ЗвітиРибалка на платних ставках біля с.Підгородне

Модератор: Sergey@F

Відповісти

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Рибалка на платних ставках біля с.Підгородне

Повідомлення Павло »

Сьогодні нарешті зробив давно запланований виїзд на платні ставки які знаходяться біля села Підгородне.
Отож, вставши з ліжка в 4 години ранку, я і моя сестра пішли на ранковий поїзд.Погода не додавала настрою: повний місяць, прохолодно."Загрузившись" у вагон я всю дорогу уважно дивився у вікно, адже надворі була ще ніч і зпросто можна було проїхати свою зупинку.20 хвилин їзди і ми на станції Підгородне.
Зображення
Далі нам потрібно було добиратися пішки близько 1,5 км і через 15 хвилин ми на місці.
На годиннику 5:40, а заходити на територію ставків (їх там два) можна тільки з 6 години.Отже можна трохи перекусити, переговорити з рибаками щодо подальшої рибалки та пофотографувати ранковий пейзаж, чим і зайнялась моя сестра.
Зображення

Зображення
За цікавою розмовою час пролетів непомітно і ми, розплатившись за вхід на територію(7грн з однієї людини),пішли вибирати місце.Я ще вдома знав де буду рибалити - це дамба( так називає хазяїн, хоча на вид це звичайний шлюз).Там, минулого року мені попався карп більше кілограма, ловилися трохи менші, проте стабільно, не заставляючи довго чекати покльовки.Тільки минулої осені я зрозумів в чому тут справа.А справа в тому, що при спусканні води (орендатор це робить кожного року), потік утворює рів, з перепадом глибини біля 30 см.
Та не все було так просто як здавалось.Як тільки я розпочав закормлювати міце до мене підйшов хазяїн і пояснив, що на цьому ставкові поки ловити не можна.
Зображення

Зображення
Ну і мені нічого не залишалось як найти собі підходяще міце на іншому ставку.
Ним став місток.Отже 6:53 починаю "кормити" нове міце.Відправивши 12 великих кормух в точку, почав розкладати підсак, садок, стільчик та спінінгову донку на яку мала ловити сестра.
Зображення
Оскільки глибина перевищувала довжину моїх стійок, довелось класти фідер прямо на
місток.Ну що ж, можна починати ловлю.
Зображення
Гачок №8, поводок 0,2, 25 см, насадка консервована кукурудза, вона ж і була в прикормці.
Чекаю 20 хвилин - нічого, роблю перезаброс, ще близько 15 - кінчик мовчить.На годиннику 8:10, а сестрі на поїзд в 9.Жаль що вона не вспіє позмагатися з карпиком у "перетягування ліски".
Зображення

Зображення
Отож півтори години пройшло , а я на нулю.Інші рибачки почали активно пересуватись по водоймі, супроводжуючи це переможними криками, хто все-таки знайшов рибу.
Проходить ще десь година, дехто вже з рибою, а в мене все той же НУЛЬ.
Починаю нервувати, адже здається все роблю правильно.Вирішую зробити паузу поснідавши.
І от в 11 годин я знову повний енергії, сил та сповнений надії.
Зображення
Чим вище почало підніматись сонце, тим сильніший ставав вітер і що більш було неприємно, що дув він мені прямо в лице.Оскільки я закидав навскіс, вирішую перейти на інше, як на мою думку більш затишне міце, не змінюючи точку + ставлю гачок №10 та поводок 0,16, довжина таж сама, та замість двох зерен чіпляю одне.
Ближче до "часу" рибачки почали "втікати", причина - повна відсутність кльову через пориви вітру та хвилі.До того ж майже всі вони ловили на поплавок.А в мене перша покльовка і перший невеличкий карпик.
Зображення
Далі, через півгодини,під покровом грозових хмар взяв насадку ще один точно такий, грам на 300.От тільки похвалитись було нікому, ставок повністю порожній.
Роблю докорм та вирішую, що час пообідати, та трапезу перервав характерний звук фрикціона якого я навмисне послабив.Притримавши рукою шпулю роблю підсічку,прикручую тормоз і відчуваю приемну, роблячу невеликий опір важкість на тому кінці.Зараз головне не дати йому піти в очерет.Як тільки я про це подумав, карп, мов прчитавши мої думки з останніх сил шмигнув під купу нещодавно викошеного очерету.
Я ще з хвилину намагався його звідти вивести, та все марно(через цей очерет я упустив два достойні трофеї десь під кілограм).
Зображення
Після третьої години вітер стих і сонце почало припікати та почали з"їжджатися рибачки.
Зображення
У мене "ліміт" часу до 5 години, далі пора на поїзд.За цей час я зловив ще карасика три карпика, найбільший з яких 673 грама.Загальна вага улову 2068.(дані з ваги орендаря)
Зображення

Зображення

Зображення
Перший улов.
Зображення
Цікаво що рибак який приїхав десь в 4 години на моїх очах витягнув із очерету два немаленьких карпика, при цьому дистанція ловлі була біля 4 метрів від берега.
Зображення
Далі недовгі збори, зважування риби та плата за неї, і в дорогу.
Зображення

ПИ.СИ.Планую до 17 серпня зробити ще одну вилазку, кого цікавить пишіть.
Зображення

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Рибалка на платних ставках біля с.Підгородне

Повідомлення B.B.B. »

Гарний звіт і ставочок нівроку!

Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Повідомлення Pikaso »

:lol: молодець......та кормуха для закорму затяжка для твоєї палки.....небоїшся зламати????
а так цікава водойма і цікаво як там нарахунок чогось крупнішого ??? :?:

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Pikaso писав::lol: молодець......та кормуха для закорму затяжка для твоєї палки.....небоїшся зламати????
Я вже можна сказати наловчився.Звичайно далеко не кинеш, так метрів на 50, ну може трохи більше.
а так цікава водойма і цікаво як там нарахунок чогось крупнішого ??? :?:
На рахунок крупнішого скажу однозначно - більше ніж 3 кг карпа там немає.
Минулого року був ще амур, цього року не знаю.(Амур, як я помітив, при такій самій вазі як карп чинить опір куди більший, причиною слугує більш прогонисте тіло.)
Справа в тому, що орендатор спускає воду з обох ставків кожного року,рибу продає, а на наступний рік знову запускає мальок.Ще ці ставки не глибокі, на ямах макс 2-3 метри, і якщо воду не спустити може виникнути замор.
Хоча цього року там вже з"явився новий ставок набагато глибший, проте на цей рік риби, як каже хазяін, туди не запускав.Проте на його березі можна розбити намет,покупатися, там є мангал і альтанка.
Зображення

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

О, я тоже там рыбачил, помню ещё жили там 4 чёрных аиста..

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Справжнє ім'я: Александр

Повідомлення BOBR »

Паша отчет отменный.
Аж зачитался и вошел в роль)))
ЗЫ Как я его раньше не заметил :roll:
ЗЫЫ Готовься на наши соревнования.
Да и пора бы тебе вступить уже в федерацию и создать у себя в регионе ячейку от ФРСВО.
Зображення

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

В цю суботу був на одному з ставків.
Зображення
З 7 по 16 годину взяв майже 8 кг товарного карпа.
Ловив на дистанціїї 30 м. Закормився рогаткою по маркерному поплавку,а потім з десяток забросів закормочною кормушкою. Спочатку не міг реалізувати кілька покльовок, але потім поставив коротший поводок і гачок №10 - рибка почала ловитись.
Доводилось насаджувати по дві кукурудзини, бо дрібна риба (карась) безрезультатно довбав одну кукурудзину, тим самим не давав визначити момент для підсічки.
Зображення
В основному попадались особини вагою 300-400 гр, що дуже дивно. Минулого року ловились і кілограмові.
Зображення
Жаль, що здохли батарейки у фотіку. А так, класно відпочив... :roll:
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”