Сезон 2009 рокуКубок області - береговий спінінг 4.10.2009р. с. Оздів

Модератор: President

Smutok
Мальок
Контактна інформація:

Re: Кубок області - береговий спінінг 4.10.2009р. с. Оздів

Повідомлення Smutok »

Загалом, змагання сподобались!
Все що залежало від організаторів (за виключенням погоди та кльову) було на високому рівні :).
Боротьба була чесна та відкрита.
Перемогли сильніші та настирніші - з чим їх і вітаєм :).
Шкода, що не мали змоги потренуватись до змагань - водойма доволі специфічна, сходу довалі важко було зорієнтуватись що риб хоче :/.
Проте, не шкодуєм що рвонули за 150 км під-Луцьк.
Щоро дякуєм за запрошення та прийом !!!

Смуток Олег к."Хата рибака".

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Дякую усім за привітання та добрі слова, а також за участь у змаганні.
Знаю, що було важко та і погода не порадувала. Ще було важче тим учасникам, які не мали змогу потренуватися на водоймі. Знаю, що це у більшій мірі наш недолік, оскільки Положення про змагання виклали дещо більше як за тиждень часу на нашому сайті. Сподіваюсь, що мої підказки на форумі допомогли учасникам змагання. Зрештою, усе, що було відзначено було правдою. І як показало змагання, ставка на "фіолет" ("карамель" куди гірше) зробила свою справу + особистий досвід та майстерність. Отже, ще раз вітаю усіх учасників змагань, а також переможців.
Щира Подяка ШАНОВНИМ гостям:
- командам зі Львову: "Золотий карась", "Хата рибака", "Камбала" та Сливінському Олегу
- команді із Рівного - "Стартер" та Черпак Олександру
- землякам із Володимир-Волинського, команді "Володимирські живці"
- Лотоцькому Максиму, який представляв і Луцьк і Млинів одночасно
Сподіваюсь на подальшу співдружбу та подальші зустрічі на змаганнях та водоймах.
ЩИРА ПОДЯКА Спонсорам змагання:
- магазину "Кльово"
- магазину "Рибачок"
- магазину "Фортуна рибалки"
Вкотре наші Шановні Спонсори підтримали ФРСВО і головне - рибалок.

Отже, сам звіт про змагання із фотками викладу дещо пізніше.

P.S. Протокол змагання подано ось тут
http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... ?f=8&t=248

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Справжнє ім'я: Александр

Повідомлення BOBR »

Интересная статистика.
За первый тур спортсмены выловили - 6,011 кг
За второй тур спортсмены выловили - 3,785 кг
За третий тур спортсмены выловили - 2,968 кг
В общем за соревнования словлено - 12,764 кг
Кол-во рыбы: - 334 шт
Средний Вес 38,22 гр.
Вся рыба окунь.
Зображення

Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Викладу і свій коротенький звіт, так сказать бачення усього, що відбувалось на змаганнях. Перш за все хочу привітати ПЕРЕМОЖЦІВ та усіх учасників, які дали можливість позмагатись, відчути боротьбу за приз. В тому, що наша луцька команда (Волинь) є сильною, я не сумнівався. Неодноразово вони це підтверджували. Єдине - здивував виступ рівненських колег. Це на них не схоже. Чи то відсутність тренування на даній водоймі чи то якісь інші причини завадили їм виступити краще, мені невідомо. Зрештою не завжди ж їм забирати призи! Також зріс рівень і наших спортсменів, які останнім часом зробили різкий ривок вперед. Свій виступ не можу назвати вдалим. Так хотілось виступити краще, але... Чи то брак досвіду, чи рівень оснащення не той. Якщо в одного вдавалось На то вона й команда, щоб усі в ній відпрацьовували. Перший тур почався так вдало, на першому своєму секторі буквально виловив всю рибу, а далі все гірше і гірше. Ну що ж, буде наука на майбутнє.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Ось і відбувся Кубок ФРСВО у с. Оздів із берегового спінінгу. Ще одне свято і ще одна подія. Скажу відверто – було важко і психологічно і фізично.
Вже на передодні змагань у нас захворіли судді, ще одні – не змогли взяти участі в силу об’єктивних обставин. Ставимо перед фактом Олександра Ліпського, що буде головним суддею, чим здивували Сашка неабияк. Але дякувати Богу, зібрались.
Здорово допомогли нам Спонсори (магазин „Кльово”, магазин „Фортуна рибалки”, магазин „Рибачок”), виручили призами вкотре, за що їм особлива Подяка.
Отже, 4 жовтня близько 5-30 год. двоє учасників (Лотоцький Максим та Віталій Віжанський),а також головний суддя Олександр Ліпський вже на березі водойми с. Оздів при місячному сяйві розмічають зони та сектори.
По троху збираються учасники. Враховуючи темінь та відносно малий час для підготовки, відкладаємо СТАРТ змагань на кілька хвилин.
Зображення

Зображення
Окремі фото учасників змагання під час ВІДКРИТТЯ
Зображення
ще
Зображення
і також
Зображення
Вже під час реєстрації було визначено 11 команд, 2 із яких не були повністю укомплектовані (лише по два чоловіка).
Було відрадно бачити наших гостей:
- зі Львову – команд „Золотий карась”, „Хата рибака”, „Камбала”, а також окремо Сливінського Олега, котрий виступив в об’єднаній команді „Луцьк-Львів” (увійшло лише два чоловіки);
- із Рівного – команду „Стартер” та окремо Черпака Олександра, котрий також виступив в об’єднаній команді „Луцьк-Млинів-Рівне” (увійшло лише два чоловіки);
- із Володимир-Волинського – команду „Володимирські живці”;
- із Луцька – нову команду „Альбатрос”.
Решта команд вже є відомими і сьогодні складають кістяк ФРСВО: „Волинь” (Луцьк), „Ракета” (Луцьк) та „Alegator” (м. Рожище).
А далі СТАРТ. Як завше – водойма розбита на 3 зони. У нашому випадку зробили 30 секторів (один сектор – близько 10 метрів), що майже у 3 рази перевищувало кількість учасників. Тобто, якщо в одній зоні змагань перебувало 11 чоловік, то вільних секторів було ще додатково 19 секторів. Такий підхід дозволив дещо збільшити простір для самих рибалок, щоб вони краще і комфортніше почували себе під час змагань, маючи більше місця для облову. Це був один момент, яким ми прагнули покращити умови нашим учасникам. Другий момент – ще на передодні змагань на форумі було оголошено основні підказки щодо кращого облову і основні характеристики водойми.
Звісно, ці моменти не могли компенсувати тренування. Тобто, враховуючи стислі терміни подачі Положення про змагання, у багатьох учасників не було змоги зробити тренування на водоймі у с. Оздів і схоже, що на цю обставину справжні рибалки не зважали.
А далі саме змагання – 1 етап.
Мабуть, кожен, хто підходив до водойми помітив істотний вплив природи – рвучкий і холодний вітер, холодний ранок і звісно, півкілометровий простір обох берегів водойми у с. Оздів. Що й казати – хвиля, істотний порив вітру роблять свою лиху справу. Шнур при такому вітрові робить класну дугу, однак кльов таки був. Водойма хоч і є специфічною (явно домінує окунь серед хижака) та відзначила більш вдалих рибалок. Згідно результатів змагання помітно, що зона „В” (відзначився Смуток Олег – Львів) була найбільш рибною, дещо слабшою була зона „С” (відзначився Віжанський Віталій – Луцьк) і куди гіршою – зона „А” (відзначився Столяр Богдан – Львів).
Майже годинна перерва і стартує 2 етап змагань.
День, сонячно, однак вітер куди дужчий і хвилі на водоймі відповідні. Усі відзначають істотне погіршення кльову, однак риба клювала. На цей раз у зонах відзначились: зона „А” (Бєлоцький Андрій – Луцьк), у зоні „В” відзначився Хітров Юрій – Львів, у зоні „С” відзначився Вільгуцький Оександр – Львів.
А далі тривала перерва. УХА. Окрема ПОДЯКА Олегу за УХУ.
Ось він кухар, якому одним казаном вдалось нагодувати понад 30 чоловік.
Зображення

Зображення
Окремі фото після 2 етапу змагань
Зображення
і ще
Зображення
А далі – 3 етап, вирішальний. Для тих учасників, що мають чималий досвід у змаганнях знають, що саме 3 етап вирішує багато. І цього разу було саме так.
А поки тривав 3 етап, колеги зробили кілька фоток:
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Лунає фініш. На цей раз лідерами 3 етапу стали: у зоні „А” – Віжанський Віталій, у зоні „В” – Вільгуцький Владислав, у зоні „С” – Столяр Богдан.
І поки тривав підрахунок остаточних результатів, одному із учасників (Віктор Шанюкевич) довелось повозитися із незнайомим „монстром” водойми – так би мовити опробувати ультралайт. По всіх міркуваннях це було схоже на коропа. Зійшлося кілька вболівальників і як завше фото сесія.
Зображення
або так
Зображення
і так
Зображення
Тривалою була боротьба, майже година часу та все вирішилось на користь „невзятої риби”. Гадаю, більш детальніше Вітя опише свої враження та емоції. Тим більше, що це трапилось із його новим спіном.
А тим часом було зведено результати змагань. Ось і триває процедура нагородження. Окремі фото:
Команда „Альбатрос” (м. Луцьк)
Зображення
Команда „Alegator” (м. Рожище)
Зображення
Команда „Хата рибака” (м. Львів)
Зображення
Команда „Стартер” (м. Рівне)
Зображення
Команда „Володимирські живці” (м. Володимир-Волинський)
Зображення
Об’єднана команда „Луцьк-Львів”: Сливінський Олег та Шило Дмитро
Зображення
Власне, підійшли і до трійки призерів у командному заліку.
Отже, вітаємо призерів у командному заліку:
3 місце – команда „Золотий карась” (м. Львів)
Зображення
2 місце – команда „Ракета” (м. Луцьк)
Зображення
1 місце – команда „Волинь” (м. Луцьк)
Зображення
У процесі нагородження не уминули і наймолодшого учасника – Редчука Максима.
Зображення
Також вітаємо призерів в особистому заліку:
5 місце – Бєлоцький Андрій із команди „Волинь” (м. Луцьк)
Зображення
4 місце – Жалнін Віктор із команди „Ракета” (м. Луцьк)
Зображення
3 місце – Віжанський Віталій із команди „Волинь” (м. Луцьк)
2 місце – Столяр Богдан із команди „Хата рибака” (м. Львів)
Зображення
1 місце (чемпіон) – Вільгуцький Олександр із команди „Золотий карась” (м. Львів)
Зображення
На останок робимо загальне фото усіх учасників змагання:
Зображення
І окреме колективне фото призерів змагань:
Зображення
Ось таким і було дане змагання.

Від імені керівництва Федерації риболовного спорту Волинської області слова вдячності та подяки зичу:
- місцевому колгоспу „Рать” у с. Оздів за надану у користування водойму у період змагання;
- усім учасникам Кубку за активну участь, чесні змагання, гарний настрій та підтримку риболовного спорту;
- шеф-кухарю Олегу. Вкотре, Олег варить смачну УХУ для учасників змагань. Схоже, це стало доброю традицією. Подяка Олегу;
- прес-секретарю Наталії за проведену роботу із документами, підрахунками, звітами тощо;
- суддівській колегії на чолі із головним суддею Олександром Ліпським та його колезі Анатолію Філозофу;
- Лотоцькому Максиму за допомогу у розбитті зон та секторів.
Окремо відзначу ПОДЯКУ шановним Спонсорам змагання:
- магазин „Кльово”;
- магазин „Фортуна рибалки”;
- магазин „Рибачок”.

Вкотре наші Спонсори підтримали не лише ФРСВО, але й усіх учасників змагання, за що їм – ШАНУВАННЯ та ПОДЯКА.

До зустрічі на рибалці!

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Спробую викласти свої враження. Почну з тренувань - виїхати вдалось на водойму 2 рази: раз на 4 години, але в умовах що мали мало спільного з тим що довелось зустріти на змаганнях і 2-й раз 1,5 год в умовах наближених до бойових(правда при слабшому вітрі). Зразу відчувалось що цього дуже мало, але краще ніж нічого, і це «мало» теж дало свої позитивні результати.
Отже змагання. Стартувати випало в зоні В, в якій під час останнього виїзду побувати не встиг, і на старті допустив дві помилки. Перша – не був готовий до сильного вітру, в вдібраній коробочці не було бошок важче 2.5 гр, почав ловити як на тренуванні, є контакт з рибками не вильоті, явно не докидаю, мішає вітер, Починаю прибазарювати ближніх, міняю проводки, кольри, ніби запрацьовує, трохи ловлю, тохи мимо, трохи зходить, але темпу набрати не можу - трачу багато часу на кожного хвостика, і бачу як Бєлий нічого не заморочуючись чавить окунів з дальняка (в подальшому в азарті не помічає шо рибки випадають з пакета , їх знаходить суддя і по чесному відпускає, цим і втрачає Андрюха заслужену зону), 2 -3 підтури - оунь шугається, ще трохи відходить і робиться зовсім сумно. Друга помилку помічаю вже аж на старті другого туру – в темноті збираючи снасть пропустив шнур навколо бланка, в азарті не помітив, шнур тонкий все - одно летів, але ж на якийсь метр-два ближче, а це на старті могли бути хвости. З 8-ма хвостами 7-й (ше й окуні дрібні попались!)
Настрій підзіпсований, але надіюсь що ще два тури - можна щось рішати. Зона А правий берег , мчусь в сектори «домашньої заготовки», вже маю і 4 і 5 гр. приманки (дякувати Жалніну), з перших закидів є тички, покльвки але не можу всікти – тяжку голову не хоче всмоктувать, ставлю легшу - не докидаю, перехожу на менший твістер - стає менше клювань, але реалізація не зростає, беру 2-х, рестарт на лівому , біжу назад, та сама картина, знову рестарт на лівому- знову біжу. Спорт нах. Приблизно з 20 покльовок ловлю 5 рибок, 2-й ( Бєлий обійшов на 2 штучки, а ше кум).
В перерві азартно обмінюємось з колегами інфою - що в кого вдалось, що робити, куди бігти. Оголошують попередні результати ми 3-ті, попереду на один бал пливуть «Карасі», ззаду хижо клацає зубами «Алєгатор». Ситуація добавляє адреналіну.
Зона С, зразу біжу по «наводці», Дальняк, контакт є але всікти не можу, торкає і недалеко від берега, але важку оснастку забрати не може , а на легку НЕ РЕАГУЄ. Привередливий. Перший рестарт з нулем, Бєлий теж, дивимось з сумом один одному в посірілі обличчя. Наші команди нам не простять. Другий рестарт ломлюсь туди де «був контакт» - хтось же мусить влетіти. І таки влітають 2 підряд, підбігає Бєлий і теж відходить від нуля, непалівно возносить коротку молитву силам зла. Рестарт аж на початку зони, мені на зустріч переходить Богдан («ХР»), в нього з сумом помічаю чималенький пакет. Старт, біжу в середину зони, а назустріч на початок біжить Богдан. «Мої» сектори заняті, стаю збоку, пробую достати, є пару тичків, але вирішую йти в 19, знову контакт, ну, думаю, тут і буду стояти до фінішу, когось та й зачеплю. Зачепив. За дві хвилини до фінішу, тук, пару поштовхів (шось більшеньке) і зачеп, ех жаль. Берусь за шнур, і тут зачеп пішов, не спішить, але не те що підтягнути, зупинити не можу, фініш, суддя забирає рибу, а я лишаюсь, ходимо з ним проходячи між пружинами «мєсних», 100м туди, 100м назад. Танк, розумію шо шанси практично рівні нулю, але здаватись не хочу, хоча б вивести наверх, шоб колеги пофоткали. За пів години порчинається «гойдалка» - шо пару метрів підтягну,то він назад забере. При черговому переході між пружинами сход. 56 хв боротьби на користь коропа. Дякую всім хто склав групу підтримки. На базі йдуть підрахунки, в зоні другий, прикидаємо шо можливе друге командне, так і вийшло.

Дякую організаторам, спонсорам, колегам по команді, всім учасникам. Коли і де зустрічаємось знову?

Зображення Зображення
Зображення Зображення
Зображення

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

Палыч писав:Вітаю команду "ВОЛИНЬ" з перемогою!!!!!!Так тримати!!!!!!!
Дякуем за привітання :!: :!: :!: А "РАКЕТУ" :?: :?: :?: Не проходьте мимо :oops:

StriDer
В`юн

Повідомлення StriDer »

Дорога далеченька, на місці треба бути в 6-й годині - одразу стало зрозуміло, що виспатись не вдасться. Поспав я хвилин певно з 20, будить мене телефон, думав будильник - аж ні, це Бодя Столяр дзвонить. Він вже вирушає. А ми ще спимо :oops: . Думали їхати разом, але раз така справа, то він вирішив потроху їхати вперед. Ми будем пробувати наздоганяти. Зібрались, забрали Юру і Олега. 5:30 ми на місці збору. в 5:50 нас мають забрати і провести до водойми. А поки жуєм бутерброди і гріємось гарячим чаєм. Ще ніч, а вітер вже сильний і холодний. Що ж буде далі?
В назначений час нас супроводжують до водойми. Наша група приїхала однією з перших. Судді вже розбивають сектори. Підтягуються й інші учасники. Багато знайомих спортсменів, в їх компанії час збігає швидко. Ось уже й шикування, жеребкування, розхід по зонах. Мені випала зона С. Це мені ні про що не говорить, на водоймі вперше. Добре, хоч Віталік Віжанський також тут, є за ким подивитись :) . Ще й стартуєм поряд. :D
Трішки невірно зрозумів подану на сайті інфу, та це до мене дійшло трохи пізніше. Пів години бігав (а побігати було де, 30 секторів і 11 спортсменів) без покльовок. Тим часом у Віталія 1 окунь і 2 сходи. Точно роблю щось не так! Весь час міняю приманки\проводки\оснастки. Після чергової зміни - за останні 10 хв першого туру заробляю 1 окуня, зливаю одного і було ще 2 покльовки. Ніби знайшов! В перерві помічаю, що в наймолодшого сучасника вже чималий кульок з рибою. Наступні 2 тури маю уйму покльовок, аж спінінг з рук виривало(гачки супергострі, містика якась), кілька сходів і жодного спійманого окуня. Жах! :evil: До зважування бачу Антона Лисицю, він в зоні А, теж жаліється, що в нього 1 хвіст. Записуєм одне одного в 3, або навіть в 4 спінінгову лігу. :lol: Зважування. Останній в зоні, в найближчого - вже три хвости. Зі своїм хвостиком і 11-ма балами з 11 каменем тягну нашу команду на дно. В Антона хоч і 1 хвіст, та він 7-й. Батько 2-й, Юра 6-й в своїх зонах.
В перерві міркую над причинами провалу... Коректую снасть. В бій! Витягую найменш рибну зону за результатами першого туру - А. Тут Столяр богдан був першим усього з 6-ма хвостами. І були нулі. Першочергова задача - піти від 0. Зона А розташована на 2-х протилежних берегах - "лівому" і "правому". Стартую з лівого. Часто міняю сектори і таки знаходжу свого окунця - десь за 10 хв після старту йду від нуля. Хух, можна трішки розслабитись. Покльовок більше нема. Навіть не бачив, щоб ще хтось витягнув рибу. На нашому березі принаймні. Тут за 5 хв до кінця старту глянув на протилежний. А там Бєлоцький Андрій.. І кульок окунів у нього... :shock: Та бігти туди вже немає часу, доловлюю тут. На останній проводці заробляю тичок. Мимо. Твістер стягнутий. Закинути ще раз не встигаю - перехід. Наступні 2 старти на протилежному правому березі.
Стартую по середині зони і потихеньку зміщуюсь ближче до кінця. Практично в кінці нащупав рибку - 2 виловив, було ще пару тичків і сходів.
Дізнаюсь, що в Колі Свірика до сих пір нуль. Третій старт - покльовок немаєю. І глухо ніби в усіх. Бачу, як Вітя Шанюкевич витягає пристойного окуня, продовжую вперто обловлювати перспективні сектори - нічого. За 15 хв до кінця біжу на лівий берег. Тут причаївся в кущах Микола, та ще й встиг мене обійти - в нього вже 4! Стаю поряд. 4 покльовки, всі холості. Фініш.
Перерва між другим і третім етапами тривала 2 години. Є час трошки відпочити, нормально переглянути снасть, поспілкуватися з іншими учасниками і посмакувати уху, за яку окреме спасибі організаторам і шеф-кухарю!
Є проміжний результат - батько йде перший разом з Андрієм з "Волині", Юра в десятці, команда на 2-му місці, попереду "Волинь". До них аж 8 балів. Тяжко надолужити... Та будем старатись!
Завершальний етап. Лунає старт і пішла жара! Шукаю свою рибу - нема... Бачу, як один з учасників йде від нуля і все. Проходить 20 хв - в мене поки нічого. Коректую снасть. На перших забросах ніби щось сходить, не впевнений... Та ще через кільки хв дістаю відповідь - це був таки схід. Бо за таких самих умов дістаю першу рибу. Мою радість чули аж на іншому березі. Прохожу далі - пусто. Повертаю голову назад - бачу, як Свірик витяг окуня, показує, що то вже другий. Стаю поряд. В колі глухо, я витягаю 3 риби підряд і ще були покльовки. Микола також вносить зміни в снасть. Та встигає зробити лише кілька забросів - лунає сигнал про перехід. Тепер мені стає зрозуміло, що ж треба було робити весь цей час. Далі пішло все як по маслу - практично з кожного сектора заробляю покльовки або сходи, або витягаю окунчика. За 2-гі 40 хв беру сім хвостів, за останні - ще три, в сумі 14. Коля трішки відстає, але теж нормально - 9 окунів. Берем перші 2 місця в зоні ще й з істотним відривом. Де ж я був попередні 2 етапи?? Лунає фініш. З протилежного берега почув "Підсак!!!", та якось не придав цьому значення, думав, може в поплавочників, які сиділи одразу за зоною щось клюнуло. Пізніше з"ясувалось, що "поплавочником" був Вітя Шанюкевич, і "щось" після 56 хв в нього зійшло.
Далі - очікування результатів, збори, обговорення майбутніх зустрічей, власне нагородження, ну і дорога назад, яка розтягнулась на 3.5 години.

Від команди "Золотий Карась" висловлюю ПОДЯКУ усім, хто брав участь в цьому святі, організаторам та суддям за чудово виконану роботу, кухарю за смачну уху, спонсорам за призи! Вітання переможцям і призерам!
Зображення

KYM
Йоржик

Повідомлення KYM »

Декілька слів від себе.
Водойма цікава, було дуже інтересно позмагатися на ній, ще і у такий кльов. Доречи люблю такий кльов, як був на змаганнях - тут дійсно видно ху із ху :D
Приємно було позмагатися зі спортсменами, які тренувалися на даному ставу та є хорошими спінінгістами - респект усім! Особливо приємно було провести час на змаганнях у компанії цьогорічного володаря Кубку - Олександром Вільгуцьким. У непримушеній атмосфері ми разом намагалися розгадувати загадку та підбирати ключик до рибки, ніхто з нас не ховався і майже не шептався (ну можливо лише тоді, коли трохи придушували з боків... :D )
Саша відкрито "проголошував" на що були покльовки, а оточуючі чітко (хто не лінувався) міняли гуму та ушастики на вказані. Я намагався експерементувати з проводками, не впираючись в одну, у більшій половині часу це давало результат, а ось у 3-му турі, коли вітер став взагалі шквальний прийшлося помучатися, тут було не до високих проводок... :|
Дуже шкода було досить залікового окунця, який звалився з гачка у повітрі під ногами на останніх хвилинах 3-го етапу - він виводив мене на початок списку у зоні на той момент. Але, як каже наш Дімон - "це не моя риба значить..."
Своєю помилкою вважаю поверхневий підхід до приготування снастей на данне змагання - практично у кожному етапі приходилося ловити на 1-ну палку при наявності 2-х. Останній етап взагалі відловлювався лише Луною, на якій ще на початку змагань у катусі виліз з"єднуючий вузол і постійно тормозив дальні закидання, шарпаючи приманку у зворотній бік від направлення польоту... А на Гарріку взагалі трапилася "сопля нешутєйна", яку жалко було обрізати, адже шнур "за барзо" дорогий. Це сталося, як я вже сказав, за власної безвідповідальності при готуванні снастей. Увечорі перемотував шнур і дав більший бекінг, а перевірити - не перевірив..., пориви вітру та ривкова проводка зробили свою чорну справу :cry:
Але, як говориться - де помилки - там і досвід, отже вже так збиратися навряд чи буду.

Хотілося б подякувати всім учасникам змагань, суддям, кухарям, секретарю усім, хто "зробив" дане свято!
Вітаю переможців та призерів змагань, які вкотре підтвердили свій рейтинг!
Особлива подяка Олександру Вільгуцькому за відмінну спортивну компанію!

Усім Ні хвоста, ні луски!
Не учи рыбу плавать! Зображення Зображення

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

StriDer писав:маю уйму покльовок, аж спінінг з рук виривало(гачки супергострі, містика якась). .
+1, ще досі у сні оснастки міняю
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”