СпорядженняМікроджиговий спінінг

Модератори: sentkroy, B.B.B.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Мікроджиговий спінінг

Повідомлення B.B.B. »

Mak7 писав:Я Придбав не FLAGMAN SENSOR 2.10m 2-12gr, а MIKADO SILVER EAGLE 240 з тестом до 10гр. Мені він подобається більше.
- нашого полку прибуло, вітаю!

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

B.B.B. писав:
Mak7 писав:Я Придбав не FLAGMAN SENSOR 2.10m 2-12gr, а MIKADO SILVER EAGLE 240 з тестом до 10гр. Мені він подобається більше.
Тепер ул-звітів побільшає!

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

shanik писав:
B.B.B. писав:
Тепер ул-звітів побільшає!
і це також радує без усякої іронії!

ttman
Плоскирка

Повідомлення ttman »

Цікаво скільки коштує даний "девайс", та звісно відгуки про нього... Тому що необхідність покупки ультралайтової палки вже давненько з'явилася, залишилось "назбирати" грошові одиниці....

Автор цієї теми
Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)

Повідомлення Mak7 »

ttman писав:
Цікаво скільки коштує даний "девайс", та звісно відгуки про нього... Тому що необхідність покупки ультралайтової палки вже давненько з'явилася, залишилось "назбирати" грошові одиниці....
Купив його в "Кльово", за 245грн. зі знижкою, це мій перший UL так, що порівнювати нема з чим. Вже декілька днів ловлю на р.Сапалаївка в парку. Ловлю окуні до двухсот грам. Спінінг дуже чутливий й легкий, силіконові приманки на джиг головках у 1.5 - 2 гр. кидає добре.

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні хтось із наших гарно отоварився обновками - відразу ж узяв два нових спіна від DAM. Було б добре кілька слів почути та і врження також.
Особисто я тримав один із спінів у руках. Однак не можу нічого відписати, оскільки не пробував ним ловити. Гадаю, господарі спінів відпишуть кілька слів.
З повагою

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Сьогодні магазин *Кльово* дав мені і В.В.В на тестування суперовий спін, називається десь так(я просто можу деяку буквочку переплутати :) ) Favorite Exclusive 7'9 0.8-8 g. Зроблений спін по дизайну як славнозвісна Фінеза. Далі було саме цікаве. Пішли з Віталієм в парк Л.Українки і не побачили жодного участка відкритої води(крім промоїни посередині річки довжиною метрів 7 :lol: .Стало обідно, спін в руках, а кинути немає де :cry: . І тут ми вирішили поїхати на р.Чорногуску в с.Полонку. Там така сама картина :cry: Но ми не здались, і пішли вниз за течією. На одному з поворотів найшли участок відкритої води десь до 50 метрів довжиною і досить швидкою течією плюс значні закраїни. І ось почалось наше коротеньке тестування. Стояла тяжка катушка і жилка 0.14, ушастік 2 грами. Найперше на що ми звернули увагу, це те, що спін надзвичайно далеко і точно кидає між закраїни. Хоч в цього спіна і трубчатий кінчик, але 2 грами відпрацьовує чудово і напрягати зір для контролю над проводкою не потрібно. Зробивши десь по 20 закидів кожний ми закінчили наше тестування. Що я можу сказати. Спін справив чудове враження!!! Представляю що він покаже коли на ньому буде стояти легенька катушечка і тоненький шнур ;) Не сприйміть мої слова за рекламу,це просто враження які справив на мене цей спін, а Віталій в цьому аспекті зі мною цілком погоджується. Дуже дякуємо магазину *Кльово* за надану можливість для тестування!!!
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

<>< Fisher ><> писав:Далі було саме цікаве.
Ото пацани у вас руки чешуться!!! Не шоб почекати коли зійде лід, зазеленіє травичка, пташки зацвірінькають, тоді зайдемо в КЛЬОВО візьмемо жменю спінінгів і протестимо разом. Може і рибку вдасться піймати, ото буде тест з фотками і звичайно із звітами. Але я разумію вашу риболовну оскому, сам мучився вдома поки не вийшов на тест своєї "зубочистки". :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

We$t
Супермодератор
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

а мені їде трохи краща палочка SJR 783-1 IMX :shock:
Зображення
Зображення

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> »

We$t писав:а мені їде трохи краща палочка SJR 783-1 IMX :shock:
Хі-хі-хі-хі-хі :lol: В якому розумінні краща? Краща ніж Favorite? В мікроджиговій ловлі Гарік в матеріалі IMX буде кашляти і пердіти (вибачте на слові) навіть протів простенького KingFisher Micro Jig :lol: На мою думку Гарік для вобльорів,вертух,і джига десь від 3.5 грам, а не для мдж. :roll:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”