Сезон 2009 рокуВідкритий Чемп. Волинської області (спінінг з човна)

Модератор: President

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: Відкритий Чемп. Волинської області (спінінг з човна)

Повідомлення President »

B.B.B. писав: Приміром, у Кочкіна Олега - взято 5 коропів, якщо не помиляюсь. Точно знаю, що один короп на 3 кг (є фото), ще один - на 5 кг та найбільший короп - на 8 кг (є фото).
Скажите на что ловит Кочкин?
Судя по улову - на Monster Crab.
Зображення

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).

Повідомлення President »

Ну кто же?
Зображення

Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Дещо хочу підправити, а то виходить як в тому анекдоті, коли в одному кінці села сказали одне, на іншому розказують зовсім інше.
StriDer писав:Приміром, у Кочкіна Олега - взято 5 коропів, якщо не помиляюсь.
Почнемо з того, що не 5, а 4. Це раз!
StriDer писав:Точно знаю, що один короп на 3 кг (є фото), ще один - на 5 кг та найбільший короп - на 8 кг (є фото).
Дійсно, найбільший короп при зважуванні показав 8кг, інший (якого я витягнув на очах у суддів) 3.1кг. Коли клюнув ще один, я передзвонив Віталіку (судді) і сказав що є короп близько 5кг. На самому ділі це було лише візуально. Я його переважив в лодці і він показав трохи більше 3-х кг. Останній був близько 2,5кг. Це два!
StriDer писав:весь короп був узятий, за словами Олега, правильним чином (не багруванням).
Це не зовсім так. Трохи повторюсь, коли прибули судді, після мого дзвінка, я якраз витягував коропа на 3,1кг. Вони чітко бачили (підтвердженням цьому є фото) що цей короп взяв на маленьку колебалочку. Той, що був 8кг був зловлений за хвіст, і про це я також казав. Інші клювали нормально і були взяті за губу. Це три!
Щоб з мене не робили "ворога народу" і браконьєра, то скажу чітко і ясно: коропа зловив вперше в житті!!! Ловив я не на ямі, а біля берега, де глибина була не більша 1,5м. (з фото видно місце лову, тому господарі водойми також зможуть пересвідчитись в достовірності моїх слів). Ціллю моєї рибалки не було спіймати дану рибу, а відловитись хижаком, адже це змагання по ловлі хижої риби і тратити час на виважування чи пошук коропа в мої плани аж ніяк не входило!!! Коли побачив як малька щось ганяє (на щуку не було схоже) скоріше окунь, подумав я, і поставив невеличку колебалку. Проте це була інша риба, про яку я повторюватись не маю бажання.
Сьогодні я ловив у зовсім іншій зоні (А) і за кілька хвилин до кінця змагань мав дуже сильний удар, при якому за кілька секунд зі шпулі було вимотано близько 20м шнура. З характеру покльовки зрозумів, що це була не щука, скоріше всього короп чи товстолоб. СЛАВА БОГУ воно зійшло, а то якби зловив, то оправдовувався б все життя, що зловив його випадково, а не ціленаправлено!!!

President

Повідомлення President »

Олег, к тебе претензий нет. Кто выиграл? :?: :?:
Зображення

Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Димон, как раз таки и есть ко мне претензии!!! Не хочу об єтом говорить, лучше єтот неприятний инцидент, которий произошел со мной в конце соревнований останется в прошлом!!!

yurgen
Амур
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення yurgen »

President писав:Кто выиграл? :?: :?:
U2

Діма
Керівник напрямку Фідер

Повідомлення Діма »

Alegator писав:Димон, как раз таки и есть ко мне претензии!!! Не хочу об єтом говорить, лучше єтот неприятний инцидент, которий произошел со мной в конце соревнований останется в прошлом!!!
Заинтриговал. Рассказывай!
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

President

Повідомлення President »

yurgen писав:
President писав:Кто выиграл? :?: :?:
U2
А в личке?
Зображення

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Alegator писав:Димон, как раз таки и есть ко мне претензии!!! Не хочу об єтом говорить, лучше єтот неприятний инцидент, которий произошел со мной в конце соревнований останется в прошлом!!!
- зі сторони суддівства претензій не має. Щодо кількості пійманих коропів (не 5, а 4 штуки) - помилився. Прошу вибачення. Щодо коропа на 8 кг (за хвіст) - не почув, що він був узятий за хвоста. Також прошу вибачення.
Гадаю, що переживати з приводу пійманих коропів, не варто. Ніхто із Олега Кочкіна не робить "ворога народу". Як головний суддя змагань, можу відзначити, що Кочкін О. ловив дозволеними приманками і дозволеним чином. Інший момент - письмових претензій до Кочкіна Олега також не було. Отже, все добре, що добре відбулось.
Від себе - не переживай, Олеже. Мені довелось спостерігати за всіма учасниками в тій чи іншій мірі. Ти ловив нормально. Більше того, у твоєї команди гарний виступ - 5 місце. Цим варто пишатися. Власне, з чим і вітаю!

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

А ось і протокол змагань
http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... ?f=8&t=328
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”