ЗвітиМлинівське водосховище

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Bodya2222
Окунь

Re: Млинівське водосховище

Повідомлення Bodya2222 »

Так отож! Інфа 100%, треба дати перерву Млинову.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))

We$t
Супермодератор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

Це точно Богдан. Пиши-но вже про Хріни чи Сирники. Бо в Млинові вже немає де кинути. А 12 човнів тролінгістів це перебор навіть для Хрінів, про сітки я взагалі мовчу. Надіюсь ти зробиш висновки про "корисність" своїх відео-звітів.
Зображення
Зображення

Bodya2222
Окунь

Повідомлення Bodya2222 »

Я ж не думав що в нас на стільки голодні люди. Тай до мене там в літку дуже багато людей їздило, + Хріники нулєвий варіант, от і люди їдуть де ловиться.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))

fox1
Товстолоб
Справжнє ім'я: Володимир

Повідомлення fox1 »

Bodya2222 писав
Я ж не думав що в нас на стільки голодні люди...
Я думаю справа не в тому,що "голодні",а в тому,що з кожним роком стає проблема куди поїхати на рибалку.Практично усі водойми "загарблені орендарями",які не дозволяють в загалі ловити,а інші плату беруть захмарну,де рибу також проблемно зловити.От і залишаються водосховища,на яких безкоштовно можна ловити,де пресінг на водойму,також досить великий, як від браконьєрів,дайверів і самих рибаків...

Вітус
Вугор
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення Вітус »

Bodya2222 писав:Я ж не думав що в нас на стільки голодні люди. Тай до мене там в літку дуже багато людей їздило, + Хріники нулєвий варіант, от і люди їдуть де ловиться.
У цьому випадку, як приклад, показовою є доля Підгайцівської стариці...і про це треба пам'ятати! Роки 2 назад, після вдалого розливу річок була там щука і багато...але яскраві, зазиваючі фотозвіти одного з активних форумчан призвели до нашестя туди цілої армади жлобів, які швидко обезрибили водойму...
З пов. до всіх
Відповісти

Повернутись до “Звіти”