ЗвітиШепель

Модератор: shanik

Maximus
Чебачок
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: Шепель

Повідомлення Maximus » 10 січня 2010 23:07

Цей звіт можна назвати "Невдача на Млинівському водосховщі - УСПІХ на ШЕПЛІ"
Нарешті настала неділя, та здійснились давно заплановані плани поїздки на Млинівське водосховище. Вирушаємо на водойму о 7 ранку. Приїхавши на водойму, я з своїм другом здивувалися, від дуже -дуже!! великого пресу людей, на водоймі було десь близько 100 рибаків які ходячи з лунки на лунку шукали свою удачу, але наблюдаючи за ними 10 - 15 хв. не якої активності на рахунок клювання риби не було. Склавши свої ледобури, ми хутчіш поспішили на водойму, так як ми на водоймі перший раз, вирішили ловити там де основна маса людей. Просверливши лунок 30 та обловивши їх як можна(блесною,чортиком, мормишкою) жодного удару. Поговоривши з місцевим рибаком дізнаємось, що сьогодні повне безкльов"я. Вирішивши так, що коли ще обловлюючи 20 лунок ми не побачимо покльовки, можна буде їхати додому чи на іншу водойму. І ті лунки не дали ніякого результату, ми вирішили переїхати на іншу водойму, але постало питання на яке? Просто було десь приблизно 12.40 год. . Після роздумів ми вирішили поїхати на Шепель тому, що він нас ні разу не підводив. Приїхавши на водойму десь в 13.50 та розробивши тактику пошуку, ми хутчіш вирушили на воду. Десь після 3-ої лунки риба почала видавати себе, до речі я на Шеплі ловлю виключно бльоснами.
Збираючи інформацію про повадки та місце знаходження риби на сьогоднішній день я зробив висновки, що окунь тримався біля прибережної зони. Просверливши в шахматному порядку лунок з 5 я починаю їх обловлювати. В першій лунці я отримую ряд покльовок та виймаю приблизно 3 невеличких окуні, починаю обловлювати 2-гу і тільки закинувши блесну, отримую величезний удар такий, що удочку з рук вириває, підсікнувши я отримую серйозного супротивника, борючись, я кличу свого друга на допомогу, але друг був надто далеко, підвожу його до лунки і не можу виняти, в лунку не влазить, проходить пару секунд і удача на його стороні.....
Так як у мене досить великий опит по ловлі крупного окуня на Хрінниках, я б сказав окунь був біля 2-ох кг. Взявши себе в руки я починаю обловлювати наступні лунки, і зразу тільки закинувши я отримую ряд покльовок та окунів по 0,300-0,400кг. і перехожу я в наступну, але вона без результатна, перехожу на 5 -у лунку, половивши 2-3 хв. отримую покльовку і 0,800кг окуня. Покрутившись біля того місця, ще були виловлені пару непоганих окуні. Наблизилось до сутінок, пора їхати до дому. До речі передзвонювали до друзів, які їздили на Хрінники в них день безрезультатно. Вот наскільки вирішальним фактором успіху в риболовлі, є нормальна водойма.
Є пару фоток:
Вкладення
10012010615.jpg
Зобр016.jpg

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Pikaso
Сазан
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 73 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Pikaso » 08 лютого 2010 23:00

:arrow: Виконавши свій громадянський обов’язок ми з Дімою вирушили на Шепельський полігон. Діма на тренування а я на свою першу зимню рибалку.
Вибравши зону лову, ми почали свердлити серії лунок. На першій лунці і з проводки мого аматорського вміння, я піймав 4 плотиці. А в цей час Діма шукав рибу. В один момент він покликав мене до себе і посадив на лунку в метрі від себе, розказавши про техніку проводки я почав ловити йоржів. Недивлячись на сильний поривестий вітер, заплутування жилки і інших незвичних для мене факторів азарт брав своє. В обідню перерву риба почала брати слабше. Пройшовшись по старим базам лунок ми повернулися назад на уловисту базу. Там я ще піймав декілька трофейних йоржів, здивувала покльовка риби, яка клюнувши відійшла приблизно на метр від лунки і завмерла, і жилка в 0.10 не витримала наруги і впустила трофей.
Трошки замерші але, задоволенні результатом ми вирушили додому.
:lol: Мій перший МОНСТЕР-ЙОРЖ
Зображення
Діма з бонусами ;)
Зображення
І наш скромний улов :P
Зображення

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій
Дякував (ла): 1486 рази
Подякували: 834 рази

Повідомлення Bayda » 08 лютого 2010 23:38

Pikaso з початком сезону, Діму з вдалим тренуванням :)

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Sergey@F
Щука
Дякував (ла): 354 рази
Подякували: 202 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F » 09 лютого 2010 13:17

Молодці вдало порибалили :!: , а Саша мабуть втяниться в зимову ловлю :lol: :lol: :lol:

ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Pikaso
Сазан
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 73 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Pikaso » 09 лютого 2010 13:49

8-)Впринципі зимня рибалка цікава, але фідер лібше!!!!!!!!!!! ;) ....але так в загальному враження цікаві......враховуючи те що вже декілька місяців сидиш без рибалки 8-)

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Діма
Керівник напрямку Фідер
Дякував (ла): 830 рази
Подякували: 967 рази

Повідомлення Діма » 20 лютого 2010 19:47

Всім привіт! Сьогодні провідав Шепель, і треба сказати досить вдало. Виїхали пізно, на ставку були близько 12 год. Перші пару лунок, які минулого разу не погано себе зарекомендували - мовчали. Не допомагала навіть прикормка. Оглянувши став, особливої активності не помітив, деякі групи рибаків сиділи на місцях.
Вирішив шукати рибу. Знайшов декілька лунок, вирішив спробувати і з першої ж - красень йоржик та декілька плотвичок. Глибина близько 2 метрів, риба брала при опусканні мормишки сантиметрів за 20 від дна. Коли покльовки затихали міняв лунку. Загалом ловив рибу на пяти лунках. Тактика така, 2-5 рибин, підсипка і перехід. Актуальними були срібна і чорна мормишка (крапельки), при чому на чорну плотва брала навіть на стоячу.
Ось декілька фото;
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Павло
Big Fish
Дякував (ла): 206 рази
Подякували: 450 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Павло » 20 лютого 2010 21:55

Йоржі там бачу справжні гіганти... :mrgreen:

Зображення

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Повідомлення shanik » 21 лютого 2010 20:29

Сьогодні зранку з Бєлим і його другом Олегом були на Шеплі. Трохи прийшлось пошукати, багато було мовчазних лунок, або з однією рибкою. Але в декількох регулярно покльовувало , крім того Бєлий знайшов лунку з Шепельськими Йоржами-Убивцями. Рибалки,яких зустрічали, казали що в порівнянні з останніми днями кльов трохи гірший. Хоча якщо не сидіти на місці і не жаліти мотиля (який в нас скінчився) то можна ловити.
Зображення
Зображення
Олег ставив жерлиці, але щуки мовчали. В інших жерличників теж щук не бачили. Чув байку, що на днях зачепили монстра, але не змогли витягнути на лід... Може то була не щука,а король Шепельських Йоржів

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Діма
Керівник напрямку Фідер

Повідомлення Діма » 21 лютого 2010 21:40

Але в декількох регулярно покльовувало , крім того Бєлий знайшов лунку з Шепельськими Йоржами-Убивцями.
Гарний результат!
Судячи з фото, це орієнтовно те місце де я обловився в суботу. Йоржики дійсно порадували. В Сабенєєва читав, що юшка з йорша найсмачніша. З свого улову вдалося приготувати і дійсно клас! До речі започатковую нову тему "Рецепт юшки", уявляю яка почнеться битва цитат.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Діма
Керівник напрямку Фідер

Повідомлення Діма » 27 лютого 2010 18:19

Привіт рибацюги!
Сьогодні субота і я знову в Шеплі. Виїхали рано, о 7 год., були на ставку. Яке ж було моє здивування коли близько 10 машин уже були припарковані за 1 км. від ставка.
Кльов був відносний. До 11 год. десятка два плотвичок. Потім піднявся вітер і кльов вщух. Біля обіду знайшов лунку з якої таки витягнув 2-ох МЕГАЙОРЖИКІВ :shock:і 10 йоржиків пару окунів, один з них грам 200 та з десяток плотвичок. Причому риба брала в півводи при опусканні (навіть йоржі :roll: ). Рибаків було близько 40 чоловік і в основному всі зосередилися по центру метрів за 50 від острова, якщо іти від шлюзів. Чув що брав в основному йорж, хтось зловив щуку
Сьогодні знову буде юшка з йоржів і окунів. Плотва-традиційно таранька.
Ось декілька фото:
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Відповісти

Повернутись до “Звіти”