися. Принаймні у моєму списку рахувалося близько 59 чол.
Отже, на підході перед 11 год. (загальний збір на УХУ по регламенту), дізнаюсь по телефону, що три чоловіка із рибою. Приходжу на ПОЛЯНУ – а там, дві щуки вже випотрошені для УХИ – отака їх доля. А ще саму першу виловлену щуку на 1,5 кг приховав для фото сесії Ковбой Mallboro із Рівного (якщо не так назвав – прошу вибачення –поправте). Ось вона фото сесія, камера, здається, навіть було інтерв’ю. І сам роблю фотки.
Зображення
А ось і сам герой пійманої щуки на 1,5 кг.
Зображення
І тут УХА – Саша БОБР у своєму амплуа дивує мене кулінарними здібностями, і здається, що дивує багатьох учасників.
Роблю фото дружнього гурту, доля яких звела у цей гарний і сонячний день (було на день, і справді, тепло), а вже на цю пору – історична подія.
Зображення
І ще одна
Зображення
Ось воно знайомство. Здається, всі знали один одного давно, хоч сам нікого і не бачив, окрім своїх хлопців із Луцька. Спільна поляна, спільна уха, спілкування тощо. Не обійшлося і без – За рибалку! Були гарні тости, присутній був Дух Зустрічі – в душі одне – повинна бути Зустріч знову.
В двох словах оговарюємо перспективу нової Зустрічі. Є думка виїхати на травневі свята у Млинів на головня, також майорить думка Зустрітися поблизу Луцька у с. Малево вже на просторах р. Стир…
Одним словом – гарній традиції проведення Зустрічей-рибалок БУТИ!!!
…Коли вже вдома переглянув фотки – здалося, що запах УХИ йшов від самої фотографії. Що то значить на природі…
Дізнаюсь, що із усього гурту – піймано до 11 год. лише три щуки. Ось вони ГЕРОЇ дня:
- 1 піймана щука на 1,5 кг – відзначився Ковбой Mallboro;
- здається 2 піймана щука на 2,35 кг (найбільша за весь день) – Krokodill (Гена – із Волинського сайту Род-Под) – фото на жаль не маю. Коли прийшов на Поляну, щука була вже випотрошена. Сподіваюсь хлопці виставлять;
- якщо не помиляюсь 3 піймана щука близько 300 грам – відзначився shalun_99. Фотку також не маю, коли прийшов на Поляну, щука була вже випотрошена. Сподіваюсь і цю фотку хлопці виставлять.
Радий за хлопців – є вже трійка лідерів.
Дехто змушений був їхати додому, але основна маса лишалась – надто вже процес цікавий та і подія Знакова.
Далі знову рибалка. Домовляємось ловити до 16 год.
Вдалось походити у просторах долини Горині і по Стариці пройтись і на Горинь заглянути, і навіть із долини сфоткати НАШу Поляну.
Зображення
А далі – і рибалка, і мандрування, і спілкування …
…Не можу не відзначити і те, що серед учасників був іноземний гість. Або як відзначили колеги – гість із сонячної Італії – Стефано. Тобто, такий собі міжнародний з’їзд носило дане Віче-Рибалка.
Радувало все – блукання у Деражне, перші миті Зустрічі із форумчанами та учасниками, перша Зустріч із Гориничем (Андрій), який радужно зустрів гостей та учасників, перша зустріч із Горинню, 1 дружня рибацька Зустріч Рівненських та Волинських спінінгістів, морозна погода із самого ранку, гарна весняна погода удень, УХА, і навіть відсутність клювання та 4 піймані щуки на весь гурт за цілісінький день…
…Перед 15 год. разом із нашим спонсором по телефону оговорюємо номінації – кількість призів явно зростала. Було схоже на те, що Миколайович вирішив по максимуму відзначити учасників зі свого боку, що не може не бути приємним. Отже, лишається дочекатися, коли „пряники”, як їх назвав Миколайович, привезуть знайомі із Києва…
А далі знову – Поляна, обговорення.
Десь після 15 год. дізнаюсь, із нашого гурту виловлюється четверта щука, яка як вияснилось згодом тягне на 3 місце (зважила близько 550 гр.) – відзначився мій приятель Василь – фото додається.
Зображення
Що цікаво? Василь, коли їхав на дану Зустріч, не планував навіть брати участі, а лише привести мене із колегами своїм авто і все. А тут узяв фідера, нацепив джигу, походив, покидав, а вже після обіду і на тобі – узяв щучку на 55о грам – о такі курйози!
І знову фотосесія, жарти…
Зображення
…По троху – виїжджають. Час Зустрічі підходить…
Здійснюємо жеребкування щодо призерів. Їх багато.
Коли вже самі призи прибудуть до Луцька (сподіваюсь, що це буде максимум у вівторок 17.03.09), тоді і відпишу про самі призи учасникам – а так зберігаю інтригу, хоч самі призери знають про свої призи. Сам процес жеребкування, як власне і весь процес щодо ЗУСТРІЧІ, проходив гласно, відкрито, колегіально. Усі змогли переконатися, що підтасовок не було – отже, чекаємо на призи…
Можу відзначити і самих призерів по лову хижака (якщо є помилки, будь-ласка, поправте):
- 1 місце за пійману щуку вагою 2,35 кг - Krokodill (Гена – із Волинського сайту Род-Под) – фото на жаль не маю. Коли прийшов на Поляну, щука була вже випотрошена. Сподіваюсь хлопці виставлять;
- 2 місце за пійману щуку вагою 1,5 кг – відзначився Ковбой Mallboro – фото у постах вище;
- 3 місце за пійману щуку вагою 0,55кг – відзначився мій приятель Василь – фото було помітно вище;
- 4 місце за пійману щуку вагою близько 0,3 кг – відзначився shalun_99. Фотку також не маю, коли прийшов на Поляну, щука була вже випотрошена. Сподіваюсь цю фотку хлопці виставлять.
Спонсор Миколайович обіцяв призерів нагородити, а тому чекаємо на передачу…
…Не можу не згадати – вручення Дипломів, підготовлених Толіком (Рівне). Номінантами Дипломів стали – призери із лову хижака, спонсор Зустрічі, організатори Зустрічі та інші учасники. Хто не отримав Дипломів на місці (у зв’язку, що поїхав раніше, отримає вже у себе в Рівному чи у Луцьку).
Зустріч підходить до завершення.
Не уникаю можливості сфотографуватись із Гориничем (Андрій) на згадку…
Зображення
…На останок робимо колективне фото із учасників, що лишалися до самого завершення.
Зображення
І ще…
Зображення
І знову
Зображення
І ще мить – і машина одна за одною виїжджають.
А далі прибираємо Поляну і робимо фото на пам’ять – тут ми були і це місце ми лишили ПРИБРАНИМ, щоб у майбутньому це місце змогло нас Зустріти знову…
Зображення
Ще раз визначаємось із перспективами подальших Зустрічей, говоримо „Щасливо” і гайда додому.
По дорозі додому – робимо фото річки Горинь із мосту у смт. Деражне на згадку. Ось вони краєвиди…
Зображення
І з іншої сторони мосту
Зображення
Потім вже у Деражному робимо фото місцевої гарної церкви і в дорогу.
Зображення
По дорозі ще раз бачимось із Гориничем разом із сім’єю на прогулянці, а далі дорога пішла на Клевань.
У Клевані зупиняємось – робимо фото місцевої церкви, річки Зображення
І тепер рушаємо додому…

P.S.
Всім учасникам Зустрічі-рибалки та персонально Гориничу Андрію (Рівне) – особиста подяка.
Дякую також студії та команді „Очерет” (Луцьк) за відео (сподіваюсь, що його зможуть побачити усі).
Персональне Дякую - Саша Бобр (кращий кухар), колегам, що взяли із собою воду, дрова та інші приналежності, Толіку (Рівне) - за Дипломи, колегам - за добрі слова та підтримку.
Спонсору Притиченко Сергію Миколайовичу - Дякую заочно.
До нових Зустрічей-рибалок.
Потенційна нова Зустріч-рибалка:
- смт. Млинів (травневі свята);
- с. Малево (дату визначимо).

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Jigmen
Судак
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 54 рази

Повідомлення Jigmen » 16 березня 2009 14:44

На наступну зустріч не забудьте запросити львівських рибацюг :oops:!Дякую!

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. » 16 березня 2009 17:10

Jigmen писав:На наступну зустріч не забудьте запросити львівських рибацюг :oops:!Дякую!
- прохання враховано.
В принципі така думка щодо участі інших областей була, однак на початку зародження ідеї були вагання щодо того, чи вдасться зібрати бодай 10 чол. А тут самі бачите. Вже після проведення Зустрічі у планах стоїть завдання організувати значно більше областей і навіть запросити учасників принаймні із Білорусії. Отже, шановний, Jigmen, давайте координати, адрес чи телефон - обов"язково дамо знати.
З повагою, В.В.В. (Віталій)

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Jigmen
Судак

Повідомлення Jigmen » 16 березня 2009 20:08

Львівських можна знайти тут:www.active-lviv.ua ;)

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. » 16 березня 2009 20:10

Jigmen писав:Львівських можна знайти тут:www.active-lviv.ua ;)
- так розумію, що запрошувати можна усіх бажаючих?

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Jigmen
Судак

Повідомлення Jigmen » 16 березня 2009 22:59

Я думаю, що хто захоче поспілкуватися з колегами та однодумцями-той точно приїде.А ваша зустріч,судячи з фото,просто-СУПЕР!!! 8-)
Вкладення
respect.gif
respect.gif (7.74 Кіб) Переглянуто 3001 разів

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

yurgen
Амур
Справжнє ім'я: Юрій
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 14 рази

Повідомлення yurgen » 17 березня 2009 10:13

Небольшое видео от команды "Очерет"
http://www.youtube.com/watch?v=eDGYlwh6ri8

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. » 17 березня 2009 10:44

yurgen писав:Небольшое видео от команды "Очерет"
http://www.youtube.com/watch?v=eDGYlwh6ri8
Є ВЕЛИКЕ прохання - скиньте будь-ласка на "СВІТ-лан" (файлообмін) чи, можливо, через Сашка-Бобр. У мене, як це не прикро, інтернет обмежений!

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. » 17 березня 2009 10:45

Jigmen писав:Я думаю, що хто захоче поспілкуватися з колегами та однодумцями-той точно приїде.А ваша зустріч,судячи з фото,просто-СУПЕР!!! 8-)
Щиро дякую!
Будемо налагоджувати дружні рибацькі стосунки!

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

grabovskyj
Йоржик
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 5 рази

Повідомлення grabovskyj » 17 березня 2009 10:47

"Очерет" молодці :!: :!: :!: