ЗвітиШепель

Модератор: Sergey@F

Вадим
Лин
Справжнє ім'я: Вадим

Re: Шепель

Повідомлення Вадим »

Так дійсно рибалка вдалася чудова, відірвалися на славу. Добавлю ще трішки від себе що активність риби проявлялася майже весь день, навіть коли риба переставала посмикувати поплавок то шар прикормки швидко активізував її апетит. Відкрив для себе нову наживку яка чудово себе показала це - дендробена (каліфорнійський черв"як), від звичайного черв'яка його відрізняла надзвичайна активність на гачку і висока живучість, також сама структура тіля дещо твердіша, що недавало йому можливість перетворюватись на висячий шнурок після декількох покльовок. Я трошки знехтував прогнозом погоди і проігнорував палюче літнє сонце, як результат пікся на сонці і трішки підгорів, тим часом як Сергій чудово заховався під парасолькою COLMIC.
Коли заїхав забирати Сергія і він виніс чехол з штекером то він більше нарагадував переносний зенітно-ракетний комплекс - "Стрела" :lol: :lol: а не знаряддя для лову риба, а коли розклав її на всі 13 метрів це взагалі виглядало шикарно, особливо при виважуванні карася коли він витягував амортизатор з резини.... :D :D :D

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Cьогодні після обіду виїхав з сім'єю на Шепель. Кльов був класний, відпочили добре.

Зображення

Оля ловила в ставку, а Ромка зразу знайшов "точку" з максимальною концентрацією риби.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Вадим
Лин

Повідомлення Вадим »

Звіт за 20. 08.11р. Цей суботній вихідний день вирішили з Sergey@F провести на риболовлі , вибір водойми став на Шеплі , адже проаналізувавши прогноз погоди і взявши до уваги всі фактори інші водойми могли б мовчати, а з Шепля без улову та гарного настрою жодного разу не поверталися до дому. Підйом в 4:00, прибуваєм на водойму вибираєм місце риболовлі з поправкою на сильний Зх. вітер, який протягом дня був єдиним негативним фактором. Зустрічаємо світанок, стартовий прикорм - перевіреною неоднією рибалкою прикормкою фірми "Traper". Рибалка відбувалася двома мах вудками 4 та 5 метрів довжиною а Сергій рибалив на штекер з своєїї новопридбаної платформи. За наживку використовували опариш, дондробену, кукурузку. Якщо кльов трохи стихав то кілька шарів прикормки швидко активізували її апетит в точці лову. Клювала здебільшого плотва та верховодка також було декілька реалізованих покльовок карасиків. А ось і кілька фото до звіту :
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

Вчора випала нагода порибалити в Шеплі.
Оскільки погода була майже без вітру, вирішив "покатати" штекер. Закормився на 13 м., прикормка Lastia + оскільки все ж таки уже осінь і вода холодна вирішив додати грунт Sensas Terre de Somme Black Lamp в пропорції 50 х 50.
З ранку кльов був не дуже, риба активізувалась ближче до обіду, клювала в основному плотва, причому клювала або на консервовану кукурудзу або на насадочний пелетс Dynamit Baits Pineaple 6mm. Шкода що після обіду потрібно було їхати до дому..., а гарний кльов тільки починався.... :cry:
Ну і кілька фото...
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

Вадим
Лин

Повідомлення Вадим »

Цей осінній вихідний день провели з Сергієм на Шеплі. Хоч вже жовтень на вулиці але погода була чудова і природа дарувала нам гарну можливість задовільнитись цим захоплюючим дійством під назвою "рибалка".
На водойму прибули в 7:00 але кльову відразу не було, лише коли сонце піднялось вище риба значно активізувалася.
Сергій катав по ролику свій 13 метровий MAVER, а я обловлював нещодавно придбаний DYNAMAX POLE від FLAGMANA - який дуже сподобався.
За наживку використовували опариш, мотиль, червяк на це все добро відгукувалась плотва, верховодка, краснопера. Були трохи збентежені тим що покльовок карася ми навіть не бачили, адже на попередніх рибалках він постійно клював.
Результат на фото і кілька фото до звіту:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Сьогодні веселою компанією, з дітьми, відправились ловити шепельську плотву. Наловились всі, кльов супер (traper рулить)! Основна задача не зловити, а відсікти зовсім дрібну рибку. Жаль, карасик був не частим гостем.. А так, все гут. Діма, думаю, викине ще класних фоток.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Діма
Керівник напрямку Фідер

Повідомлення Діма »

В продовження...

8.30 дзвінок друга: "їдемо малих вигуляємо...", прийнято. Терміновий збір і за годину ми вже в дорозі. Прибувши на місце побачили ось таку картину rozgi:

Зображення
Поскільки з нами дітвора, вирішуємо на власному прикладі показати як треба відпочивати

Зображення
Сміття прибрано, спаковано й вивезено на смітник.
Далі готуємо прикормку, в арсеналі- кукурудза, перловка, опариш. Вудки махові 3, 4, 5 метрів. В порівнянні з минулим роком дітвора досить вправно почала ловитию плотву й верховодку. Риба практично миттєво відкликалася на прикормку. Опариш поза конкуренцією, перловка гут, на кукурудзу покльовкі рідші але бонусна плотва того варта.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

Krokodill
Минь

Повідомлення Krokodill »

Останнім часом мені чогось бракувало в рибалці…Та я і знаю чого – бракувало класичної ортодоксальної рибалки. Набридли дрібні берегові окунці. Набридли гонки по берегу, спінінги , котушки, шнури, слаги, подвійні підриви… Хотілось порибачити для пательні, щоб з"їсти рибку. Хотілось відчути важкість в руці, справжню важкість , а не відносну.. Побачити покльовку, а не відчути – треба на поплавок prospal: . Але тут питання : «Куди ?» З"їздив разок на вихідних в Хрінники – так там народу ! Не проштовхнутись. Переїхав в Липу – грустно , дрібна плотвичка і ніякої тяжкості в руку. Залишився Шепель – близько від міста, можна поїздити , покормити рибку. Знаю точно – риба є і риба така як треба.
Задумано – зроблено! В неділю після обіду їду на Шепель. Приїхав, а тут бліііін карпятників повно wacko: ! Ну нічого, знайшов собі притулок в закутку біля очерету, щоб не діставали, засипав місце сипучкою буду ловити машиком на перловку – хочу плотву.
Я лінивий і мах як раз моя рибалка – прив"язав лісочку до вудки і вперед, ніяких котушок, тоненька волосінька, делікатний поплавець, легка вудка – кайф для лінтяя ! Оце сипанув я прикорми… що тут почалось svecha: як налетіли піранії ( дрібна пірка) не встигав відмахуватись. А де ж нормальна риба, де ж та важкість в руку ?! Як в мультику : « Шо , опять ?» Знову це г…но дрібне. Ні, я не здамся. Мав з собою трохи гороху ( оптиміст lol: ) засипав місце перловкою і горохом – завтра знову приїду.
В понеділок було вже приємно – на ставку немає аншлагу . Класно ! На своє місце . Закинув одну махалку на горох ( просто так , щоб не відволікатись), збираю другу, чую, щось тарабанить , дивлюсь – а це моя махалка по рогачику тарабанить , я на себе kamish: – ніфіга собі – краснопірка і то файна така , грам 300. Ого ! Знову горох на гачок – плотва , і знову така собі нівроку. І тут Остапа понесло … До вечора я насмикав пів свого відра плотви . Була звичайно і дрібна, але була і дуже файна, м"ясиста з широкою спиною, як першокласний оселедець . Не обійшлось без інтриги – влетів линочок. Оце я кайфонув !!! super
І шо ви думаєте?... На другий день я знову на своєму місці , але плотви вже не не хочу – мені б линочка і карася кілограмового шепельського. Знову закидую одну вудку, але вже слідкую, відволікся на секунду, блін , а де-ж поплавок nadno: ? Січу som: Вудка затарабанила в руці …і легкість оснастка без повідця і з поломаним поплавцем вилетіла з води – короп зараза підійшов на прикорму trofei: . А далі як в казці – закидуєш на чисте – плотва, кладеш під очеретик – карась, або линок. Доповнювали картину моєї ідеальної рибалки соловей в кущах, лебеді на плесі , качки льопаються – нірвана!!!
Признаюсь чесно – була і третя рибалка ( не давав спокою карп) . З п"ятої ранку я чатував на нього, та він проігнорував мої спроби. Спека і духота не дали висидіти цілий день, та з пустим відром я не вернувся додому. В зачьоті ( як говорять спортсмени) три линка і два карасі , одного кілограмового спустив. Теж непогано.
Отакі фіндіпьорстові рибалки у мене вийшли. Класний став і рибалки класні !
Зображення

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

Генадій дуже дякую за ФІНДІПЬОРСТОВИЙ звіт super lol:
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Повідомлення President »

chitaj: luks: Генадий, спасибо. Отчёт, как и рыбалка шикарный.
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”