Сезон 2009 року"Волинський осінній хижак" або "Осінній хижак 2"

Модератор: President

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Re: "Волинський осінній хижак" або "Осінній хижак 2"

Повідомлення B.B.B. »

Ось і завершились ще одні змагання – „Волинський осінній хижак”. Протокол змагань викладено ось тут - http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... ?f=8&t=266
Всі учасники молодці. Вкотре Волинські рибалки показали, що можуть ловити навіть у дуже складних умовах. Таким було Малево.

Отже, призери турніру:
1 місце – Жалнін Віктор
2 місце – Шанюкевич Віктор
3 місце – Гринюк Сергій

Вітаємо переможців!

Основні номінації:
- найбільша щука, вагою 3225 гр. – Гринюк Сергій
- найбільший окунь, вагою 240 гр. – Жалнін Віктор
- найбільший головень, вагою 81 гр. – Редчук Віталій
- найбільший жерех, вагою 135 гр. – Гринюк Сергій

Вітаємо номінантів!

Щира подяка нашим постійним Спонсорам:
- магазин "Кльово"
- магазин "Рибачок"
- магазин "Фортуна рибалки"

Цікава статистика.
Загальна вага улову:
1 етапу – 1080 гр.
2 етапу – 1172 гр.
3 етапу – 4187 гр.
Всього – 6439 гр.

Загальна кількість залікової риби:
1 етапу – 12 шт.
2 етапу – 21 шт.
3 етапу – 16 шт.
Всього – 49 шт.

Серед пійманої риби домінував окунь, було також взято 2 щуки, 1 головень та 3 жерехи.

Ще раз вітаємо усіх учасників та призерів змагання.
Як і було оговорено під час змагань, "Осінній хижак-3" буде 1 листопада 2009 року. Більш детальніше - буде у відповідній темі, яку буде створено у найближчі дні.
Чекаємо звітів.

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Виправлений протокол змагань ось тут - http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... ?f=8&t=266
Даний файл слід загрузити і зберегти.

yurgen
Амур
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення yurgen »

Всё было классно - и организация, и компания, и с погодой повезло. Единственный минус - не обловился. Постараюсь на третьего хищника попасть дабы реабилитироваться.

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

Вітаю переможців,та учасників:)

KYM
Йоржик

Повідомлення KYM »

Вітання призерам та всім учасникам!
Шкода, що зміг спстерігати за ходом подій лише з робочого місця, сидячи в інтернеті...
Молодці, гарно поборолися, а Вітя Жалнін "обше" жапалює, респект і вітання!
Не учи рыбу плавать! Зображення Зображення

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Волинський осінній хижак
Ось так все починалось
Зображення
і ще
Зображення
Риба 1 етапу
Зображення
Перерва між 1 та 2 етапами
Зображення
Саме час перекусити
Зображення
Риба 2 етапу
Зображення
Час приготування УХИ
Зображення
У цей час йдуть жваві обговорення
Зображення
Шеф-кухар – Віктор Жалнін
Зображення
Поки УХА готується, зробили колективне фото – ПОВАГА Спонсору магазину „Кльово”
Зображення
Колективна УХА на природі
Зображення
Процес УХИ триває
Зображення
Далі 3 етап.
Ловлю майстер-клас від Сергія Гринюка – далі без коментарів.
Зображення
продовження
Зображення
продовження
Зображення
продовження
Зображення
продовження
Зображення
Завершення 3 етапу і піймана риба
Зображення
А далі зважування риби, підрахунок, і протокол змагань.
По ходу відпускаємо рибу
Зображення
і ще
Зображення
І власне, ось він фініш змагань – процедура нагородження
Усі учасники, які не увійшли у призери, отримали скромні подарунки від Спонсорів.
Окреме вітання – наймолодший учасник – Максим Редчук.
Зображення
А ось і призери змагання. Слід відзначити, що хлопці таки вибороли свої призові місця, з чим і вітаємо:
3 місце – Сергій Гринюк. Він же номінант на найбільшу щуку та найбільшого жереха. Одне слово – молодець!
Зображення
2 місце – Віктор Шанюкевич. Знаючи, яка у Віктора „любов” до річкової рибалки, тут він показав клас. Молодець!
Зображення
1 місце – Віктор Жалнін. Виняткова перемога Віктора. У кожному етапі Віктор Жалнін спромігся збільшувати темп, що і характеризує високу майстерність рибалки. Інша характеристика Віктора – він класний кухар. УХА була приготовлена саме ним. Отже, окрема Подяка Віктору. І звісно, вітання із перемогою. Молодець!
Зображення

Не можу не відзначити наших Спонсорів:
- магазин „Кльово”
- магазин „Рибачок”
- магазин „Фортуна рибалки”

На сьогодні внесок Спонсорів є вагомим. Зазначені магазини вже тривалий період підтримують ФРСВО, а разом із тим і спортсменів та звичайних рибалок. Молодці. Виняткова ПОВАГА та ШАНУВАННЯ спонсорам.
Зображення

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Окремі фрагменти змагання або Топ-10
Природа у Малево:
Зображення
і ще
Зображення
Рибалки біля річки Стир та УХИ:
Зображення
Віктор Жалнін у процесі приготування УХИ:
Зображення
Мить успіху – Сергій Гринюк із трофейною щукою у Малево.
Зображення
Відпускаємо рибу:
Зображення
Друге життя або Свобода:
Зображення
Кращі спінінгісти:
Зображення
Повага та вдячність Спонсорам:
Зображення
Щось у цьому є або продовження буде:
Зображення
Востаннє редагувалось 20 жовтня 2009 12:23 користувачем B.B.B., всього редагувалось 1 раз.

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Ось мій маленький звіт. Це було моє друге змагання на річці, перша спроба ловити в річці мікроджигом, 3-й чи 4-й візит в Малево. Тобто починав змагання я практично з «чистої сторінки». Довго не міг визначитись в який бік мені рухатись після старту, врешті пішов в напрямку «петель» де бував декілька років тому, зупинившись в кількох точках, щоб приловчитись до річки і снасті, вирішив шукати місця де негативний вплив течії найменший, і можна ловити більш-менш звичними способами. Зрізавши через луки трохи відірвався від інших учасників і почав обловлювати привабливі місця, де досить швидко зловив окунця над бровочкою, вода досить прозора, глибина не велика, в окулярах добре видно як окунці то там, то тут виходять за приманкою, але на атаку не наважуються. Зменшую вагу і розмір приманки і «прибазарюю», візуальний контроль добавляє інтерактивності. Міняю приманки, щоб підібрати найефективнішу в даних умовах, пищить таймер в телефоні - за 5 хв. фініш. Підхожу до точки збору, боячись побачити берег в щуках, але щука одна, я з 4-ма рибками 3-й. Наступний старт без варіантів – адже знаю де рибки і що їдять. Прибігаю на «точку» - є , напевне, за пів години ловлю 6 шт., і тут окуньків наче виключає, починаю перебіжки по схожих місцях, не клює, і знову виручають окуляри – бачу як з під кущика ( де до мене вже ловили інші) виходить зграйка, провожу «кастинг» , ловлю двох, третій зходить, після чого окуні зникають, згодом на стартовій точці випрошую ще двох і на фініш маю 10, у мене найдрібніші, але найбільше, щук нема.
Далі обід, уха (автор Жалнін), приємні розмови, але думки «що робити» не покидають, на «точках» явний спад, але задача мінімум - піти від нуля, і тому стартую з «протоптаних місць», окунь не бере, пів години без удара, міняю місце – стаю на мілячку зі зграйками малька різних видів, всі вони цікавляться приманкою, стукають, серед них є маленькі головні (залікові), але з трави вискакує окунець і я з рибою. Далі трачу багато часу на вертухи-колебалки, бо починає «грати» головень, бачу вихід жереха, але то сьогодні не мої риби, повертаюсь до МДЖ, і ловлю другого окуня, підходить Віталік і розкозує про взяту Сергієм «мамку», фініш, я третій, а в загальному другий, що не може не радувати.
Мої вітання всім учасникам, повага переможцю, тактика Віті Жалніна була більш «гнучкою» до змін в настрої риб, та і річкового досвіду значно більше, респект Віталію за організацію, подяка спонсорам.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
До зустрічі на водоймі!

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)

Повідомлення Mak7 »

Всім привіт.
Пише вам наймолодший учасник змагань Редчук Максим. Хочу поділитися враженнями про змагання.
Неділя 7.35, ми вже на водоймі підготовлюємо снасті до ловлі. Ось і старт першого туру. Чесно кажучи перший тур для мене видався зовсім невдалим, тим, що мені так і не вдалося підібрати ані кльову приманку, ані місце. В результаті чого в першому турі у мене повний 0. Та під час перерви виявилося що від нуля відійшло декілька учасників. В улові спортсменів у першому турі лише окуні та у Сергія Гринюка одна щука. У другому турі я вирішив йти по тому самому березі. Йшовши по березі понад водою я побачив, що під берегом стоїть головень. Та я захотів зробив спробу його піймати. В результаті за півтори години ловлі я отримав близько двадцяти клювань головня і всі холості. Залишивши головня в спокої я пішов спробувати покидати серед доночників та поплавочників. І тут на одному з закидів відчув удар та засік маленького жерешка. Жерешок дійсно був маленький та радувало одне що відійшов від нуля. Ось і настав кінець другого туру, та всі почали займатися ухою. Окрема подяка нашому Шеф кухару Віктору Жалніну за смачно приготовлену уху. Нарешті ми всі дочекалися вирішального третього туру, та у мене знову 0. У ньому відрізнилися декілька спортсменів, а особливо Гринюк Сергій який виловив трофейну щуку. І ось кінець змагань, підбитя підсумків та нагородженя призерів.
Я хочу висловити подяку організатору змагань, Віжанському Віталію за хорошу організацію та спонсорам за класні призи.

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Хочу поділитись своїми враженнями від побаченого та пережитого під час змагань.
Увечері у суботу закінчивши усі приготування снастей та екіпіровки, дуже тяжко вдається лягти спати з думкою про завтрашнє дійство. Та з ранку все нормально, не проспав. Збираю рибаків по Луцьку, і вирушаємо до місця призначення. На точку збору приїжджаємо перші, але кілька хвилин і всі рибаки на місці. Так само зустріч з уже знайомими спортсменами, та новими для мене рибаками. Збираємось на стартовій точці, реєструємось за списком. Приємна новина, отримуємо фірмові значки Волинський осінній хижак „ДЯКУЮ Віталію за турботу”.
Отже перший тур стартував. Всі риболови відразу приступили до процесу пошуку риби. Кілька днів назад я був в цих місцях на (тренуванні)... але побачивши рівень води який піднявся за короткий час на рівень 70см я не зрадів, на рахунок активності риби. Вибору немає треба ловити. Ставку роблю на тяжкий джиг, розраховуючи на щуку. Час рікою пливе а риб не хоче порадувати своїм кльовом. Залишається хвилин 20 до завершення етапу, нарешті один взяв. З тої радості що відійшов від нуля, не встигаю зробити фото трофея. Перший тур завершено, маю перше місце ... ПОВЕЗЛО... той хто дійсно профі зловив по кілька хвостів.
В другому турі трохи обрав не вірну стратегію ловлі. Побачив улов інших учасників, основна риба окунь. Подумав по окуню теж можна добре виступити. З двома палками, по черзі полощу річку, результату немає, треба настроюватись на конкретну рибу і працювати в тому напрямку. А хлопці молодці, стратегія вірна риба не велика але досить щоб зайняти перші місця, це ж змагання, хоча і були дуже хороші окуні як для мікро-джига.
Обідня перерва, всі зайняті підготовкою приготування традиційної страви УХИ... Всі компоненти підготовлені під наглядом незмінного Шеф-повара Жалніна Віктора. Далі процесом керує сам Шеф. Вогонь робить свою справу, Уха готується, а ми обговорюємо стратегію риболовлі, ділимось досвідом з колегами. Саме в цьому на мою думку ціль проведення таких змагань, набирання досвіду, спілкування з природою, покращення техніки та тактики ловлі. В дружньому колі людей, яких об’єднує спільне заняття риболовля, Уха смакує на Ура. Подяка нашому повару...
Після гарного обіду розпочинаємо третій тур змагань. Всі риболови поволі займають уже пробиті рибні місця, дехто йде на нові. По результату другого туру, психологічно вибитий з рівноваги. Вже не претендуючи на призові місця (це ж не головне, головне участь), продовжую поволі кидати потужнішим спінінгом в нагоді піймати щуку, так як з окунем не виходить. Вибираю позицію на вході в яму, якраз на протилежному березі Вітя Желнін знайшов окуня. Роблю закид віброхвоста Аква від Релакс на 12-ти грамовій джиг-головці впоперек течії, проводка ступенька з торканням дна. Десь в районі ближньої бровки відчуваю сильний тичок, від несподіванки секундна пауза, підсічка ... Єєєє... Сильне щось забилось на другому кінці шнура. Щука робить сильні ривки в глибину. Не з першого разу вдається підтягнути трофей до берегу. Віталя встигає зробити фото незабутнього трофею Дякую йому за те що опинився в потрібний момент в потрібному місці. Адреналін переповнює організм від пережитого двобою із трофеєм. Далі полегшення, що відійшов від нуля, та ще й як відійшов 3,225 кг.
Зображення
До кінця етапу залишається ще багато часу, стаю на одному місці і нікуди не спішу. Тут на мілині помічаю пожвавлення хижака якого не було там протягом дня. Беру лайта і на маленький твістер виловлюю окуня, друга проводка знову покльовка зійшов... кілька закидів сідає жерешок, який потім принесе перемогу в номінації „Найбільший жерех”. Скільки не кидав проводки супроводжувались тичками дуже дрібного жереха.
Зображення
Час повертатись. Зважування, та підрахунки балів. По сумі трьох етапів, займаю третє місце. Нагородження переможців приємний момент, тим більше вручення медалей та призів від наших незмінних постійних спонсорів
- магазин "Кльово"
- магазин "Рибачок"
- магазин "Фортуна рибалки"
Велика ПОДЯКА їм за те що в такий нелегкий час Вони підтримують Наших спортсменів. Завжди прислухаються до риболовів нашого краю і поповнюють свої вітрини снастями які зараз актуальні на ринку. Сил Вам та наснаги, Молодці...
Окрема подяка Віталію Віжанському, який знаходить в собі силу та терпіння, витримку у нелегкій справі, проведення чудових змагань на високому рівні. ОРГАНІЗАЦІЯ СУПЕР.

P.S. Звіт не відсилав раніше чекав звітів першого та другого місць. Привіт від „sentkroy” :D :D :D ><>
Востаннє редагувалось 17 жовтня 2010 11:10 користувачем sentkroy, всього редагувалось 1 раз.
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”