ЗвітиРибалка на Стоході

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Дякував (ла): 358 рази
Подякували: 228 рази
Контактна інформація:

Рибалка на Стоході

Повідомлення Alegator » 23 лютого 2009 23:28

Тут пропонується викладати усі враження від рибалки на цій чудовій річці.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Контактна інформація:

Re: Рибалка на Стоході

Повідомлення Alegator » 23 лютого 2009 23:51

Після розвідки на Стиру, вирішив пошукати рибальського щастя на Стоході. Після невеличкої пресконференції з друзяками, було вирішено їхати на давно нам відомі місця в с.Угли. По дорозі (транзитом) зупиняємось біля мосту в с.Іванівка, тут є непогана яма на якій мєстні аборігени ловили "непонятну" рибу незрозумілим для мене способом. Але може це я ще не знаю всіх рибацьких тонкостей :oops: . Тим не менше, розкинувшись по береговій лінії та зайнявши бойові позиції, почали помаленько обловлювати акваторію. На дворі стояла доволі світла погода з непоганим сонцем, що можливо, й дало свій відбиток на саму рибалку. Після години полоскання снастей і не бачивши навіть натяку на рибалку вирішили збиратись в с.Угли. По дорозі порозмовляли з місцевими рибалками, які повідомили, що риби тут давно не бачили (знаю з практики, не слід вестись відразу на їх чос, таким чином вони відбивають охоту в приїжджих). Приїхали на місце повні оптимізму, але... виявляється не ті снасті взяли, потрібно було брати зимові снасті :lol: річка в тому місці ще не розтала. На протилежному боці було кілька рибаків, але і в них було не густо, точніше кажучи пусто. По дорозі назад заїхали ще в одне місце в с.Арсоновичі. Покидали біля мосту і тут. Але, нажаль, нічого. Проте місце доволі перспективне, неодмінно повернемось незабаром...

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Справжнє ім'я: Александр
Дякував (ла): 640 рази
Подякували: 555 рази

Повідомлення BOBR » 24 лютого 2009 02:04

А фото?
Зображення

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Повідомлення B.B.B. » 24 лютого 2009 20:23

Гарна тема, Alegator (Олег). Рибалка на р. Стохід - це щось. Мої вітання.
Пригадую, як бував на р. Стохід лише два рази. Перший раз, коли справляли із групою екватор (як вчився в інституті). А було це на 28 червня 1996 року поблизу с. Заячівка. Тоді, правда, рибалити особливо не вдалось, але річкою був вражений. Як мені здалось, Стохід у тих місцях був куди більший і ширший за р. Стир. Але особливо вразило існування на р. Стохід великої кількості впадаючих струмків, мікрорічок і все це у бездоганному природному середовищі - дно бачиш на 2-3 метри. А існування отих мікрорічок, що виходять від русла біля лісу і в самий ліс - казкове враження. Недарма саму річку називають Стохід - річку, що має 100 ходів, 100 струмків.
А вже другий раз побував два роки тому, як їздили на гриби у с. Кашівка. Це, до речі, недалеко від с. Угли. Тоді вдалось вийти на річку випадково - може на хвилин 20-30. Покидав спіном, однак нічого не піймав. Та річка сподобалась, береги однак дещо болотисті і не скрізь пройти можна.
Олеже, як на р. Стохід зараз рівень води? Чи багато вільних місць, щоб можна було покидати, приміром в с. Угли чи с. Іванівка?
Буду вдячний за відповідь.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator » 25 лютого 2009 11:40

Стосовно рівня води, то точно сказати не можу, оскільки виїхав перший раз і не знаю який він був до того. Але, на мою думку, вода зараз знаходиться в нормі, тобто ще її рівень не піднявся. От коли почне все танути, тоді її буде багато :!: В с.Іванівка більше 3-м рибакам ловити буде складно, адже там всього кілька ям. В Углах краще, є де розвернутись. Я планую трохи пізніше, як все розтане, попробувати сплавитись по річці на лодці. Є місця, де її треба переносити через перепони (мости і мостики і т.п.), але так ще навіть цікавіше. ;)

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

SlavCo
Ікринка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення SlavCo » 26 березня 2009 15:59

Всім привіт!
Побачив назву рідної річки - вирішив зареєструватись! :)
Я виріс на Стоході, але не в тих місцях, про які писали поважні рибаки, а на Поліссі, в Любешові, на вулиці що йде паралельно річці ;).
В батька є човен, і зараз, та і зажди був скільки пам'ятаю :). Був минулих вихідних у батьків, виходив на річку - розлилася дуже сильно і ще вода прибуває. Течія сильна, біла риба пішла в заплави, хижак (щука-окунь), за нею. Так що в руслі ловити зараз мабуть не варто. Щодо риби... Стохід багатий на рибу, хоча, не так як колись: електровудки, сіті, хімія з полів зробили свою роботу :evil: Але нам вистачить ;)
От чекаю теплішого часу, думаю половимо і плотву, і окунця, і щуку!

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. » 26 березня 2009 18:00

SlavCo писав:Всім привіт!
...Був минулих вихідних у батьків, виходив на річку - розлилася дуже сильно і ще вода прибуває. Течія сильна, біла риба пішла в заплави, хижак (щука-окунь), за нею. Так що в руслі ловити зараз мабуть не варто. Щодо риби... Стохід багатий на рибу, хоча, не так як колись: електровудки, сіті, хімія з полів зробили свою роботу :evil: Але нам вистачить ;)
От чекаю теплішого часу, думаю половимо і плотву, і окунця, і щуку!
З огляду на останні новини, то р Стохід, мабуть, розлилась найбільше серед Волинських річок. Однак приємно почути колегу SlavCo, який має зв"язок із гарною річкою Стохід та ділиться відповідною інфою.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator » 03 травня 2009 21:28

Сьогодні з другом відправились зранечку на Стохід, де ми успішно ловили щуку ще восени минулого року. Дорога зайняла трохи часу, більше 40 км не самого ідеального бездоріжжя :lol: Так от, приблизно в 6 ранку ми вже на місці, можливо трохи пізнувато. Сонце якраз "розчехляється", але на дворі ще прохолодно. Біля річки панує тиша, де-не-де зривається у повітря дика качка, одним словом- КРАСОТІЩА. Робимо перші закиди, міняєм одну за одною приманки, щоб зрозуміти, що сьогодні хоче бачити на сніданок хижак. Вирішили пройтись трохи вверх по течії на розвідку. В основному річка мілка з багатою зеленню, яка якраз починає розростатись і тим самим ускладнює рибалку. На одному з рукавів роблю закид і... моя приманка чіпляється за щось доволі знайоме. Тим знайомим виявилась сітка, а точніше щось схоже на неї, бо сіткою її назвати важко. Пробую підтягнути, не виходить. Прибита кілками з двох берегів. Заходжу у воду і кількома нескладними рухами вириваю її з води. Вона вся забита плотвою, причому риба вся жива, можливо десь під ранок піймалась. Дістаю розкладний ніж і починаю проводити операцію по визволенню риби. Всю відпускаю. Побачивши, що на мілині робити нема чого, йдемо на ями. Сіроня робить перший закид віброхвостом на ямі і спінінг згинається під важкістю риби. Ну що ж... сезон на Стоході відкрито. Щука хоч і невелика, але приманку бере доволі жадно, проковтуючи практично повністю. Попереду ще кілька ям. На другій ситуація повторюється знову і знову не на мою користь. Третя яма... Те саме. Я помаленько починаю роздумувати, чи то він щось зранку зїв і не поділився, чи то в мене руки не звідти розтуть. Покльовки були всі на першому закиді. Міняю тактику, на останню яму заходжу перший вже я. Перший закид, і я також розловлююсь. Настрій покращується. Сонце вже піднялось, вирішили ще заскочити на Угли і додому. Більше ми нічого не зловили, проте бачили, як одна мадама на живця тягнула щуку десь до 3кг., але не дотягнула, в березі вона зійшла. Отакою виявився наш цьогорічний дебют на Стохід.
П.С. На самому ділі ще писав би багато, але жона збоку, не можу сконцентруватись :lol:

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. » 04 травня 2009 18:15

Гарний звіт, Alegator. Шкода, що не має фото, але звіт - люкс!

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

imperator
Колючка
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Повідомлення imperator » 07 травня 2009 09:42

Додаток до звіту Alegатора
Зображення
Зображення
Після двох моїх вдалих пострілів Дружбан почав нервувати :evil: :twisted:
Зображення
А після третього зовсім йо........... :lol: :mrgreen:
Вся щука була калібрована і проходила по всіх параметрах спортивного лову!!! 8-)
03.05.2009р.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Відповісти

Повернутись до “Звіти”