Сезон 2009 року5 Зустріч-рибалка спінінгістів (Хотинь) 25.10.09

Модератор: President

Відповісти

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

5 Зустріч-рибалка спінінгістів (Хотинь) 25.10.09

Повідомлення B.B.B. »

5 Зустріч-рибалка спінінгістів Ровенських та Волинських спінінгістів відбудеться завтра 25.10.09 у с. Хотинь на річці Горинь (Рівненська область).
Із Волинського краю також їде кілька чоловік.

Також відзначу, що головний приз від магазину "Кльово" у вигляді воблера Yo-zuri L-minnow 33(S) вирушає на 5 Фестиваль (номінація "найкращий спінінгіст"). Також від зазначеного магазину йде скромний комплект твістерів та віброхвостів для призерів у номінації 3-8 місця.

Скромний внесок особисто від себе також внесу: дві блешні (за 1 та 2 місця).
Призи на Фестивалі вручить Микола під ніком rribachok.

Отже, побажаємо усім учасникам щасливої дороги, а також ні луски, ні чешуї.

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Re: 5 Зустріч-рибалка спінінгістів (Хотинь) 25.10.09

Повідомлення shanik »

B.B.B. писав: побажаємо ... ні луски, ні чешуї.
Тобто дзеркальних коропів ?

yurgen
Амур
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення yurgen »

shanik писав: Тобто дзеркальних коропів ?
истерика...shanik жгёт

Gennady
Верховодка

Повідомлення Gennady »

Коротенький звіт за 5 Зустріч по спінінгу (віче-змагання) Ровенчан та Волинян.
Отже зустріч відбулась. На жаль всім приїхати не вдалось, але ми у невеликій кількості всеж таки провели (віче-змагання).
Кльову сьогодні як такого небуло , але пустими не залишилися. Перше місце Юра Vob Ler - 2 щуки, друге я - 1 щучка, третє КYМ - 4 окуні.
Зустріч пройшла цікаво і весело: половили, поїли уху, поспілкувались і звичайно відзначили день народження форуму.
Більш детальніше я думаю напишуть інші учасники, а я виставляю декілька фоток:
1. Рибалка у процесі
2. Юра Vob Ler з першим на сьогодні трофеєм
3. Моя щучка (заглотнула так що гачок виліз через око і за це ми її "втопили" в казані :))
4. Приготування ухи у виконанні Юри
Колективні фото та фото вручення призів виложать Горинич Андрій та Vob Ler Юра

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Молодці, що зібрались!
Вітаю усіх учасників 5 Фестивалю, а також призерів!
Дуже добре, що така Зустріч-рибалка відбулась. Ще раз вітаю колег та друзів із гарним Фестивалем.
По можлиовсті, виставіть, будь-ласка, ще кілька фоток - цікаво подивтись.

KYM
Йоржик

Повідомлення KYM »

Фоток є немало, принаймні я рахую ті, які я бачив, що їх фотографували :D Сподіваюся, хлопаки скоро їх виставлять.
Не учи рыбу плавать! Зображення Зображення

Vob Ler
Верховодка

Повідомлення Vob Ler »

Рыбалка была действительно интересной, прибыли как и было условлено на мост, прождали до 5утраЗображенняи поехали ловить судака(который ловиться совсем не хотел) Ещё на рассвете заработал одну поклёвку клыкастого,ударил как и положено в голову, оставив след на грузе и дырку в вибрике. Больше ударов небыло и мы переехали на дальнюю старицу. Там тоже ОП и на реке полный фонарь. возвращаемся к месту стоянки и начинаю облавливать старицу железом. Поклёвок нет, меняю на воблер миноу и жёским твичем, на паузе, заробатываю первую поклёвку.Рыба сопротивляется мощно, поскрипывает фрикцион и она заводит в кувшинки. Пауза несколько секунд и вроде выходит, но рыбы больше не чуствую и уже под берегом щука неожиданно вылетает из воды. Воблер в глотке и она легко оказывается на берегу.Зображення Перешёл дальше и тут Гена берёт ещё одну щучку с того же места. Ура! Будет вкусная уха!Приезжает Стартер, привозит дрова, котёл. По быстрому чистим рыбу и в котёл. Зображення Пока закипало беру спиннинг и продолжаю облов. Через пару забросов опять на паузе злая поклёвка но размер слабоват и я выкидываю щуку на берег прямо к ногам всей компании. Щука, судя по шрамам уже бывала в передрягах и мы решаем её отпустить.ЗображенняДальше обед...Зображення После обеда становлюсь на туже точку и зарабатываю ещё одну поклёвку, но реализовать не удалось и только след на пластиковом воблере подтверждают её серьёзные намерения.
Потом было награждение, поздравления... ЗображенняСпасибо спонсорам за призы(такую вертуху давно искал - спасибо В.В.В.), L-min33 бомба спасибо магазину"Кльово" м.Луцьк, ребятам с Волыни отдельное спасибо что приехали (было очень приятно увидеться и пообщаться).
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
ЗображенняОчень жаль что так сложились обстоятельства и мало друзей приехали на Зустрич. До новых встреч. Всем НХНЧ !
Востаннє редагувалось 01 листопада 2009 19:34 користувачем Vob Ler, всього редагувалось 4 разів.

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Щиро Дякую, Юра, за звіт - просто, гарно, класно. Молодець!

Окремі слова подяки зичу магазину "Кльово", що підтримали даний Фестиваль і відповідно Волинських та Рівненських рибалок.

KYM
Йоржик

Повідомлення KYM »

На Рівненському сайті ми дякували також магазину "Кльово" (Юра видно поспішав і забув на радощах...), ось і тут ми говоримо Величезне ДЯКУЮ за підтримку та призи! Магазин "Кльово" майбуть має посідати верхню сходинку рейтингу за постійну допомогу рибалкам !
Не учи рыбу плавать! Зображення Зображення
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”