На приваліУ чому прикол (зміст) рибалки?

Модератори: BOBR, DRAKULKA, President

Відповісти

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

У чому прикол (зміст) рибалки?

Повідомлення B.B.B. »

Шановні, рибалки, вашій увазі пропонується тема: "У чому прикол, або зміст рибалки, або просто - у чому сенс рибалки?"
Гадаю, у кожного рибалки є своя відповідь на це питання.

Почну із себе.
Рибалка для мене важлива самим процесом. Є багато гарних речей у житті і навіть дуже багато, про які хтілося б поговорити, а ось рибалку полюбляю за сам процес. Відчуття покльовки, удару хижака чи звичайної риби, що передається через спін, відчуття того, що знайшов ту приманку чи ту проводку, яка спокусила рибу ... - щось у цьому є. І це можна назвати дуже цікавим процесом. Проте буває і без кльову - і тоді починаєш шукати. І коли знаходиш бодай одне вирішення - тоді отримуєш задоволення. Щось подібне було, приміром, у Сулимові (Львівська область) під час змагань із берегового спінінгу. Тоді у 2 етапі за 15 хвилин вдалось віднайти те козирне місце і ту козирну приманку, що принесла для мене результат. А вже у 3 етапі вдалось знову ж таки знайти козирну приманку і ту проводку приманкою, що врятувала від "0". Ось такий він "прикол" у рибалці...

DRAKULKA
Адміністратор
Контактна інформація:

Re: У чому прикол (зміст) рибалки?

Повідомлення DRAKULKA »

Отдаться рыбалке - разбудить в себе древние инстинкты противостояния человека и животного, в то же время существа разумного над существом инстинктивным. Каждый улов - победа, стимул самоутверждения, гордость и трофей, успех в познании природы, знаний её законов, повадок подводных жителей. В то же время полезное хобби для здоровья, свежий воздух, рассветы, закаты и ещё множество интересных вещей, о существовании которых некоторые люди нерыбаки даже не подозревают. Зачастую рыбалку сопровождают те вещи о которых говорят, что их созерцать можно вечно, вода и огонь.. Всё это делает рыбалку инструментом приобретения душевного равновесия, эмоциональной устойчивости в стрессовых ситуациях, и наконец это любимое дело которое приносит массу удовольствия и множество позитивных запоминающихся моментов. :oops:

Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

(накінець купив собі новий модем.Місяць без інету - як від світу відрізаний :o )

Для мене рибалка це не просто хоббі, а скоріше стан душі.+ Я вважаю, що справді істинним рибаком не кожен може стати.На мою думку це людина, яка побачивши "воду" відчуває якесь піднесення і приплив адреналіну.+Для когось - це ловля на спінінг, для когось карпова рибалка, нахлист.Для мене ж це поплавочна та особливо фідерна ловля та зимова ловля на мормишку.

Поплавком ловлю скоріше через динаміку процесу:
це постійний пошук риби на різній глибині, зміна оснасток, вибір прикормки в залежності на яку рибу розраховуєш;
це не обов'зково спортивна ловля з берега, а й з човна.Ловлю поплавком на ставках, каналах та у місцях де не можна закинути фідер.

Фідер - про цей вид ловлі я взагалі можу говорити безкінечно.Дізнавшись про нього з риболовних журналів я напротязі цілого літа "заочно" вчився ним ловити, придбав тільки наприкінці осені.Багато хто вважає та говорить, що фідер це так би мовити перехідна снасть від поплавочника до карпятника, проте я так не вважаю.Я взагалі вважаю що це універсальна снасть.На нього можна ловити як мілі-уклійку, так і доволі великого карпа.До того ж це один що не найекономніший вид ловлі, що для мене теж в деякій мірі має значення, оскільки я ще не заробляю власних коштів.

Зимова ловля - займаюся нею уже 4 рік і, трохи похвалюсь, маю вже деякий досвід.
А взагалі для мене на даний час стоїть мета взяти участь у якомусь змаганні з цих трьох видів.Але оскільки живу у місті Любомль, що не так близько до Луцька, то зможу здійснити свою мету тільки пройшовши туди на навчання.
Хоча на чистоту так на чистоту :oops: : найбільше лякають вступні внески.Цього року взяти участь у весняних змаганнях по фідеру коштувало 80 грн + 50 грн на дорогу з Любомля до Луцька в обидві сторони.На ці гроші я б міг би 13 разів з"їздити до своїх родичів у Шацьку та погостювти кілька днів, що дасть змогу зробити кілька потенційних рибалок.
:!: Можлво моя логіка надто "гостра", проте цілком, на мою думу, аргументована :!: .
Зображення

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)

Повідомлення B.B.B. »

Павло писав: Для мене рибалка це не просто хоббі, а скоріше стан душі...

+5
Відповісти

Повернутись до “На привалі”