Сезон 2010 рокуIII Кубок Волинської обл. (БЕРЕГ_СПІНІНГ) на річці 01.08.10

Модератор: President

Alegator
Судак
Дякував (ла): 358 рази
Подякували: 228 рази
Контактна інформація:

Re: III Кубок Волинської обл. (БЕРЕГ_СПІНІНГ) на річці 01.08.10

Повідомлення Alegator »

B.B.B. писав:Поздравляю участников, призёров и обладателя Кубка - Кочкина Олега.
Д Я К У Ю!!!

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Повідомлення B.B.B. »

ФРСВО
III Кубок Волинської області (ловля хижої риби спінінгом на річці)
смт. Млинів, Рівненська область, р. Іква -1 серпня 2010 року

Спонсори змагання:
- магазин "Рибач’ок", м. Луцьк
- магазин "Фортуна рибалки", м. Луцьк
- компанія "RV Fisching" м. Чернівці

У змаганні взяло участь 10 учасників:
Віжанський В. (ФРСВО)
Пушкарчук А.
Максимов М.
Кочкін О. (ФРСВО)
Яковлев С. (ФРСВО)
Дручок В.
Лотоцький М. (ФРСВО)
Жалнін В. (ФРСВО)
Рогачов В.
Олійник В.

Суддівська колегія:
- гол. суддя – Мазур В.М. (наявний досвід у суддівстві)
- лінійний суддя – Марчук П. (наявний досвід у суддівстві)

Змагання проводились в особистому заліку.

Зона змагань на III Кубку Волинської області становила загальною протяжністю близько 600-650 метрів, що у 3 рази перевищує загальноукраїнський норматив. Наявними для 10 учасників були виділені спеціальними стрічками 51 сектор, кожен із яких мав в середньому по 11-13 метрів і лише кілька секторів у спеціальних місцях мали по 7-9 метрів.

Проведенню змагання сприяла сонячна і до певної міри жарка погода. У перерві між 2 і 3 етапами – була традиційна УХА.
У спеціально відведеному місці (від зони змагань) було місце для купання на просторах р. Іква. У таку погоду таки двічі довелось скупатись.

Основні номінанти у змаганні:
Найбільший окунь – вагою 188 гр. відзначився В. Жалнін
Трофей – головень вагою 335 гр. відзначився М. Максимов
Найбільша кількість хвостів – по 13 хвостів відзначились О. Кочкін та В. Жалнін
Найважчий улов – вагою 1561 гр. відзначився О. Кочкін

Зображення

Кубок, медалі та призи, що очікували на призерів та учасників змагання:
- за 1 місце – кубок, медаль та спінінг фірми „Мікадо” від магазину „Рибач’ок” та 2 вертушки від компанії "RV Fisching" м. Чернівці
- за 2 місце – медаль, 1 вертушка від компанії "RV Fisching" м. Чернівці
- за 3 місце – медаль, подарунковий набір від магазину „Фортуна рибалки", м. Луцьк та одна турбінка від компанії "RV Fisching" м. Чернівці
- за номінацію „Трофей” – подарунковий набір від магазину „Фортуна рибалки", м. Луцьк
- за дебют у змаганні юного учасника (Вадім Рогачов) – подарунковий набір від магазину „Фортуна рибалки", м. Луцьк
- за номінацію „Найбільша кількість хвостів” – застібки „Ультралайт” від В.В.В.

Зображення

Вітаємо призерів змагань:
3 місце – Максимов Максим
Зображення
2 місце – Жалнін Віктор
Зображення
1 місце – Кочкін Олег
Зображення

Фото призерів змагання:
Зображення
Загальне фото учасників змагання
Зображення

Федерація риболовного спорту Волинської області висловлює ЩИРУ ПОДЯКУ:
- усім учасникам змагання;
- місцевому населенню смт. Млинова за гарний прийом, підтримку, взаєморозуміння;
- за сприяння у проведенні змагання у транспортуванні необхідної амуніції та орггрупи : президенту ФРСВО Д. Шихотарову та керівнику поплавочного напрямку В. Теліцину, а також Зоряну, В. Олійнику та В. Дручок;
- суддівській колегії: гол. судді В. Мазуру, судді П. Марчуку за чесне та об’єктивне суддівство;
- спонсорам змагання: магазину "Рибач’ок", м. Луцьк, магазину "Фортуна рибалки", м. Луцьк, компанії "RV Fisching" м. Чернівці
- за підготовку в організації змагання: людині доброї волі - Зоряну (прізвище поки не відоме), М. Лотоцькому, А. Пушкарчуку, М. Максимову

До нових зустрічей!
Востаннє редагувалось 02 серпня 2010 17:59 користувачем B.B.B., всього редагувалось 2 разів.

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Повідомлення shanik »

Вітаю переможців ! Олег - МОНСТР!!!

Alegator
Судак
Дякував (ла): 358 рази
Подякували: 228 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Вставлю і я пару слів. Ще задовго до змагань не був впевнений, що буду виступати взагалі, оскільки намічалась відпустка і я мав бути відсутній в області. Проте з ряду причин відпустка відмінилась. Також була невизначеність куди їхати, на львівські змагання чи на наші. Довго з Сергієм обдумували і вирішили виступати в нас. За день до змагань у мене виникли проблеми з транспортом, загорілася лампочка масла, яка після доливання оного не переставала горіти. Чим це закінчується мені розказали. :cry: Можна було б їхати на тарантасі Сіроні, проте його авто було на ремонті. На свій страх і ризик вирушаємо зранку. До місця добрались благополучно, почали складати девайси. А далі стандартно: привітання, шикування, жеребкування. Дивлячись на річку, думав, що нема змісту особливо кудись бігти, шукати рибку, адже вода практично скрізь «кипіла», проте після перших закидань зрозумів, що помилявся. В хід пішли маньячки, потім попером полоскав – нічого. Трошки зміщуюсь ближче до табору і на одному місці «поперло». Роблю з десяток закидів і виловлюю 3 окуні, один з яких був в районі 150 грам. В другому підтурі зловив ще одного, в третьому аналогічно. Прикидаю результати і точно розумію, що не останній. Проте, коли почали сходитись інші рибаки, результати у них були трошки гірші. І так, я другий в зоні. :) Ото думаю повезло. Під час перерви обдумую куди ж то бігти далі, адже на річці всього другий раз, практично можна сказати незнайома мені. Тут Сіроня запропонував один варіант. :arrow: Думаю: «А шо, все одно нефіг дєлать, побігли». Сіроня мені уступає точку, мовляв: «В тебе непогані шанси, спробуй!!!». Я цим і скористався. Тут підходить суддя з вагою (Петро) і з посмішкою каже: «Пацани, або ловіть або я йду!». Зря він це сказав:))) Я роблю з 5 закидів і виловлюю відразу 4 окуні, причому не зовсім маленькі, всі в районі 90-100грам. :shock: Інші 2 підтури традиційно відмічаються по 1 хвосту на підтур. В ході зважування виявляється, що я знову в перших рядах. Несподівано для всіх відловився Віталік :o Що то був за стратегічно-тактичний маневр для мене загадка. Шось мені складно повірити, що «директор» Ікви не знайшов спільної мови з її мешканцями. Тому зразу ж задаю питання: «Віталік, шо то було???». Тим не менше, попереду був третій етап, який для мене був найважчим у всіх планах: 1.психологічний, оскільки було б недобре виступити 2 етапи класно, а 3-ій «злити»; 2.сонце пекло неймовірно, до того ще й вода у всіх закінчилась; 3.ну і активність риби звичайно, яку до того вже встигли непогано полякати. В третьому етапі вирішую стартувати з місця, обозначеного на карті табличкою «Черние камни». По ходу підозрюю, шо не тільки в мене такі плани. Починаю непоспішаючи бігти на точку, проте через кілька секунд замічаю в дзеркалах заднього виду бистро приближающийся об‘єкт, оскільки рванув по «всім газам», то встиг лише замітити частково його номерні знаки, які починались з літер «В.В.» :lol: На точку я прибіг перший, але особливо вона мене не порадувала. Був зловлений 1 какунець на 41 грам. Але, як кажуть, на безриб‘ї… Починаю міняти місця – «0». А далі взагалі чуть не сів на *опу, коли зустрівся з Максимкою, який ніс залікового головня :shock: . Почав шкодувати, що не захватив з собою шашки, можна було в суддею в тіньку пограти. Перший підтур так і закінчив з одним хвостиком. В другому підтурі особливого кльову також не було як в мене, так і в інших. Бачив крупних головнів, на око в районі 500грам, які ліниво пропливали біля мене, але шось їм було впадляк кидатись на мої вертушки. Незабаром мав ще одну покльовку, яка заставила мене трошки псіханути, коли окунь впав на березі. По ходу це був той самий, що був зловлений в першому підтурі, адже заважив 40 грам (1 грам зрозуміло по яким причинам дівся :oops: ). Третій підтур – повний нуль. А далі…. Зважування, підбиття підсумків. Остальне ви знаєте.

Пи.Си. Загалом змагання мені дуже сподобались, і не лише тому, що я їх виграв. Якщо оцінювати по 5-ти бальній системі, то поставлю «5-». Робота суддів також сподобалась, проте є й негативні моменти: судді ніяк не хотіли казати де є риба (жарт).

максім
Лин
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 85 рази

Повідомлення максім »

Напишу і я коротенький звіт. Приїхали ще за день до змагань. Роставили сектора. Відпочили , і пішли на ГЕС. Половили трохи , і вже йдем назад в лагер спати. Тут в 4:00 підйом. Поки всі зібралися вже біля 5-ої , там далі реєстрація , жеребкування , і в 6:00 старт. Мені випало стартувати останнім , але вдалось прибігти куди я хотів , де на тренуванні окунь клював як на чорних камнях. Але не все так як я думав , роблю перші заброси на МДЖ , нічого , ставлю вертушку RV , і на другому забросі , зловив окуня на 101 грам.Отже в за 3 підетапа зловив 4 окуня і заняв 7 місце. Потім іде 2 етап. Побіг я не далеко від лагеря , але нічьо. І вирішив піти де я ловив в 1 етапі. І там вдалось за 3 підетапа зловити 4 окуня , і 4 місце в зоні. Знов зібрання біля лагера , відпочили і пішли купатись. Незамітив як пройшло 2 години, і вже 3 етап. Як тільки стартанув через два заброса виловлюю головня на 335 грам , роблю 4 заброс і знов галавлік на 135 грам. Підхожу ближче до лагеря. Там вдається зловити за 2 підетапа 2 окуня. І кінець змагань. Виходить що я перший в зоні. А далі підпиття підсумків , і оголошення призерів. А далі ви все знаєте.
ДЯКУЮ ОРГАНІЗАТОРАМ, СПОНСОРАМ, І ВСІМ УЧАСНИКАМ ЗА ПРИЄМНИЙ ВІДПОЧИНОК. ЗМАГАННЯ ДУЖЕ СПОДОБАЛИСЬ :D :D :D
Ось і закінчились мої перші змагання.
Зображення

Rostislavоvich
Щука
Дякував (ла): 373 рази
Подякували: 471 рази

Повідомлення Rostislavоvich »

Коротенько декілька моїх речень 8-) .
Зона А минулого кубку. Одразу домовились з Мазур Віталієм . поділили між собою зону. Я тусувався на ділянці від залізного мосту по острів.
За день рибалкі ніяких казусів непорозумінь не було. Сподобалось те що всі учасники були з настроєм , на позитиві, що є дуже важливим при проведенні змагань тай будьяких інших дійств.
Якщо оцінювати організацію , то я ставлю тверду 4етвірку. Не 5тірка через те що було спекотно. Не було вітерця . А так все гуд ;) .

Вітус
Вугор
Дякував (ла): 490 рази
Подякували: 392 рази

Повідомлення Вітус »

Трохи запізнився з своїми "5-ма копійками:. Отже, приїхали біля 4-ої год. ранку, послухали розповіді колег, що готували змагання і ночували біля річки. Розповіді про зловленого Максимом голавля та обірванний Андрієм при виважуванні воблер приємно захопили і вразили. Надія та сподівання на вдалий день були, думаю, в кожного з учасників змагань. Прибули решта учасників змагань, реєстрація, інструктаж, побажання...і ..самі змагання:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 03 серпня 2010 17:01 користувачем Вітус, всього редагувалось 1 раз.

Вітус
Вугор
Дякував (ла): 490 рази
Подякували: 392 рази

Повідомлення Вітус »

Нагороди та переможці:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Kagor
Ікринка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Kagor »

B.B.B. писав:Затверджую
Президент Федерації риболовного
спорту Волинської області
_____________ Шихотаров Д.Ф.

ПОЛОЖЕННЯ

1. Цілі та завдання змагання.
III Кубок Волинської області (ловля риби спінінгом з берега на річці) проводиться з метою:
- популяризації риболовного спорту;
- підвищення спортивної майстерності та удосконалення техніки володіння спінінгом та спортивними снастями в річкових умовах;

3. Статус та характер змагань.
3.1. Змагання проводить Федерація риболовного спорту Волинської області.
Змагання є рейтинговими, відкритими, некомерційними.
3.2. Змагання здійснюється в особистому заліку.
׃
- самостійно пройти медичний огляд;

- при погіршені стану здоров’я терміново повідомити про це головного суддю.
4.4. Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.
4.5. Учасникам забороняється׃
- порушувати правила риболовного спорту України;
- розпалювати вогнища, розпивати спиртні напої;
-

5. Організатори і суддівство.
5.1. Організатор змагань׃ Федерація риболовного спорту Волинської області.
5.2. Пряме проведення і суддівство проводить суддівська команда відповідно правилам змагань і даного Положення. Головний суддя змагань ______________________________.
5.3. Суддя здійснює контроль за діями учасників, веде протокол змагань, підводить результати і нагородження.
6. Програма змагань׃
Розклад змагань на 01 серпня 2010 року:
до 4.30 – прибуття учасників.
- 4.30 – 5.00 – реєстрація учасників;
- 5.00 – 5.45 – відкриття змагання, жеребкування, вхід в зони ловлі, розміщення по обраних зонах;
- 6.00 – 1-й старт 1 етапу;
- 6.45 – фініш 1-го старту 1 етапу, переміщення до середини зони;
- 6.45-7.00 – зміна підсекторів;
- 7.00 – 2-й старт 1 етапу;
- 7.45 – фініш 2-го старту 1 етапу, переміщення до середини зони;
- 7.45-8.00 – зміна підсекторів;
- 8.00 – 3-й старт 1 етапу;
- 8.45 – фініш 1 етапу;
- 9.00-10.00 – відпочинок;
- 10.00-10.30 – оголошення результатів, жеребкування на 2 етап, розміщення по секторам;
- 10.45 – 1-й старт 2 етапу;
- 11.30 – фініш 1-го старту 2 етапу, переміщення до середини зони;
- 11.30-11.45 – зміна підсекторів;
- 11.45 – 2-й старт 2 етапу;
- 12.30 – фініш 2-го старту 2 етапу, переміщення до середини зони;
- 12.30-12.45 – зміна підсекторів;
- 12.45 – 3-й старт 2 етапу;
- 13.30 – фініш 2 етапу;
- 13-45-15-00 – УХА, відпочинок;
- 15.00 – 15.30 – загальний збір, жеребкування на 3 етап, вхід в зони ловлі, розміщення по обраних зонах;
- 15.45 – 1-й старт 3 етапу;
- 16.30 – фініш 1-го старту 3 етапу, переміщення до середини зони;
- 16.30-16.45 – зміна підсекторів;
- 16.45 – 2-й старт 3 етапу;
- 17.30 – фініш 2-го старту 3 етапу, переміщення до середини зони;
- 17.30-17.45 – зміна підсекторів;
- 17.45 – 3-й старт 3 етапу;
- 18.30 – фініш 3 етапу;
- 19.30 – підведення підсумків, оголошення результатів змагання, нагородження переможців, закриття змагання.
У випадку погіршення погодних умов та інших форс-мажорних факторів можливі зміни до графіку проведення змагання.

7. Правила змагань.
7.1. III Кубок Волинської області (неметалічний). (металічний садок, рибацьких сумок тощо заборонене).
7.5. До зважування риба зберігається в зазначеному садку у воді тощо.
7.6. Залікова риба: окунь, щука, жерех, судак, сом, головень, в’яз. Розміри риби не лімітуються, оскільки риба після зважування відпускається у водойму.
7.7. Учасникам не дозволяється заходити в воду, окрім випадків за згодою судді (умови: виважування трофею, звільнення приманки від зацепу тощо).
7.8. Перехід учасника із рибою під час виважування із підсектора в інший вільний підсектор – дозволений за умови дозволу судді.
7.9. Вільним є підсектор, у якому не має іншого зареєстрованого учасника. У випадку наявності у підсекторі рибацьких приналежностей та відсутності самого учасника, такий підсектор вважається вільним.
7.10. Дозволяється закидати у свій підсектор, при цьому враховується фактор сплаву приманки під дією течії, що може призвести до зносу приманки у чужий підсектор – не більш як 5 метрів за умови, що у місці сплаву не перебуває інший учасник у межах даної 5 метрової зони
7.11. Заходити у воду категорично заборонено. Виключенням є випадок щодо виважування крупної риби, що вирішується лінійним суддею
7.15. Суворо заборонено:

7.16. Довжина спінінга не повинна перевищувати 2.74 м (9.00 футів).

9. Штрафні санкції.

10. Протести.

11.3. Особисте місце спортсмена визначається вагою улову і кількістю хвостів (за 1 грам ваги улову нараховується 1 бал плюс 50 балів за 1 хвіст). Наприклад: 1-й учасник спіймав 1 рибу вагою 600г. отримує 650 балів (600 балів за вагу плюс 50 балів за хвіст); 2-й учасник спіймав 3 риби загальною вагою 500г отримує 650 балів (500 балів за вагу, плюс 150 балів за 3 хвоста).
11.4. За рівного улову, місце учасника є середньоарифметичним місцем учасників із однаковим уловом. Учасники з нульовим результатом займають місце, що дорівнює сумі місць всіх спортсменів з нульовим результатом ділене на кількість таких спортсменів (наприклад загальна кількість учасників в зоні – 10 чол., з них 3 учасника з нульовим результатом – всі вони займають 9 місце: 8+9+10=27/3=9).
11.5. Переможець і призери в особистому заліку нагороджуються медалями і дипломами відповідних ступенів.
11.6. Організатори і спонсори змагань залишають за собою право встановлювати номінації для нагородження, не вказані в даному положенні.

12. Умови участі та заявка учасників.
12.1. Учасники прибувають на місце змагань самостійно за свій рахунок.
12.2. В заявці повинно бути вказано:
- П.І.Б. учасників;
- рік народження учасників;
- контактний телефон.
12.3. Заявки приймаються до 29.07.10.

По всіх питаннях телефонувати:
Керівник спінінгового напрямку ФРСВО – Віжанський Віталій 099 735 04 33

Інформація для членів ФРСВО – зазначені змагання планується провести 01.08.2010 у відхиленні на один тиждень (за Календарним планом ФРСВО дане змагання планувалось провести 08 серпня 2010 р.) у зв’язку із відкриттям мисливського сезону. Тобто, уникаючи потенційно загрозливих обставин у зв"язку із мисливським сезоном дане змагання проводиться 01.08.2010.
Пацани, Вам не стидно?
З Вас вже стібаються!
Ловите рибу вагою та з точністю від одного грама...
Пе.Се. На рідний сайт мене не "пускає" - http://www.rybak.te.ua/Account.html ( :) ! )
А от дністровський про вас пише...

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Повідомлення shanik »

Kagor, ти хто?
Що стидного і смішного в зважуванні риби з точністю до грама?
Де важать по-іншому?

Відповісти

Повернутись до “Сезон 2010 року”