ЗвітиШепель

Модератор: Sergey@F

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Справжнє ім'я: Александр

Re: Шепель

Повідомлення BOBR »

EOS 28см
Та что на фото это моя ошибка. Теперь у меня правильная поводочница Зображення.
Зображення

АМАТОР
Плітка
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ

Повідомлення АМАТОР »

Багато хороших відгуків було сказано, про дану водойму, у попередніх звітах, от і я вирішив розповісти про свою вчорашню риболовлю на ставу у селі Шепель:Взагалі то плани були на Хрінники половити хижака,але день видався сонячним та безвітренним і перевага була віддана поплавку!!!По обіді,зібравши все необхідне для даного дійства, через магазин САЗАН(класний магазин доречі) де були прикуплені наживка та прикормка, я їду на став в передчутті хорошого відпочинку... Не повних тридцять хвилин їзди і я на ставу...що також є ще одним плюсом...а картина,для цієї пори року звична,вдовж двох берегів ставу ромістилися браття риболови,а токож цілі поселення palatka: любителів карпової ловлі, але на такій территорії можна завжди знайти місце...це ще один плюс...де розміститися. Знахожу собі місце і облаштовую його для ловлі риби...а став ЖИВЕ...кругом гомін,жарти, пісні,хтось впіймав щуку на бойл...коротше ВЕСЕЛО, і я вливаюся в цю веселу компанію!:)))))) kamish:
Забігаючи вперед,скажу,що гарно провів день,добре відпочив,гарно порибалив і навіть впіймав хорошої риби,якої в даному ставу достатньо.
Зображення
Хіба не зачаровують душу риболова,ось такі пейзажі?!!!Місце де мені довелося рибачити...
Зображення
А це, саме мій скромний улов!!! А яка насолода виважувати такі карасі матчевою вудкою...це не передати...!!!
Зображення
Відпочивши та гарно порибаливши, я збираюся додому,а на ставу вир подій не зупиняється,а навпаки набирає обертів одні від"їзджають,другі приїзджають.... banda і всім вистачає місця і риби!!!
Востаннє редагувалось 30 червня 2012 22:39 користувачем АМАТОР, всього редагувалось 1 раз.
...и опыт,сын ошибок трудных...

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Справжнє ім'я: Роман
Контактна інформація:

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

а скільки рибалка стоїть на донку чи поплавок?
АМАТОР, звіт приємний luks: а на що ловили якщо не секрет?можливо і я відкину спінінг і попробую як в дитинстві сісти з вудкою на березі і таскати карасиків lol:
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...

АМАТОР
Плітка
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ

Повідомлення АМАТОР »

Lyc'kuy_Ruba4ok писав:а скільки рибалка стоїть на донку чи поплавок?
АМАТОР, звіт приємний luks: а на що ловили якщо не секрет?можливо і я відкину спінінг і попробую як в дитинстві сісти з вудкою на березі і таскати карасиків lol:
Правила риболовлі і ціни на даній водоймі десь є на сторінках форуму, не памятаю в якій темі.Ціни такі: 100 грн день(світла пора доби) 50 грн відповідно пів дня. За наживку використовував кукурузку,черв"ячок та опариш. Опариш наживляв по вісім десять штук на гачок,а якщо менше то дріб"язок не дає спасу. А спінінг не потрібно відкладати в сторонку, я успішно поєдную той і той вид риболовлі останнім часом і отримую масу задоволення....!!! sapog:
...и опыт,сын ошибок трудных...

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Згідно плану привчання дітей до суворих риболовно-туристичних буднів було здійснено виїзд з ночівлею. Полігон - Шепель. Ну і рибки трохи половили. Затаритись пеллетсом я провтикав, тому ловили на кукурудзу і перловку, на опариш кльов кращий, але влітає багато дрібної, а кукурудза трохи "відсікала". Порівняно з минулими разами, на мій погляд, активність плотви трохи зменшилась (Сашу з пеллетсом чекає). Причому, з настанням жари, кльов стабільніший ніж на світанку.

Зображення

Зображення

Діма
Керівник напрямку Фідер

Повідомлення Діма »

Звіт за минулу суботу.
На водойму, враховуючи жахливу спеку приїхав близько 20.00 у пятницю. Знайшов місце для лову, переніс снасті, розклався, приготував прикормку (трапер карп, лин, основа фішка, грунт з берега, опариш.) В ту пору на водоймі не було ні душі. Я довго купався (вода була як чай), звечора закормився і навіть спробував половити зловивши пару плотиць. Задача була на ранок, а тому йду спати. В бусі рій комарів. Спочатку я спробував їх перемочити однак хвилин за двадцять зрозумів що за цим заняттям зустріну ранок, а тому під акомпонемент дзичання заставив себе заснути з побажанням "скоріше б ранок". О 3.45 закорм, чай, бутерброд і перший закид. Кайфую від прохолодного ранку, й того як прокидається водойма. Око милують два поплавки, один з яких стрімко рушив в напрямку комишу. Підсічка і перша плова. В арсеналі наживок: червяк, перловка, опариш, кукурудза ну і звичайно пелетс (той що не працював на Світязі). Пробую все й в різних комбінаціях. Найкращою наживкою того дня, безперечно була кукурудза. На неї ловилася плотва приємного розміру. Одна з двох вудочок була з червяком або перловкою, і якраз на неї вдалося вмовити 4 карасі та одного линка. Пелетс також працював, однак, клювання на нього слідувало одразу, слід було часто перенаживлятися, й на нього проскакувала дрібнота.

Фотозвіт на прохання Берези Сергія!
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Під час виважування
Зображення
Зображення

О 9.00 год. я вирушив до дому. Як розповідали друзі в неділю на водоймі був аншлаг. Як не як день рибака!
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”