Сезон 2009 рокуМіжособистий турнір по спінінгу "Ульотний окунь" - 22.08.09

Модератор: President

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Міжособистий турнір по спінінгу "Ульотний окунь" - 22.08.09

Повідомлення B.B.B. »

tohin писав:Місце кльове!Цікаво було б там потягатись,трішки схоже на канал.
Я проб"ю хто з наших зможе приєднатись до вашого турнірчику,і якщо вималюється певна кількість бажаючих,то можливе перенесення змагань на 23,бо в мене особисто в суботу праця,тому я не зможу.
- більш за все, що саме 23 і проведемо турнірчик

Андрей
Сазан
It’s my birthday

Повідомлення Андрей »

Якщо, звичайно, можна, то
<>< Пушкарчук Андрій
<>< Шило Дмитро

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Список учасників на сьогодні:
1. Віжанський В.
2. Белоцький А.
3. Ворковенко В.
4. Шанюкевич В.
5. Жалнін В.
6. Шило Діма
7. Пушкарчук Андрій
8.

Відзначу, що під час розмови із учасниками міжособистого турніру дійшли згоди, що все таки 22.08.09 буде більш прийнятним днем, оскільки в неділю у Лище буде важко розміститись між поплавочниками. А так субота - відносно робочий та вихідний день - якраз може буде більше місця. Проте, можливо, що підшукаємо й іншу водойму. Як один із запасних варіантів є ще р. Іква у Млинові, якщо не будуть проти учасники турніру. ОТже, вже завтра будемо точно визначатись.
На сьогодні ще можна зареєструватися.

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Як стало відомо, нам дозволеено проводити турнір у с. Оздів на 22.08.09. Таким чином, з метою уникнення форс-мажорних обставин (наплив великої кількості рибалок на вихідні), що можливі на водоймі у с. Лище, Міжособистий турнір по спінінгу "Ульотний окунь" буде проведено у с. Оздів - 22.08.09.
Отже, турнір проведемо за підтримки спонсора магазину "Кльово", магазину "Фортуна рибалки" та сприяння керівництва колгоспу "Рать", у віданні якого знаходиться даний став, а також під егідою Федерації риболовного спорту Волинської області.
Сам турнір буде проведено за правилами риболовного спорту у 3 етапи. Здобуті призові місця у рейтинг спортсменів ФРСВО - не входять. Кожен із етапів буде розбито на 3 підетапи по 30 хвилин кожен підетап. В цілому, на один етап припадає 1,5 год. ловлі. Це робиться з метою, щоб після 30 хвилин підетапу змагання змогли оперативно зважити рибу та відпустити її.
Реєстрація о 6-20 год. Реєстраційний збір для членів ФРСВО - 25 грн., для решти учасників - 35 грн. Оргвитрати по мінімуму - 30 грн.
Стартуємо о 7 год. ранку.
Призовий фонд формується із внесків учасників за мінусом оргвитрат та спонсорської підтримки: магазину "КЛЬОВО" та магазину "ФОРТУНА РИБАЛКИ".

Таким чином, реєстрація на Міжособистий турнір по спінінгу "Ульотний окунь" 22.08.09 у с. Оздів завершується 21.08.09 (саме завтра до 18 год. вечора).

P.S.
Висловлюю ЩИРУ ПОДЯКУ:
- керівництву колгоспу "РАТЬ"
- спонсорам Турніру: магазину "Кльово" та магазину "Фортуна рибалки"

imperator
Колючка

Повідомлення imperator »

Давно я тут не був! 8-)
Хотіли без нас почати:
-Яковлев Сергій
-Кочкін Олег
З вашого дозволу :D

Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

всім привіт!!! нарешті добрався до і-нету. То все таки 22.08.09? Не дуже добре, було б краще на неділю, а то в суботу роботи дох...багато (особисто моя думка). Може все-таки на 23???????????????????????????????
Питання №2: Як добратись до того села?

Андрей
Сазан
It’s my birthday

Повідомлення Андрей »

Змагання пройшли в дружній і приємній обстановці...не було негативних нюансів, які б певною мірою вплинули на подальший розвиток змагань.....КЛАСССС......Віталік молодец......удачі на Всеукраїнських змаганнях вашій команді !!!
Від мого друга Діми те ж саме і плюс до того, спін, який він тестував йому сподобався !!!
Дуже дякую спонсорам і організаторам !!! :D :D :D :D :D
Було б здорово як би ще провелись такі ж змагання на даній водоймі !!!!!!!!!!

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Отже, оскільки Віталіка забрали в армію, відзвітуюсь я. До місця змагань- ставка в с. Оздів добрались без проблем, і після короткого обміну дезінформацією про методи лову і снасті приступили до першог етапу, на лівому березі.
Зображення
Зображення
В ході першого етапу Дмитром була знайдена таємна "точка" з джерелами, де він і здобув рекордного окуня змагань.
Зображення
Це сукупний валовий улов першого етапу- майбутня уха.
Зображення
Віталік під прискіпливим оком залежного спостерігача Бєлого веде підрахунки.
Зображення
Після короткого відпочинку,почали другий етап(на правому березі), в якому, як і в перешому, рулив дальній кордон з джерелами. Ось майбутня таранка.
Зображення
На третій етап повернулись на лівий берег, всі прагматичні люди ломанулись до джерел, залишивши вільною практично всю зону, і я вирішив пошукати щастя на цих просторах, за що і отримав "бублика".
Закінчились змагання, останні підрахунки, і настав час оголошення результатів і нагородження призами, ща їх надали спонсори:
-магазин "Фортуна рибалки"
-магазин "Кльово"
Зображення
Приз за найбільшу рибу змагань отримав Шило Дмитро
Зображення
Почесне 4-те місце - Андрій Бєлоцький
Зображення
3-є місце - Валерій Ворковенко
Зображення
2-ге місце - Дмитро Шило
Зображення
І чемпіон змагань - Віталій Віжанський
Зображення
Групове фото, на згадку
Зображення
А потім уха і т.д.
Зображення
Зображення
Після застілля і відпочинку - тестування нової моделі спінінга Flagman, піддослідний зразок якого був наданий магазином "Кльово", на жаль, на той час я вже покинув компанію, всіх інших прошу відгуки в студію.
Зображення
Зображення
От так пройшов міжсобойчик, який стараннями Віталіка мав всі ознаки справжніх змагань. Мої вітання переможцям. Подяка спонсорам що підтримали розвиток берегового спінінга на Волині: магазинам "Фортуна рибалки" і "Кльово", окрема подяка керівництву колгоспу "Рать", за надану водойму.

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

Мои поздравления участникам ,,Улетного окуня,,!!Смотрю получился класный междусобойчик,так держать!

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Андрей писав: Було б здорово як би ще провелись такі ж змагання на даній водоймі !!!!!!!!!!
Думка цікава, але в існуючий графік змагань важко вписатись
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”