ЗвітиМлинівське водосховище

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Максим Млинів
Щука

Re: Млинівське водосховище

Повідомлення Максим Млинів »

На выходных удавалось выкраивать по пару часиков на рыбалку спиннингом. Уж очень хотелось погонять новую резину, приобретенную на днях …. Поганял... Вывод постой: «если есть хоть чуточку времени, хоть чуточку навык, огромное желание, и качественная приманка – то заряда позитива после рыбалки хватит на долгое время», и что интересно захватывает сам процесс – а рыба уже уходит на второй план (складывается впечатление что она клюет везде).
Как то так вот - пару часов рыбалки, порадовали парочкой десятков окуней…
Зображення
...
Зображення
Часто вспоминаю слова одного хорошего знакомого: "Надо постояно что то новое пробовать, пробовать, пробовать.... " ;)
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

Bodya2222
Окунь

Повідомлення Bodya2222 »

Гарні фото, нова різіна то добре, а яка саме???
А якто кажуть нове то харашо а старе провіряне ще краще)))
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))

Максим Млинів
Щука

Bodya2222 писав:Гарні фото, нова різіна то добре, а яка саме???
А якто кажуть нове то харашо а старе провіряне ще краще)))
Уже не помню... С млыновскими рыболовами такое часто бывает - после удачной рыбалки они забывают где ловили и на что ловили. :lol: :lol: :lol:
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

Bodya2222
Окунь

Повідомлення Bodya2222 »

Блін а я скільки раз виходжу на мдж половити то все мімо каси((
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))

Krokodill
Минь

Повідомлення Krokodill »

Максим Млинів писав: Уже не помню... С млыновскими рыболовами такое часто бывает - после удачной рыбалки они забывают где ловили и на что ловили. :lol: :lol: :lol:
Ушлый ямало-млыновский рыбак шифруется перед товарищами :!:
На Багсі ти того окунька упіймав. ;)

Андрей
Сазан

Повідомлення Андрей »

YUM Wooly Curtail ?!

Максим Млинів
Щука

Krokodill писав: Ушлый ямало-млыновский рыбак шифруется перед товарищами :!:
На Багсі ти того окунька упіймав. ;)
Угу.... Так первое фото для того и выставил... ;) Хр...во что, не смотря на размер, косит все подряд, и недомерков тоже. :cry: Кейтеч их немного фильтрует. :)

Rostislavоvich
Щука

Повідомлення Rostislavоvich »

Вже давним давно ходять слухі що в Млинові на водосховищі є судак. Кожну рибалку жевріє надія а вдруг сьогодні мені клюне ,але скількі пройшло часу , ні мені не знайомим ніяк не спокушався.
Вчора в вечері перед сном промелькнула одна точка де може бути він , яку і вирішив пробити завтра. З самого ранку і весь день думаю про судака ...
Зібрав спінінг ,виловлюю декілька кокушків і на черговій проводці відчуваю потужну покльвку ,пауза, і шнур почав повільно рухатися ,одразу подумав щоб краще це була невелика рибина бо місця вивести немає а снасть делікатна 0.5-5 гр , тонюсінькій поводок ... Але проходить 10 секунд і бачу що не все так страшно, ось і мелькнула рибулька ,птху щучка щуря п т ху, але підвожу ближче, йолкі палкі судачок ,мій перший судачок.Я геть крикнув в весь голос СУДАК ;)
Чебурашка була глибоко в гландах, акуратно щоб не травмувати корцангом виймаю гачок . На мягенькій травичці поряд з спіннінгом, нажаль телефоном, роблю швиденько фотосесію і випускаю мого першого судака, нехай розмножуються...
(фото прикріплю чють пізніше)

Rostislavоvich
Щука

І фото
Зображення

Rostislavоvich
Щука

Сьогодні з ранку пробігся по водосховищу і
Зображення
Получив дозу адреналіну. Особлво важко давалися останні метри, перепоную була полоска латаття через яку чудом вдалось його вивести.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”