Сезон 2009 рокуМіжособистий турнір по спінінгу "Ульотний окунь" - 22.08.09

Модератор: President

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Міжособистий турнір по спінінгу "Ульотний окунь" - 22.08.09

Повідомлення B.B.B. »

Відписуюсь сьогодні, оскільки вже у день змагань вже був без Інтернету. Завдячуючи Віті Шанюкевичу сьогодні є змога ще раз переглянути фото в Інеті, а тому фотки виставляти не буду – вони всі вже виставлені.
Отже, маємо ще одне проведене змагання, яке хоч і носило статус міжособистого змагання (без рейтингу), однак під егідою ФРСВО та за підтримки колгоспу „Рать” і наших поважних спонсорів магазину „Кльово” та магазину Фортуна рибалки”. Вкотре наші спонсори підтримують рибацький спортивний рух і вкотре виручають та виділяють рибацькі призи. Молодці! Повага та Шанування нашим спонсорам.

Мої особисті враження від змагань дуже добрі. Шкода, що не було багато учасників, однак 9 чоловік – це також здорово, за що і ДЯКУЮ усім учасникам. Гарно і дружньо зібрались, гарно і дружньо провели змагання і так само гарно провели час. До того всього – зробили гарну справу для Спонсора магазину „Кльово” протестували спінінг FLAGMAN ''SHERMAN'' (тест 1-7, 210 см).

Вже на реєстрації було помітно, що буде весело. Сам формат не рейтингових змагань лише бадьорив. Адже можна виступити і добре і погано. Та і переживання були і були вони помітні, мабуть, не лише по мені, хоч сам мав чого переживати – катушка, кілька метрів шнура та саме вудлище бажали кращого. Але як завше - хтілось кращого. У певній мірі воно десь так і вийшло. Самі змагання виявились суто по окуню. І самі змагання показали, що окунь був і справді „ульотний”. Тобто, мікроджиг виручав і „вигравав” будь-яку іншу приманку. Як і відписав Вітя, зони розбили просто: спочатку лівий берег, потім – правий, а потім – знову лівий. Погода сприяла, хоч ранок таки був прохолодний та денне сонечко компенсувало – було досить тепло і маловітряно.
Отже, лівий берег інтригував нівроку. Перші покльовки колег відзначили, що окунь розміщений локально. У мене приміром за перших 25 хвилин – лише 2 окуні в активі, що виглядало слабенько. Згодом почав змінювати місце за місцем і таки вийшов „на поляну” – там окунь брав гарно. Решта 50 хвилин 1 етапу приносять вже ще 20 окунів і в результаті перше місце в етапі. Стояв поруч Діма, який здорово порадував не зовсім „ульотним” окунем і це вже виглядало на трофей дня. Зрештою так і було. Пригадую, що недаремно просив Діму позувати із тим окунем – маємо гарну пам’ять. Відзначу, що Фото виставлене Віктором Шанюкевичем.
У другому етапі – картина дещо повторилась. На цей раз вдалось набрати обертів. Благо ситуація сприяла і як наслідок результат – 36 окунів за 2 етап. Особливо не мудрував – працював по шаблону, хоч час від часу кортіло щось змінити. В цілому, результат порадував, сам того не очікував.
3 етап – найбільш напружений. Саме напруження не давало спокою. Вже перед стартом беру не свій спін, згодом старт, а мені лише бігти за своїм спіном. Поки міняю спін в Олега, у хлопців вже є хвости. Вертаюсь. Роблю перші закиди – начебто щось виходить, хоч відчуваю, що не зовсім вдається. Та з горем пополам „ціжу” того окуня. Після двох етапів дається він куди важче. Та і дистанція між нами учасниками зменшилась до формальних 5 метрів, але всі щось ловлять. Мав не зовсім вдалу кінцівку – тривалий період був перед фінішем без риби і лише на останніх хвилинах виймаю свого 17 окуня. Згодом для себе відмітив, що число „17” стало символічним, адже троє учасників у 3 етапі мало саме по 17 окунів. Отже, нас розсудили терези та зважування – маю третє місце у зоні.
А далі процедура визначення переможців. Протокол змагань виставив Вітя Шанік ось тут http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... ?f=8&t=226
Згідно результатів змагання помітно – турнір був напружений. Гарно провів свій дебют Діма Шило, зайнявши 2 місце. Також Діма узяв приз у номінації найбільша хижа риба. Молодець, Діма!
Потужно вів боротьбу Валера Ворковенко (гадаю, Валера кине кілька слів про дане змагання), істотно покращивши свої результати у третьому етапі, що і вплинуло на загальний результат – 3 місце. Молодець!
Не менш стабільно, демонструючи свою майстерність, показав Андрій Белоцький – боровся до останнього і виборив 4 місце. Що казати - молодчина, Андрій!
Непоганий дебют був і в Андрія Пушкарчука – 5 місце. Молодець.
Боровся також за своє 6 місце і Андрій Гриб – було помітно, що старався. Молодець!
Не можу не відзначити і Вітю Шаніка – 7 місце. Було помітно, що не до кінця себе реалізував, але змагався до кінця.
Олег Кочкін довго впирався у ловлю окуня і таки виборив 8 місце. Гадаю, свої враження також відпише.
Сергій Яковлєв також відзначився, і здається, піймав драйв у ловлі окуня – 9 місце. Будемо сподіватись, що і Сергій відпише кілька слів, адже і він узяв активну участь у тестуванні спінінга FLAGMAN ''SHERMAN'' (тест 1-7, 210 см).
Отже, усі учасники змагань молодці, без сумніву.

По завершенню змагань, як і годиться – УХА. Хлопці молодці, доклали зусиль до приготування. Тут відзначу Вітю Шаніка, оскільки він організував котла та триногу, ще також узяв воду та інші харчові продукти. Також відзначу й Андрія Белоцького із Олегом та Сергієм (хлопців із Рожища), які організували дрова та інші харчові продукти. У процесі підготовки, чищення риби відзначились Діма й Андрій Гриб і здається, що й Андрій Пушкарчук доклав тут рук. Кухарем смачної УХИ став Белоцький Андрій, за що йому особлива ПОДЯКА. Одним словом – усі молодці, усім ПОЯДКА.
Вже після УХИ та обіду на природі мали нагоду протестувати спінінг, люб’язно наданий Спонсором змагання магазином „Кльово”. Свої враження відписав у темі http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... 1727#p1727
В цілому відзначу, ловити спінінгом FLAGMAN ''SHERMAN'' (тест 1-7, 210 см) комфортно і приємно. Мені однак було дещо важко після своєї жорсткої палки ловити значно м’якшим вудлищем, однак перший закид 'SHERMAN'-ом приносить мені окуня. Свого роду – це було знаково.

Таким чином, виділений час пролетів надто швидко. Вже сьогодні це історія, однак із своїми враженнями і спогадами. Надзвичайно приємно, що саме змагання відбулось на так званому „новому полі”. Став люб’язно наданий керівництвом колгоспу „Рать” – ЩИРА ПОДЯКА!
Не можу не згадати наших спонсорів:
- магазин „Кльово”- магазин „Фортуна рибалки”.
Спонсори вкотре виручили нас із призами і підтримали ще одне спортивне свято, за що їм ПОЯДКА ТА ШАНУВАННЯ.
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”