ЗвітиШепель

Модератор: Sergey@F

Автор цієї теми
Палыч
В`юн

Шепель

Повідомлення Палыч »

5 вересня підйом о 5-й ранку і курс на Шепель. О шостій світає я на своєму улюбленому місці.Похмуро і невеликий вітерець.Я трішечкі розчарований бо є хвиля і вирішую робити ставку на фідерПершим ділом готую прикормку, складаю фідер. Попередні вихідні я завжди ловив більше вдало на фідер,тому першим ділом закидаю його.Наживка кукуридза з баночки.Прикормлюю місце для поплавочка і нарешті снасть у воді.Наживка гнойовий хробак.Невеличкий перекур і перша покльовка.Йорш.Далі довелось чекати з півгодини і понеслась :shock: А фідер мовчав з годину і нарешті файний загіб,підсічка відчуваю гарний карась,тягну метрів зо 30 і схід.Тим часом біля девятої години ранку кльов на поплавочек ще більше активизувався,ловлю карася потім майже раз за разом три линка.Така іділія продовжувалась до 11-ї години потім кльов заглох і на поплавочок клював лише йорш.До 6-ї на фідер я зловив ще мабудь 3-4 карася.Ітог! Велике задоволення і я рахую чудовий улов.

P.S.У суботу в знак солідарності з нашою найкращою командою ВОЛИНЬ ловив на спінінг у Шеплі.Обійшов всю водойму,в ітозі нуль.Був один тичок і один поріз ріпера.Надія на вихідні, можливо щупака буде більш активною ПОРА!

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Справжнє ім'я: Александр

Re: Шепель

Повідомлення BOBR »

А карась крупный?
Зображення

Автор цієї теми
Палыч
В`юн

Повідомлення Палыч »

Как в Шепле!300-600гр .В прошлое воскресенье было 2-а штуки до1кг
DSC00153.JPG

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Справжнє ім'я: Александр

Повідомлення BOBR »

Если не секрет, на чистом или около камыша?
Зображення

Автор цієї теми
Палыч
В`юн

Повідомлення Палыч »

На чистом.

Діма
Керівник напрямку Фідер

Повідомлення Діма »

Домовилися в неділю на рибалку, але ж сьогодні субота і чекати аж добу. До обіду мучився і таки приймаю рішення з сімейством їхати в Шепель. В планах потренуватися перед фідерними змаганнями, а малишні й дружині протестувати нові махові вудки які подарував їм ще взимку. Приїхавши на водойму перші дві години я як міг тримав себе в руках, щоб не розігнати всіх кого привіз собою. "..тато я заплуталася", "..а надягни опариша" "...чого така маленька", "...це карп? (окунь)", "тато принеси мені кукурузку", "а коли ти будеш ловити?" Але якось потроху всі почали давати собі ради, ловити верховодку й плотву. Я закормився сипухою, на дальняку й ближче. В арсеналі червяк, опариш, мастирка. Кругом плотва й верховода. Зробивши деякі висновки, відклав фідер, і вирішив приєднатися до своїх і прийняти участь в мєждусобойчику. Під поплавок кормився шарами, точково. Риба відкликалася миттєво. На кукурудзу плотва, краснопірка, на опариш верховодка - шо майва. Всім сподобалося не зважаючи що трохи померзли й промочили ноги.

на природі смачно
Зображення

Зображення

Зображення

татові кеди в самий раз
Зображення

Зображення
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

Вчора зробив ін'єкцію дружині в вигляді рибалки "махалкою". Сьогодні вже пожинав плоди своєї праці :evil: . В неї і плотва крупніша і лини жирніші :lol:.Взагалі рибалка вдалась, якщо не враховувати останнє. Кормились (Lastia ваніль), насадка кукурудза.

Рыбббачок
Плітка
Контактна інформація:

Повідомлення Рыбббачок »

Ну вот и я был здесь)))(Шепель)....Ох и ляпота.....природа....пейзаж..ну блин чет как всегда не везет мне с погодой... :? дощ, ветер...брр...но....карась брал отлично...такие поклевки...песня))).
На червя брал только маленький ершик)), хотя один лынёк был пойман...на опарыш - плотвичка (маленькая премаленькая)...
Карась ловился на пенопласт...правда только чет мастырка ему сильно приедалась, надо было менять с гороховой на ванильную да и плюс макуха во внутрь...
Хороший став, надо еще поехать)только вот водоросли - ех..да и плюс рыбаков в воскресенье просто немерянно..места мало...Но кто планирует ехать берите меня))
Позже добавлю фото

Рыбббачок
Плітка
Контактна інформація:

Повідомлення Рыбббачок »

Ну вот и фото)
Мой уловчик :oops:

Зображення
Немного увеличил)))
А это улов друга...чуть поинтересней))

Зображення
без увеличений)
ну вот такая пловичка и[цензура] мозги

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

На день Рибака нарешті видалась нагода відвідати з своїм земляком Вадимом знаменитий Шепель.... :lol: :lol: :lol:
В четвертій ранку вже були на місці, погода обіцяла гарний кльов... Вадим вирішив рибалити на мах, ну, а я вирішив обкатати новопридбаний штекер... Вибравши точки для ловлі робимо стартовий закорм (прикормку використовували Traper з добавлянням Terra De somme black Lamp від Sensas), риба моментально стала на прикормлені місця, кльювала плотва не поганих розмірів, рідко проскакувала краснопірка, а також вдалося спіймати по кілька ракасів, наживка працювала як опариш, дендробена (каліфорнійський черв"як) так і консервована кукурудза....
Отже риболовля вдалася на славу, відпочинок теж.. Шепель як завжди порадував гарним кльовом. Ловля штекером виявилась дуже результативна і захоплююча...
Кілька фото... :roll: :lol: :idea:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”