Сезон 2009 рокуВідкритий Чемпіонат Рівненської обл. Спінінг.Човен

Модератор: President

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
tohin
Чебачок
Повідомлень: 15
З нами з: 02 липня 2009 22:28
Звідки: РIВНЕ,РОФРС

Відкритий Чемпіонат Рівненської обл. Спінінг.Човен

Повідомлення tohin »

Запрошуємо Вас на Рівненську землю,позмагатись є за що:
Магазин "РИБАЧОК" та Федерація риболовного спорту у Рівненській області вирішили відзначити самого вправного рибалку- спінінгіста і виставили на головний приз в особистому заліку бензиновий двигун "Mercury"
Запрошуємо всіх, хто вміє тримати спінінг в руках, виграти цей приз в чесній боротьбі.
Хто збирається спробувати змагатись не чесно - попереджую, всі спроби будуть присікатись суддівською колегією та спортсменами
Всі хто бажає прийняти участь,прошу сюди:
http://rybalka.rovno.ua/modules.php?nam ... 4&start=15
Аватар користувача

KYM
Йоржик
Повідомлень: 52
З нами з: 22 березня 2009 20:30

Re: Відкритий Чемпіонат Рівненської обл. Спінінг.Човен

Повідомлення KYM »

Зображення
Не учи рыбу плавать! Зображення Зображення
Аватар користувача

bogdan
Пічкур
Повідомлень: 32
З нами з: 17 березня 2009 14:42

Re: Відкритий Чемпіонат Рівненської обл. Спінінг.Човен

Повідомлення bogdan »

На рівненський чемпіонат вже зареєструвалося три луцьких команди та одна з Рожище. Чекаємо...
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3557
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Відкритий Чемпіонат Рівненської обл. Спінінг.Човен

Повідомлення B.B.B. »

Ось і завершився Чемпіонат Рівненської області із ловлі хижої риби спінінгом із човна (смт. Млинів - Млинівське водосховище).
Відзначу, що в цілому було нормально. Попри деякі затримки, холодні ранки тощо - все добре! Гарний прийом на базі, ще кращий від самих організаторів, потужне спонсорство. Одним словом, РО ФРС - молодці! Нам навіть місця на базі були, хоч ми їх попередньо не замовляли. Сам готель виявився завдяки організаторам змагання напрочуд дешевим. Окрема Подяка - місцевому готелю у Млинові.
Отже, два дні змагання пролетіли швидко. Звісно, було важко. Для нас це перший виїзд і перше змагання із човна. Тому набуття досвіду ставилось за мету. А тут командою посідаємо 5 місце. Якби не моє 12 місце в зоні у 1 турі - претендували б і на кращі місця. Але сталось так як сталось. Дуже гарно відловився Юра Байда, особливо у 1 турі - бере щуку понад 2,5 кг і посідає 2 місце в зоні. Валєра у своїй малорибній і дуже важкій зоні у 1 турі витягує 7 місце, а вже у 2 турі - 1 місце у зоні. Як наслідок - Юрій Байда до того всього отримує 8 особисте місце, а Валєра Ворковенко - 11 місце. За що і вітаю своїх друзів по команді. Молодці! Боролись і показали достойний рівень.
Кілька слів про свої два тури.
У 1 турі мав повний провал. За весь 1 тур отримую 8 реальних сходів окуня, аж сам дивуюсь. Мабуть, ряд невдач ще до старту змагань вказували на поганий результат, якби це знаково не виглядало: забуваю спасжилета, сідає акумулятор для фотіка, ще кілька неприємностей, потім на першому закиді зріз приманки і т.д. В цілому, маю два відкушених хвости, відносно достатньо порожніх тичків. Загалом, у 1 турі виловлюю лише 2 окуні. Усю рибу узяв у верхньому шарі води звичайною смикінговою проводкою. Як це не дивно, але хлопці також відзначили подібну особливість розміщення окуня - верхній горизонт.
2 тур додає снаги. Досить швидко уходжу із нуля, а згодом - пакую. Попадається дрібний окунь, але і той радує. За весь тур вдається зробити маршбросок по зоні "С" від одного краю до другого і назад. Кльов окуня зовсім не схожий на той, що був у першому турі - усю рибу беру із дна, окрім щуки, яка взяла на класичну проводку. Цікавим видався фініш - за 15 хвилин на перших трьох закидах при зміні місця ловлю 3 останніх окуня. Сподівався, що потрапив на гарну стаю, однак стая виявилась малою. Отже, результат 13 окунів і 1 щучка, що разом мало не дотягує до 1 кг. Проте зона "С" як і в першому турі виявилась рибною, беруть найбільшу щуку, що тягне за 2,6 кг і як наслідок рибалка "забирає" приз за найбільшу щуку у нашого Юрія Байди.
Одним із приємних моментів дня стало те, що піймана мною щучка була згодом відпущена у свою рідну стихію після процедури зважування.
В цілому, можна відзначити потужний виступ команди "Денір" - 1 командне місце. Молодці!
Не менш потужним був виступ команди "Сапсан", у складі якої двоє хлопців із Млинова, що гарно знаються на місцевому водосховищі та особливостях кльову. Отже, це і не дивно - 2 командне місце. Молодці!
3 місце - посідає команда "Золотий карась". В пору хлопцям із "Золотого карася" слід вірити у "цифри". Годі й казати у хлопців п"ять трійок - тобто, у першому турі двоє учасників займають по третьому місці у своїх зонах. А вже у 2 турі - всі троє чоловік беруть по третьому місці у своїх зонах. Власне, і результат - 3 командне місце. Молодці, однозначно. Дуже сильний і стабільний виступ.
Були також на змаганні ще одна луцька команда та Віктор Жалнін, якому випала нагода виступити в об"єднаній команді (однак із 2-х, а не 3-х чоловік) разом із рибалкою із Рівненської області. У двох турах Віктор уходив від нуля, проте із щукою на фортунило. Також були наші колеги із Рожище - команда "Алегатор". Гадаю, що хлопці відпишуть.
Фотки робив Палич. Отже, є надія, що кілька фоток побачимо.
Отже, ще раз вітаю переможців та усіх учасників змагань, а також команду "Волинь 1" із 5-м командним місцем, Віктора Жалніна із непоганим виступом в об"єднаній команді "Фортуна рибалки", команду "Алєгатор" із активною участю на змаганні та команду "Три кита". Зазначу, що саме команда "Три кита" радужно прийняла нас у свою когорту за столиком і відповідно посприяла дружній і душевній атмосфері. Подяка хлопцям із Луцька. Окрема подяка Юрію Павловичу (або просто Паличу) за душевну атмосферу, підтримку у процесі змагань, фотосесію та координаційні поради.
Окрема щира подяка організаторам змагання, господарям готелю, СПОНСОРАМ змагання. Молодці! Було помітно, що організатори вклалися на всі 100%.
Від себе особисто висловлюю щиру подяку Валерію Ворковенко, Андрію Бєлоцькому, Віктору Шаніку, Юрію Байді, Віктору Жалніну та Паличу за підтримку.
Востаннє редагувалось 21 вересня 2009 21:07 користувачем B.B.B., всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1817
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Відкритий Чемпіонат Рівненської обл. Спінінг.Човен

Повідомлення shanik »

Мої вітання усім учасникам цих дуже непростих змагань.
Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 296
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: Відкритий Чемпіонат Рівненської обл. Спінінг.Човен

Повідомлення Alegator »

У мене також дані змагання почались не з дуже приємних речей. В перший день планували виїхати з Рожищ в 5,00 ранку. Проте мене розбудила дружина аж в 5,02. Зі мною такого ще ніколи не було: ще ні разу в житті я не просипав виїзд на рибалку, а тут така халепа, при тому, що будильник задзвонив вчасно! Тільки встав, напарники вже дзвонять по телефону. Навіть чаю не випив, хапаю речі і лечу до машини. Перший день був для мене важким. Зона попалась не вельми "А", а може як то кажуть "поганому танцору...". Таким чином фінішую з "0". Один з друзів так само. Просто бомба :oops: Добре що хоч третій учасник перед фінішом витягнув окунця, що приносить нам друге місце...з кінця :cry: . Другий день також приносить свої "сюрпризи". Саме третій учасник на якого були немалі надії не зміг приїхати разом з нами, що робить наше становище і без того неприйнятним. Проте було вирішено виступати вдвох та завершити змагання. Другий етап більше сподобався. Попадаю в зону "С" де тиждень тому мав недовге, але хоч якесь тренування. Кльов окуня був не дуже, проте час від часу виманював полосатого. Спостерігав багато окунців, які проводжали приманку до самої лодки, але не брали. Був сход на попер. Згодом біля мосту зловив непоганого окуня десь на 200гр. Кінцевий результат 6 окунів. Не в образу рівненським колегам, багатьох з яких я поважаю не лише як титулованих спортсменів, а й просто хороших людей, але хочеться відмітити досить низьку (ще раз повторюсь: НА МОЮ ДУМКУ) організацію змагань в частині виходу на воду. Якщо планувалось вийти на 7,00 чи 7,30, а випливаємо в 8,30, то куди ж таке годиться. І це не вперше (минулого року було так само) Для чого тоді написано той регламент? Все інше нормально. Я думаю в майбутньому буде краще. До зустрічі на водоймах!!!
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3557
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Відкритий Чемпіонат Рівненської обл. Спінінг.Човен

Повідомлення B.B.B. »

Оскільки мій фотік сів ще перед самим відкриттям змагання, викладаю фотки, зроблені нашим другом - Паличем. Окрема подяка Паличу за фотки!

Ось як все починалось.
Суботній ранок у Млинівському водосховищі – 19 вересня 2009 року поблизу місцевого стадіону.
Зображення
Зібралось 17 команд, а це не мало не багато – понад 50 учасників і понад 50 човнів.
Зображення
Годі й казати – „заруба” була істотною.
По ходу відбувається збір учасників змагання – настрій у хлопців бойовий.
Зображення
А ось і ми у неповному складі – зліва направо: Жалнін Віктор, який представляв команду „Фортуна рибалки”, далі – Ворковенко Валерій із команди „Волинь 1” та Віжанський Віталій також із команди „Волинь1”.
Зображення
По ходу реєстрації порадував місцевий пухнастий звір – більш за все ласка чи норка. Очевидно, що така кількість учасників приваблює навіть і диких тварин, що з поміж добрячого гурту рибалок не розгубилась і час від часу зноровилась залізти у якогось човна. Одним словом – було весело до схочу. Свого роду розминка! Звірка добре помітно на пірсі у чорному вбранні.
Зображення
Далі жеребкування – Віктор Жалнін
Зображення
Юрій Байда, Валерій Ворковенко та Віталій Віжанський
Міні-нарада перед змаганням команди „Волинь 1”
Зображення
Слід віддати належне, попри малий досвід та одне повноцінне тренування на водосховищі – дає команді „Волинь 1” у першому турі 6 командне місце. Усі напрацювання на тренуванні практично спрацювали. Саме ці хвилини ще раз відображені на фото – усі зони чітко визначили, із врахуванням локальних особливостей.
Після короткої наради – шикування команд та офіційне відкриття змагань.
Зображення
Ось і виступ Президента Федерації риболовного спорту Рівненської області – Івана Павловича Щевича.
Зображення
Слід віддати належне майстерності Івана Щевича – у двох турах змагань із рибою та щуками. Власне саме Івану Павловичу перепадає найбільший улов риби, якщо не помиляюсь за два дні, однак фортуна посміхнулась рибалці із м. Сарни, який також виступив достойно – одне слово – чемпіон!
А далі човни відпливають до намічених зон лову – самих зон було 3, скільки і учасників у кожній команді.
Зображення

Далі кілька фоток вже по закінченню змагання – очікування результатів змагання.
Хлопці із Луцька.
Зображення
Учасники змагань перед оголошенням результатів змагання.
Зображення
Основний приз змагань – „недешевий двигун”. Також були присутні й інші призи, медалі та нагороди від Спонсорів. Фото однак не дуже вийшло – просимо вибачення!
Зображення
Ось він герой змагань – Ігор з м. Сарни (по середині на фото) разом із головними Спонсорами.
Зображення
Загальне фото учасників змагань після оголошення результатів та процедури нагородження.
Зображення
Отже, змагання відбулись. Велика подяка організаторам змагань, Спонсорам і звісно, усім учасникам.
Аватар користувача

bogdan
Пічкур
Повідомлень: 32
З нами з: 17 березня 2009 14:42

Re: Відкритий Чемпіонат Рівненської обл. Спінінг.Човен

Повідомлення bogdan »

Alegator писав: ...хочеться відмітити досить низьку (ще раз повторюсь: НА МОЮ ДУМКУ) організацію змагань в частині виходу на воду. Якщо планувалось вийти на 7,00 чи 7,30, а випливаємо в 8,30, то куди ж таке годиться. І це не вперше (минулого року було так само) Для чого тоді написано той регламент?
Як один з організаторів змагань відповім на цей закид.
По-перше, на момент опублікування регламенту - а він затверджується обласним спорткомітетом, ніхто не знав скільки учасників буде брати участь в чемпіонаті. Якби їх виявилося 9 (!), як це було на Вінницькому чемпіонаті, то вочевидь запізнень не було б. А так 50 учасників (рекорд, до речі, рівненських змагань) + суддівська бригада + оператор, медпрацівник, а ще місцеві ранкові любителі скупнутися... До речі, на ЧУ в Рудяках запізнення старту сягає 2-3 годин, а нагородження відбувається вже у темряві...

По-друге, в туман (див.фото) ніхто старт давати не буде...

По-третє, старт давався лише після повідомлення суддів з зони "С" (спортсменам якої треба було проплити з півкілометра до місця старту) - інші мусили чекати... Чи краще було давати старт, не зважаючи готові спортсмени до цього, чи ні?..
Може рибальський спорт у нашій країні стане справді професіональним, а поки...так що вибачаємся за любительський рівень організації, ми за це зарплату не отримуєм ;)
Аватар користувача

bogdan
Пічкур
Повідомлень: 32
З нами з: 17 березня 2009 14:42

Re: Відкритий Чемпіонат Рівненської обл. Спінінг.Човен

Повідомлення bogdan »

Протоколи вже сьогодні ввечері. Поки що результати ТОР-10 в особистому заліку:
1. Галушко Ігор "Полісся-Сарни" - 2 бали (1+1), заг.вага - 4151
2. Щевич Іван "Денір" - 3 бали (1+2), 5713
3. Нагородний Валерій "Полісся-Сарни" - 4 бали (2+2), 2547
4. Вільгуцький Влад "Золотий карась" - 6 балів (3+3), 2265
5. Вільгуцький Олександр "Золотий карась" - 6 балів (3+3), 1641
6. Міхненко Олександр "Антилопа Гну" - 7 балів (6+1), 2312
8. Байда Юрій "Волинь 1" - 9 балів (2+7), 3322
9. Гарбадін Юрій "Сапсан" - 9 балів (5+4), 1836
10. Степанюк Василь "Валта" - 9 балів (2+7), 1447...

ТОР-10 команд:
1. Денір - 30 (14+16), 7744
2. Сапсан - 30 (14+16), 4344
3. Золотий карась - 31 (22+9), 4437
4. "Полісся-Сарни" - 33 (16+17), 6800
5. Волинь 1 - 35 (21+14), 5883
6. Антилопа Гну - 40 (26+14), 3915
7. Стартер - 42 (19+23), 3427
8. Валта - 46 (21+25), 2500
9. Альбатрос -57 (23+34), 1833
10. Корець-Твістер - 57,5 (32+20,5), 3861...

Загальна вага пійманої риби склала 54 кеге, 556 грам...

Зауважу, що частину щук за побажанням спортсменів було відпущено...

Найбільша щука - 2,620 Онищук Юрій "Корець-Твістер"

Найбільший окунь - 0,461 Галушко Ігор "Полісся-Сарни"
Востаннє редагувалось 25 вересня 2009 08:32 користувачем bogdan, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3557
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Відкритий Чемпіонат Рівненської обл. Спінінг.Човен

Повідомлення B.B.B. »

Протокол змагань вже викладений на дружньому сайті Рівного - http://www.rybalka.rovno.ua/modules.php ... &start=105

Подяка організаторам змагання!
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”