Сезон 2009 року"ПЕРЕДЗИМОВИЙ РІЧКОВИЙ СПІНІНГ - 2" м.Берестечко - 15.11.09

Модератор: President

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Re: "ПЕРЕДЗИМОВИЙ РІЧКОВИЙ СПІНІНГ - 2" м.Берестечко - 15.11.09

Повідомлення sentkroy »

Позаду ще одні змагання, які проходили на історично-визначних місцях, на околицях м. Берестечко. Ще на тренуванні місця дуже сподобались, в плані характеру протікання річки. Стир в тих місцях дуже відрізняється від тих місць де я в основному рибалю. Треба було пристосовуватись до місць лову, в плані підбори приманки і проводки.
Отже про змагання. З Луцька вирушаємо дружньою колоною машин до місця призначення. На перехресті с. Набережне відділяємось від колони, учасники попрямували через с. Боремель, с. Липу а наш екіпаж прямує в об’їзд Хрінів через Димидівку. В районі соснини поблизу дамби на дальні фари ловимо зайця, молодець вцілів. На місце прибуваємо перші, ще в темряві збираємо спіни і прямуємо до місця збору. За правилами реєстрація учасників і за традицією одержуємо пам’ятні значки, з краєвидами місцевості. Ознайомлення із правилами змагань та нюансами ловлі, стартує перший етап змагань. Всі учасники розходяться по місцях ловлі. Хто розходиться а хто зразу від табору набирає швидкість і долає місцеві підйоми та спуски. Таке враження що змагання не з рибалки а забіг на марафон, хто перший на кльове місце. Все нормально до фінішу прийшли всі, тобто до місць ловлі. Віддихавшись від забігу приступаємо до ловлі. Перші проводки в очікуванні покльовок, в мене нуль а в Андрія перша проводка і прикрий схід. Так і весь етап без єдиної покльовки. Час вийшов треба повертатись. Коли зійшлись то стало зрозуміло що хлопці трохи відловились. Завдання першого етапу виконано, на уху риба Є.
Декілька хвилин перепочинку і другий етап, треба поспішати адже день короткий. Погода клас, світить сонце. Планую на цей етап перевірити протилежну сторону від нашого табору. Знаходжу класну яму. Вирішую її приділити трохи часу. Радує той факт що яма чиста від зацепів трави. Отримую хорошу покльовку щуки, не результативна. Володя біля мене засікає СОМА, з тих слів що він казав. З цікавістю підбігаю до нього подивитись на процес виважування такого бажаного трофею. Підтягнувши рибу до берегу сом виявився звичайною щупакою. Так само як і в першому турі я без риби. Та в декого з наших колег пробило рибу на кльов. Декілька чоловік з рибою. Настає пора приготування до обіду і за традицією до ухи. Також смакуємо дуже смачні, натуральні соки від спонсора ТзОВ „Феміда-Інтер”. Уха як завше дуже смачна, на вогні, свіжо – виловлена риба, і незмінний шеф – повар Вітя Жалнін. Після тяжких етапів трохи перепочили, набрались сил і до бою.
Третій етап. Вже не поспішаючи рухаємось в місця де ловили в першому етапі. Починаю інтенсивно змінювати приманки, вагу джига, та комбінації проводки. Заробляю бажану покльовку, підсічка Єєє... щука десь до кіло. До кінця етапу більше нічого, ні риби ні клоьву. Отже фініш. І як завше приємний момент, зважування, підрахунок результатів , оголошення переможців. Окрема подяка нашим постійним незмінним спонсорам:
магазину „Кльово”,
магазину „Рибач’ок”,
магазину „Фортуна рибалки”
медовому спонсорові Пилипенко Андрію
за смачні соки ТзОВ „Феміда-Інтер”

Втомлені і виснаженні за день рибалки повертаємось до дому. По дорозі обговорюємо плани де будемо проводити наступні змагання.
P.S. всім учасникам повага, переможцям респект!!! :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Re: "ПЕРЕДЗИМОВИЙ РІЧКОВИЙ СПІНІНГ - 2" м.Берестечко - 15.11.09

Повідомлення B.B.B. »

Цікава статистика
Протягом змагань уся піймана риба – це щука.
Отже:
у 1 етапі було взято – 5 хвостів, загальною вагою 2484 гр.
у 2 етапі – 7 хвостів, загальною вагою 4556 гр.
у 3 етапі – 4 хвости, загальною вагою 2702 гр.

Найбільша щука у змаганнях – 1184 гр.

Загальна кількість щуки – 16 хвостів, загальна вага улову – 9742 гр.
Середньоарифметична вага щуки у змаганні – 609 гр.
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”