СпорядженняПовідки, матеріали та іхні конструкції.

Модератори: sentkroy, B.B.B.

<>< Fisher ><>
Марена

Re: Повідки, матеріали та іхні конструкції.

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Косячок писав:До шнура "морковкою" зрозуміло, а до воблера напряму чи до американки або з обжимною?
Як Тяпко робить?
В'яжу застібку вузлом Uni, який зображений в буклеті до шнурів PP :geek:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Косячок
Амур
Справжнє ім'я: Рома

Повідомлення Косячок »

<>< Fisher ><> писав:
Косячок писав:До шнура "морковкою" зрозуміло, а до воблера напряму чи до американки або з обжимною?
Як Тяпко робить?
В'яжу застібку вузлом Uni, який зображений в буклеті до шнурів PP :geek:
Дякую, зрозуміло.
Спробував, важко, проте можна зав'язати так Хард Моно. Все таки навряд буду використовувати для воблерів поводки з флюру. Малі діаметри не витримають зубів щучих, а великі вплинуть на гру воблера.

val_sur
Верховодка

Повідомлення val_sur »

Вставлю і я свої п'ять копійок.Так от раніше користувався тільки повідками трітоновськими, потім "начитавшись" форумів про рибалку зробив пару скруток із стальки діаметр не знаю просто взяі в Епіцентрі тросик (покритий пластиком) розпустив його вийняв жили і скрутив , половив - сподобалось (ловив без застібок вертлюгів і.т.д) просто прикручував на пряму , потім купив струну №1 (гітара) діаметр 0,09 та і вдома ціла куча струн , бо колись було гітарне захопленння почав робити з них скрутки- ніби не погано , а тепер для того щоб зробити пару повідків прочитав метод: потрібен шуруповерт з закрученим гачком (я використовую простий цвях stesnya: ) пласкогубці і вертлюжки найменші (здається 14) і застіби також найменші 00 .Процес такий: накидаю петлю 1-1,5 см на гачок (в моєму випадку цвях) шуруповерта , однією рукою (пласкогубцями) тримаю кінці петлі, а іншою тримаю шуруповерт і нажимаю кнопку регулюючи натяг, виходить в мене - з однієї сторони просто петля (прив'язую до шнура чи на пряму чи через безвузловку) з іншої сторони в петлю (перед закручуванням) ставлю вертлюжок і застібку.Виходить дуже естетично, швидко, процес приносить колосальне задоволення, і практичніше ніж крутити просто руками (виходить дуже гарна і охайна коса, як у дівчини lol: ).Міцність на самій скрутці мене ні разу не підвела. З грубшого матеріалу (струна №2 або жила тросика) робив все так само тільки без застібок, дуже класно і просто розкручується при зміні приманки і назад витки лягають просто ідеально і без усіляких зусиль і пробитих пальців з кучою крові stena: .
Можете взяти такий метод на озброєння, буду радий якщо хто ще поділиться своїм досвідом.
Доречі також бачив скрутки в магазині зроблені з однієї сторони із типом безвузловки, але ще не пробував їх. Може хто пробував такими поділіться. Правда на Львівському форумі щось про них не дуже відізвались і розкритикували, але ж вони ловлять на лвівських водоймах і в них риба може гоноровіша і балуваніша. som: , не те що в нас?
Доречі сьогодні купив флюрокарбон Гамакатцу 0,3 діаметру , прив'язав морковкою до основи і вперше буду пробувати ловити з флюрокарбоном - але і повідки (свої скрутки) далеко не ховатиму, побачим як воно буде.
Світ не стоїть на місці постійно щось змінюється. chitaj:

Ваня Кубик
Головень
Справжнє ім'я: Ваня

Повідомлення Ваня Кубик »

нашёл интересный узел на одном японческом сайте.надо будет так попробывать привязать флюрик со шнурком
Зображення

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> »

UL-поводки-скрутки... Багато хто вже користується... Щука тепер зовсім не псує нерви так як дрібні приманки бере акуратно... Практично невагомі. При ловлі окуня на МДЖ, кльов не погіршується. Дуже хороша річ... yu:
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”