ЗвітиМлинівське водосховище

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Rostislavоvich
Щука

Re: Млинівське водосховище

Повідомлення Rostislavоvich »

З повагою , дякую.

fisherman
В`язь

Повідомлення fisherman »

to Gab ВІТАЮ!

Darko
Колючка

Повідомлення Darko »

Gab писав:Сьогодні з ранку випливав . Рибалив не довго. Були покльвки окуня була і щуча покльовка, але більшість покльовок прозівав правда зловив декілька 70грамових кокунчиків . А далі позвонила дружина і я відправився на "рибалку" в роддом. Там було краще "зловив" на 3.400кг дівчинка!

Це значить, що коли дружина родила пан Gab рибу ловив!?
Цікавий спосіб стрес зняти)

P.S. Прийміть і мої вітання!

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Тема щодо привітань знаходиться ось тут
http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... &start=160
Відповідно, у даній темі - виключно про рибалку на Млинівському водосховищі

Rostislavоvich
Щука

Сьогодні зранку о шостій годині вирушив велосипедом на рибалку. Коли їхав то дорогу перебіг чорний кіт :twisted: . Вже подумав вертатися ,але вертатися також не можна :roll: . І ось в 6.40 випливаю своїм човником.
Розпочинаю з МДЖ. Одразу за перших декілька хвилин ловлю 4-5 мініатюрних окунчиків-випускаю. Слідуючу годину ситуація не міняється. Підпливаю до ГЄС , також те саме - маленький кокунь . Знову покльовка і сідає щось побільшечке :shock: але приблизно за десять секунд сходить :cry: . Мені здалося що це була якась з білих рибів .
Далі беру ставлю вертушку мепс аглія лонг №1 і роблю проводку в товщі води ловлю першого не мініатюрного окунчика .Одразу ставлю вертушку мастер по мепсу приблизно №3 і так само в товщі води хвилеподібна проводка .Ловлю ще декілька окунів таких як попередній та щучку 800гр. Знову перепливаю до мосту (технікумівського) там ловлю декілька окунчиків та ще щучку 1кг, змотуюсь і до дому :) . По дорозі знову перебігає чорний кіт :twisted: .
В дома, преодягаючись замітив, що футболка була вдягнута на виворіт. Й одразу зрозумів що мене оберігало від нечистої :lol: . [url=http://www.radikal.ru][img]http://s44.radikal.ru/i106/1006/b3/334e5c332459.jp
Востаннє редагувалось 19 березня 2012 10:27 користувачем Rostislavоvich, всього редагувалось 1 раз.

We$t
Супермодератор
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

як там на рахунок тролінгу? може то приїхати, аби тільки показав місце
Зображення
Зображення

Rostislavоvich
Щука

Разом з ТОВАРИШАМИ , декілька днів назад, вдалось гарно порибалити на водосховищі. Рибалка була не довгою ,приблизно година , коли сонце ховалося за обрій. Ловили на воблери. В основному окунь від 300гр ,був і дрібніший окунь який по ходу випускався.

[url=http://www.radikal.ru][img]http://s39.radikal.ru/i086/1007/c2/7caa7d4c
Востаннє редагувалось 19 березня 2012 10:27 користувачем Rostislavоvich, всього редагувалось 2 разів.

Rostislavоvich
Щука

Після роботи завітав до водосховища. ловив на греблі що біля ГЕС. Виудив декілька дрібненьких окунчиків по 15гр. Було декілька сходів. Частенько окунь прислідував твістерок до самих ніг але не атакував. Виудив і одненького нормульного окушка 800гр. Виважування було дуже цікавим. покльовка була сильна потяжка за якою кростейдж зігнувся в дульку запрацював фрикціончик і рибина зупинила рух - затягнула в шахту холостого шлюзу ГЕС що під греблею. Я вирішив зачекати і не марно ,окунь за декілька хвилин зробив помилку покинув схованку, після чого очутився на березі.
Далі я помандрував на річку http://rybalka.lutsk.ua/forum/viewtopic ... &start=190

Максим Млинів
Щука

Повідомлення Максим Млинів »

Ранок. Я і Gab на човні в мене в руках "Маркурі 15" (дубове) - в Петра "Мінікота" гребем (інакше не назвеш) рибалити окуня, гребем проти вітру... Давно хотів відловитись в намічених місцях твічем і саме по окуню. І ось ми в більш менш на перспективному місці, роблю перші проводки і сідає перший... В Gabа також клює (він щось знає, бо всю дорогу, виловлював бонусні монстри одного навіть грам 800) Окунь. Ура!!! Ось він кайф, а то мікродроч уже за... (піднадоїв трішки). Угу... Ще кілька покльовок і все... Зміна місць не радує частими уловами. Один, два з точки і все... Пробуєм мікрушити. Спочатку Петя. Я принципово не розмотую МКДЖ. Але з часом, під впливом Gabових регулярних висмикувань полосатих на "лоха", і сам переключаюсь на 1 дюйм і зависаю на ньому вже до кінця рибалки. Після обіду попадаєм на "вихід" окуня буквально 30хв. Джига 1гр. не встигає падати на дно, як бонусний полосатик уже "сидить". Але такий ажиотаж припинився так само раптово, як і почався... День пролетів як одна хвилина... Масса задоволення... Шкода що не було з собою фотоапарату. Було що фоткати і рибу, і ,як не прикро, сітки з уже гнилою рибою... :cry:
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

We$t
Супермодератор
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

фотки Петі Кузьміна давно пора на стовбах клеїти і рибохороні роздавати - шоб не пускали на воду

(молодці, гарно половили)
Зображення
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”