ЗвітиШепель

Модератор: shanik

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Re: Шепель

Повідомлення B.B.B. » 26 грудня 2009 18:30

President писав:Я и Слава Телицин ловили сегодня с 9 до 13. Поймали на двоих десятка 3-4. В улове плотва 40-60 гр и мелкий окунь.
Вітаю, Діма!
Звіт, як завше, лаконічний.
Тоді буду розпитувати:
- у якому районі ловили?
- який там нині лід і яка там глибина? Наскільки небезпечно взагалі ловити на сьогодні у Шеплі? Чи наявні промоїни?
- чи бачили ще рибалок? Можливо, цікавились, як у рибалок із кльовом?
- на що саме ловили ви?
- які використовували мормишки (так розумію, опробували чудо-Тульські мормишки)?
- на яку проводку відзивався окунець та плотвичка?
- у якому горизонті брав окунець із плотвичкою?
- чи довго доводилось шукати рибу та зрештою і сам кльов?
- чи робили прикормку і чим саме, якщо робили? Як зараз відзивається плотва на прикормку?
Ну, і незавадить кілька фоток пійманих риб та краєвиду Шепля, якщо робили фотки.
З повагою.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров
Дякував (ла): 587 рази
Подякували: 567 рази

Повідомлення President » 26 грудня 2009 18:51

B.B.B. писав:
President писав:Я и Слава Телицин ловили сегодня с 9 до 13. Поймали на двоих десятка 3-4. В улове плотва 40-60 гр и мелкий окунь.
Вітаю, Діма!
Звіт, як завше, лаконічний.
Тоді буду розпитувати:
- у якому районі ловили?
- який там нині лід і яка там глибина? Наскільки небезпечно взагалі ловити на сьогодні у Шеплі? Чи наявні промоїни?
- чи бачили ще рибалок? Можливо, цікавились, як у рибалок із кльовом?
- на що саме ловили ви?
- які використовували мормишки (так розумію, опробували чудо-Тульські мормишки)?
- на яку проводку відзивався окунець та плотвичка?
- у якому горизонті брав окунець із плотвичкою?
- чи довго доводилось шукати рибу та зрештою і сам кльов?
- чи робили прикормку і чим саме, якщо робили? Як зараз відзивається плотва на прикормку?
Ну, і незавадить кілька фоток пійманих риб та краєвиду Шепля, якщо робили фотки.
З повагою.
Ловили слева от острова, если смотреть со стороны КПП. Лёд в целом удовлетворительный, местами 10-15 см, местами 5-8 см. Промоины есть, особенно возле камыша, - нужно быть ОСТОРОЖНЫМ!! Ловить не комфортно - много воды. На пруду, кроме нас были два рыбака, они были далеко от нас, мы не подходили, по этому как у них с кльовом - незнаю. Рыбу поискать пришлось. В одном месте интенсивность покльовок была больше. Ловили на маленькие мормышки-шар, в т.ч. и Тульские. Проводка ступеньчастая с паузами. Кормили мотылём, рыба отзывалась, но не сразу, а через некоторое время. Фоток не делали.

Завтра едем опять, там вроде намечается маленький междусобойчик.

Зображення

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Повідомлення B.B.B. » 26 грудня 2009 20:12

President писав:Завтра едем опять, там вроде намечается маленький междусобойчик.
- молодці. Незабувайте за безпеку, таки лід вже не той. Ну і, звісно, не забуваємо писати гарні звіти із фотками. Фотіка беріть обов"язково.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Повідомлення shanik » 27 грудня 2009 19:23

Сьогодні випала нагода половити (потренуватись) в Шеплі. А оскільки зібралась нас компанія 5 чоловік, то ще звечора вирішили що тренування проведемо в режимі мікротурніра, тому захопили прапорці і вагу. Рибка порадувала своїм кльовом, так що відтягнулись по-повній. Умови лову сьогодні були максимально комфортні - сонечко, сухий лід (здивувала відсутність промоїн), ледь помітний вітерець (якраз щоб жилка не плуталась). Турнір складався з двох турів по 1,5 год, бо були обмежені в часі. Зони розбивали неподалік від острова, розмітку робили ящиками і рюкзаками. Всі ловили на мотиля, активно не кормили, в основному притримували незначними порціями знайдену рибу.Тільки Славік примінив (і доволі результативно) рослинну прикормку.

Зображення
Славік зарядив зранку одну жерлицю "на удачу", плотиця чесно відпрацювала 4 години "живцем", за що була відпущена.
Зображення
Зображення
Зображення
знаменитий "шепельський бонусний йорж"
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

ps на водоймі зустріли Вітю Жаплніна, він присвятив цей день пошуку "крупняка".

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Pikaso
Сазан
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 73 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Pikaso » 27 грудня 2009 22:46

:lol: Да наші КОЗАКИ.........накосили....УВАЖУХА 8-)

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

fars
Верховодка
Дякував (ла): 42 рази
Подякували: 30 рази

Повідомлення fars » 28 грудня 2009 00:56

Супер!!!! Пусть попробуют сказать что сеткой ловят больше!!!!!! :D :D Молодцы!!!

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров
Дякував (ла): 587 рази
Подякували: 567 рази

Повідомлення President » 28 грудня 2009 21:37

Потренировались очень плодотворно. Для себя усвоил много моментов спортивной мормыши, которые до этого не знал. Хотя соревнования были в статусе микротурнирчика, чувствовалась полная концентрация и все работали с полной отдачей. Соревнования проходили в сжатом формате (2 тура по 1,5 ч). Для успешного выступления необходимо было быстро обнаружить рыбу, подобрать ключики к скоросной ловле, удерживать рыбу в зоне, а так же защитить свою зону от соперников. Всё это успешно воплотил Шанюкевич Витя и заслужено победил. Вообще все хорошо провели время.

Зображення

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій
Дякував (ла): 1486 рази
Подякували: 834 рази

Повідомлення Bayda » 28 грудня 2009 23:19

Заруба була сурйозна:)Молодчаги,сам тільки можу позаздрити :evil:

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Повідомлення shanik » 28 грудня 2009 23:53

President писав:. Всё это успешно воплотил Шанюкевич Витя ..
Насправді, просто повезло. В короткому турі фактор удачі грає влику роль - попав на рибу з 2-ї чи 10 лунки, а часу щоб вирівнятись недостатньою.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Maximus
Чебачок
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Повідомлення Maximus » 03 січня 2010 17:32

Сьогодні мені з татом та адміністратором Шепля Сергієм, довелось половити рибу на Шеплі.
Прибули на водойму близько 8.30 ранку, першу лунку просверлили десь 8.50, погода була гарною - без вітру, температура десь приблизно -1, та ішов маленький сніг, тиск 732.
Ми зразу націлились на центр Шепля, та почали обловлювати канави, я з Сергієм ловили на блешні, а тато мормишкою. У мене за всю рибалку був один схід окуня за кг.та зловив одного на 0.550кг. та ще з десяток від 0.100-0.200 кг. В тата на мормишку один схід та десь з 30(плотички, окунці та йорші) В Сергія біля 10 окунців від 0.150-0.200 кг. загалом Улов заважив 4кг. В 12.50 дня ми закінчили риболовлю тому, що були термінові справи вдома.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Відповісти

Повернутись до “Звіти”