Сезон 2009 рокуКубок "Шепельський хижак " 25.10.2009р.

Модератор: President

StriDer
В`юн

Re: Кубок "Шепельський хижак " 25.10.2009р.

Повідомлення StriDer »

В змаганнях з такою кількістю і якістю риби мені ще не доводилось брати участі. Дуже дякую організаторам за таку чудесну водойму! За три години зловити 12.5 кг, при цьому бути другими в зоні, ще й відставати від лідера майже вдвічі - я думав в нас такого не буває. На тренуванні в минулу неділю поставив свій рекорд по щуці - клюнула приблизно п"ятірка, тонка снасть, море адреналіну. Аж тут на змаганнях новий рекорд - 6470. І знову ж на тонку снасть(флюр 0.16 салмо, шнур салмо 0.08, спін до 7 грам) Просто фантастика!
Подяка усім, хто приймав участь в цьому святі і без кого воно не відбулось би!!!
Зображення

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

StriDer писав:В змаганнях з такою кількістю і якістю риби мені ще не доводилось брати участі... За три години зловити 12.5 кг, при цьому бути другими в зоні, ще й відставати від лідера майже вдвічі - я думав в нас такого не буває. На тренуванні в минулу неділю поставив свій рекорд по щуці - клюнула приблизно п"ятірка, тонка снасть, море адреналіну. Аж тут на змаганнях новий рекорд - 6470. І знову ж на тонку снасть(флюр 0.16 салмо, шнур салмо 0.08, спін до 7 грам) Просто фантастика!
- це майстерність, Владе. Вітаю!
Власне, ось і автор трофею змагань на Кубок "Шепельський хижак" - Влад Вільгуцький, команда "Золотий карась" м. Львів
Зображення
Востаннє редагувалось 26 жовтня 2009 20:40 користувачем B.B.B., всього редагувалось 2 разів.

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Команда «Фортуна рибалки” у 1 етапі змагань бере 21874 гр. риби. А той "дядько" (Саша), що сидить у човнові – узяв 12106 гр. риби. І це всього за 3 год. Одне слово – чемпіони! Вітаю!
Зображення

StriDer
В`юн

Повідомлення StriDer »

Перед стартом першого туру повернувся в машину за шапкою, та й фотоапарат вирішив прихопити. Недарма!
Ось ця щука
Зображення
Спробую зробити відео з виважуванням тої "пятірки" на тренуванні, вийде - викладу...
Улов "Фортуни Рибалки" дійсно вражає - молодці!!!
Зображення

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

StriDer писав:Перед стартом першого туру повернувся в машину за шапкою, та й фотоапарат вирішив прихопити. Недарма!
Ось ця щука
супер!

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Топ-кращих моментів змагання „жартома та всерйоз” на Кубок „Шепельський хижак”

«Ты помнишь, как все начиналось?»
Зображення
«- Хазяин, айда с рыбаками на лодку?
- ну чего ты, Жучка. Мы щасс на охоту пойдем
- ну какая охота? Хочу на рыбалку. Пошли, хазяин. Смотри скоко лодок у рыбаков!»

Зображення
Біля острова
Зображення
Піймав? – Відпусти!
Зображення
«- Рыба есть. Ловить надо уметь!»
Зображення
«Суро-о-о-вые парни»
Зображення
„- не толпитесь, ребята, УХИ всем хватит. У меня тут два казана „первого” и один казан „второго”
Зображення
„- а кампот?”
Зображення
„- слушай, а Витяня наш, маладец.
- да-а-а. Сварганил УШИЦУ, будь здоро-о-ов!”

Зображення
„- видал, чо у них за Крыша? У них каждый день мясо и живут они Кльово”
Зображення
„- а главный у них хто?
- вот тот, что в кепке. Видал, скоко у него звездочек на кепке и плащ какой большой!”

Зображення
„Хто ножа і ложку мав – той сала попоїв”
Зображення
Андрій Пилипенко із команди „Навігатор” із щукою 4500 гр., взятою у 2 етапі змагань
Зображення
«- мужики, повторяю. Вся рыба ушла на дальний кордон»
Зображення
І мені рибки, хоца. Ну дуже хоца!
Зображення
Природа – як вона є 1
Зображення
Природа – як вона є 2
Зображення
Природа – як вона є 3
Зображення

Jigmen
Судак

Повідомлення Jigmen »

Ну ось і закінчились ще одні змагання в цьому сезоні.В першу чергу хочу подякувати організаторам за дійсно рибну водойму(21 кг за 3години!!!),подяка суддям за їх бездоганну роботу (коли потрібно-вони вже поруч :lol: ),подяка ШЕФ-КУХАРЮ за дуже смачні юшку і картоплю!,подяка спонсорам змаганнь,подяка всім учасникам і вітання переможцям!!!Все було просто СУПЕР!!! :!: :!: :!:
Коротко про хід змаганнь.За тиждень до змаганнь ми вибралися на тренування.Ми- це "Золотий Карась"і "Світ Рибалки".Приїхали,накачали човни,поспілкувалися з Волинськими друзями(U2 та Андрій Белоцький з товаришем)І нарешті виплили на воду.Погода-супер,повний штіль,пасмурно.Влад вирішив працювати воблерами(великими),а я -силіконом.Поставив світло-зелений і почав пробувати.На очередній проводці сильний удар і :o ...зріз.Ставлю металічний поводок і новий сілікон,міняєм місце але риб мовчить.Бачимо боротьбу команди "СР" з хорошою щукою. Підпливли трішечки блище для отримання інформації:на що взяла,яка проводка і т.д.Щука десь 2+,взяв її Олег на Тини Магалон.Влада це дуже радує,атже їсть Шепельська щука воблери.Знову міняєм точку,ставлю Копито 7см.Заброс під острів,перша ступенька і удар-є! ;) І силікон вона не пропускає.Через 2-3 заброси,з тієї ж точки беру ще одну зубату.Пливемо далі навкруг острова і на черговій стоянці заробляю потужний удар,міняю приманку,розмір,колір...але все марно.Більше вона не піддається на наші "провокації" :lol: .Запливаемо і стаєм між дамбою і островом.Ехолот показав невеличку ямку і ми вирішуємо її провірити.На 2чи3 проводці у Влада ніби був ударчик.Запускаю туди свій силікон і на перших ступеньках відчув легенький удар.Підсік і ...зацеп,який через мить оживає.Спрацьовує фрікціон і...всьо,схід.Ще трохи покидали і вирішуєм плисти в другий кінець озера.Десь посередині озера стаєм,Влад також ставить "копитко" і за першим забросом витягує гарного окуня 200-250гр.Роблю закид в тому ж напрямку і в мене також окунь.З цієї "точки" піймали 7чи8 окунів.
IMG_2413.jpg
Спливаємо лівіше і блище до берега і ще одна щука порадувала своєю запеклою боротьбою.Зізвонюємся з нашими і вирішуємо зробити перерву на обід.Чай,кава,канапки на свіжому повітрі а на додачу побачена "мамка"у хлопців з Волині додають нових сил.Випливаємо знов на воду і йдемо в напрямку камишів.По дорозі взнаємо у Юри Байди їхні досягнення.Декілька гарних щук,окуні.Поки розмовляли,Юра тягне ще одного окуня гр.300.Прямуємо в камиш,час від часу робим зупинки.Риба досить активна,навіть активніша,чим зранку.Є удари,є сходи,є піймана риба...Ляпота!!!Підпливаємо до наших хлопців і дізнаемося від Олега цікаву(для Влада)їнфу.З одної точки піймали 2 щуки на воблер і були ще удари. :!: Влад тут же бере УЛ,ставить воблерок.На другому забросі,під лодкою на наших очах його атакує "торпеда" :o .Солодкий спів фрікціона,адреналін зашкалює і почалася боротьба за воблер.Хто-кого?Невідомий за розміром хижак(толком не встигли роздивитись,але не маленький),чи делікатна снасть і майстерність :?: .Боротьба тривала хвилин 15 поки ми не побачили рибку...Впечатлило :shock: !Навіть дуже!Непамятаю з якої спроби,але в підсак її завели.У Влада "мандраж не деццкій".Ще би!Таких трофєїв він ще не ловив.На око десь 5+кг.Поміряли відносно весла-десь85см.Після фотосесії красуня була відпущена в рідну стихію.Рибалка вдалася на всі 100%.Всі лишилися дуже задоволені тренуванням і відпочинком.Деяки висновки були зроблені.За тиждень до змаганнь лишилося виробити стратегію і ...вперед!
Нарешті неділя!Встаемо рано,дорога не близька ще й туман з вечора.Прибули вчасно,накачали човни і попливли на місце старта.Всі в зборі,вітання з знайомими і не знайомими,жеребкування,построеніє,правила. :roll: ..Все,як завжди перед стартом.І ось нарешті постріл...В першому етапі у нас зона"В",камиші.Пливемо на ті місця,де були на тренуванні.Обоє поставили силікон,бо він проявив себе краще за все.Буквально з другої точки ловлю непаганого окуня.Є початок,від "0" відійшли.Потім Влад бере ще одного,а я тут же беру щуку!Міняєм точку і ловимо ще окуня і щуку.Зовсім непагано для початку етапа.Пройшло хвилин 20-25,а у нас 5 риб.Потім ми ще піймали пару окунів і вирішили підійти блище до берега.Поміняли пару місць,але без результатно.Звонимо нашим,вони теж вже обрибились:1щука і непаганий окунь.Вирішуєм повернутися,але трішечки далі від камишів.Знайшли невеличке"русло",кинули якір.Я роблю заброс в напрямку камишів і на першій ступеньці-удар.Щось непагане,але за пару секунд-схід.Влад кидає від камиша і на півдороги в нього глухий зацеп.За мить зацеп ожив і фрікціон почав віддавати шнур :o .Я кинув свій спін і взяв підсак,атже взяв"Бонус".Раджу не форсувати події,най походить,нема де поспішати.А вона вже ходить собі десь хвилин 10,а Влад навіть до човна не може її підвести :shock: .Щук крупніший і набагато сильніший за того,що був зловлений в прошлу неділю на тренуванні.Ще десь за пару хвилин нарешті вона пішла до нас,але,побачивши човен,розвернулася і...знову пісня фрікціона.І так було ще разів 7чи 8.Нарешті Владу вдалося її розвернути і підняти її до поверхні.Коли ми її побачили,то мене взяли сумніви на рахунок підсака :P .Але вибору нема,треба її брати якось.Не знаю як,але нам це вдалось.Був момент,коли щука лягла на перемичку підсака,..але обійшлося і нарешті вона в човні.Це МОНСТР!!!Радості,як і адреналіну,повні штани і навіть трошки більше :lol: .Кличемо суддей,щоб зважили рибу.Цікаво,як вони це зроблять :? ???Спільно вирішуемо важити в сітці підсака.Вага показує 6470.А на кукані є ще пару риб.А до кінця етапу є ще майже півтори години.Навіть дуже непагано,але-не розслаблятись,якщо піймали ми,то і другім може також попастись бонус :arrow: .(А бонуси таки були!)Переходимо вздовж камишів і зразу ж беремо 2-х окунів підряд.Далі-пару нереалізованих тичків і ще 1 щука.За хвилин20 до закінчення етапу я беру щуку на 1.870(судді були поряд,тому і зважили її зразу).Постріл,фініш першого єтапу,віддаємо суддям кульок з рибою і виходимо на берег.Прикидуемо наші шанси,вроді зону "порвали",маємо десь біля 12кг.Як ми помилялись!!! :lol: :lol: :lol: "Фортуна Рибалки"...майже 22кг :o :shock: !!!!!Нічого собі заявка!!!Так не може бути!!!На змаганнях стільки не ловлять :shock: !!!Але це факт.Це-ШЕПЕЛЬ,І тут все може бути,бо риби,в тому числі трофейної-ДОФІГА :!: !!!Отже-ми 2 в своїй зоні,і шанс поборотися за призи-є.Наша друга команда-5і,але у Юри найбільший окунь-564гр.Перерва.Обід.Всіх запросили на гарячу юшку
IMG_2485.jpg
.Смакота!Та й картопля не пагана!Кухарю-велика подяка,всі були ситі і довольні!!!Крім того всі могли продегустувати ковбаски від"Мясопром Торчин" і спробувати натурпродукт-соки від ТзОВ "Феміда-Інтер" :!: .Після обіду озвучили попередні результати.Старт 2го туру,ми в зоні "А".Зразу стартуємо під острів,де на тренуванні ловили рибу.І ми не помилились :D ,буквально з перших забросів беру щуку і був удар.Переміщаемось вздовж острова і пробуемо виманити рибу.На одному з місць Влад бере окуня,роблю заброс в тому ж напрямку і ще один полосатий в човні.А далі,десь на протязі години,ми не бачили удару.Отак,перепливаючи з місця на місце,побачили на екрані ехолота цікаву картинку:декілька невеликих горбочкив підряд...Стаємо.Влад робить заброс у бік горбків і зразу -удар.Спін в дугу,фрікціон піскнув і :( ...така дуууже потрібна риба зходить.Ще за пів години полоскання приманок заробляємо пару невнятних тичків :?: .На березі я побачив невеликий залівчик і ми пішли до нього.Закид в берег,пауза,перший підьом-тичочок,другий підьом-удар,підсічка і :o ...знову досадний схід.Ми обоє в тихому шоці.Риба є,риба клює,а ми не можемо її піймати!!!Повна нєпонятка!...До кінця етапу лишається не так вже і багато часу,а риби дуже мало(порівняно з першим етапом).У наших риба є,і це радує,атже відійшли від"0".Хвилин за 15 до закінчення нарешті ловимо ще пару окунів і все...Розумієм,що 1щука і 4 окуня,це дуже мало,але нічого вдіяти не можемо.Ми зробили все,що могли,но...Видно,не судьба...Так і сталося.5-і в зоні,і за підсумками-також 5-і.І як "утешительний приз"-приз за найбільшу щуку,яку спіймав Влад.
Ще раз хочу всім подякувати за чудово проведенний час і до нових зустрічей на водоймах!!!
З повагою.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Олександр, Ваш звіт - просто супер! Гарно і доступно!
Чекаємо на звіти Волинських рибалок, тим паче, що є кому відписатися.
З повагою

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

Учасникам та призерам вітання :!: :!: :!:
Бачу це самі результативні спінінгові змагання в цьому сезоні, МОЛОДЦІ ХЛОПЦІ ТАК ТРИМАТИ :idea:
Подяка хлопцям за цікаві звіти 8-) :D :D
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

vsp01
Верховодка

Повідомлення vsp01 »

Привіт всім. На кубку "Шепельський хижак " я й Гаврилюк Саша були суддями в одному човні, скажу чесно, не побилися і не погризлися, спільну мову знайшли. В першому турі нам трішки пощастило, попали в більш перспективну зону «Б» і нудьгувати не прийшлось, потрібно було з учасників (хто з уловом) зібрати рибку на уху (це перші 45 хвилин змагань), на цей час з уловом в нашій зоні були команди "U2": Байда – Кирилюк, та "Фортуна рибалки": Жалнін-Мойсеєнко, з них і зняли трішки рибки (перепрошую «Золотий карась» на цей час також був із окунем, але ми чомусь його проігнорували).
Ще, в першому турі в нас була неприємна несподіванка - загубили якір, а потім приємна: іншим якорем заякорились (випадково) в тому місці де загубили перший і побачили плавучий шнурочок втрати. Після збору риби на уху, приємних і неприємних несподіванок ми почали потроху нудьгувати, ніхто нас не кличе, нікому ми не потрібні. Так було десь до половини першого туру. Зв’язуємось по телефону із суддями зони «А», в них вже було зважування трофею більше «трьошки», а в нас голяк. Першими потривожили нашу нудьгу "Золотий карась" (м. Львів), кричали і руками махали хлопці добре, як виявилося, було чому, трофейна щука на УЛ 6,470 кг. (якщо пам'ять не підводить). Другими нас потурбували знову Вільгуцькі, на жаль щука була десь біля «душки». Потім знову нудьга, спостерігання за годинником, коли вже кінець туру і можна ступити на землю. За п’ять хвилин до закінчення туру ми з напарником трішки ожили, невже тур закінчується і можна ступити на «обитованную», дали круг по зоні лову і заякорились біля берега в очікуванні закінчення першого туру і прийому риби, але не тут то було: "Фортуна рибалки" за три хвилини до кінця, зняли галас (Суддя! Суддя!), підпливаємо, хлопці в лодці чуть не танцюють, зважуємо, щука п’ять з лихою, хоча на вигляд цілих сім, фоткаю їх телефоном і відпускаємо рибку. Так закінчився перший тур. Що було далі, напишу завтра, сьогодні обмаль часу.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”