ЗвітиКрижівка

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Re: Крижівка

Повідомлення Bayda »

Гарненька щучка за ним полювала, але всерівно не окуня день. Давно збираюсь відвідати це чудове озерце.

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

В суботу 17.10.09 вирішили з Олегом відвідати озеро.Як і домовлялись зустрілись в Рожищах,а за півгодини були вже на місці.Ще трохи часу і ми на воді. Погода дає підказку -"после хорошего дождя жди хорошего отела"з дощем було все ок:)а ось з кльовом уви. Рибалили до обіду,прополоскали майже всі приманки,але від нуля так і не відійшли.Був на озері ще один рибак ,який теж намагався щось зловити,ну дуже йому кортілось:)Він і тролив,і стріляв з курсових кулеметів,але здається 0 ,ні не здається він точно повний 0:)
Олег по справам вертається в місто, я продовжую рибалку тільки вже на кар'єрі.П'ю чай ,оглядаю водойму ,жерех час від часу показував свою присутність.Починаю рибалити з сторони Стира.Перша проводка,друга - нічого на наступній відчуваю тичок, підсікаю і ось "матросик" , це вже щось.Далі як то кажуть - діло пішло.Окунь брав, і я реально нормально відтянувся .
Відчувши на собі чийсь погляд озираюсь,за спиною стоїть місцевий рибалка зі своїм четвероногим другом . Як з'ясувалось звати його Віктор і ловить лише вудками, сіток не має і не признає одним словом "наш парень".Ще трохи половивши збираюсь до дому, до хати...Чудовий день прожито.
Зображення
Святкова мить - спуск човна.
Зображення
Довгоочікуваний полосатік.
Зображення

Зображення
Амністія.
Зображення

Зображення
"Шаріку" теж цікаво.
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
"Ужгородський стік" вабить всіх.

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Коротенький звіт про сьогоднішню риболовлю. Чесно кажучи, ніякого бажання писати взагалі немає, оскільки рибалка видалась не тою, якою хотілося б і не тільки тому, що клювання практично не було, проте ще цього року я так ніразу і не писав, хоч згадаю як воно робиться :lol:
Порівнюючи недавній виїзд, де ми зловили близько 80 хвостів полосатого, мали 5 щучих покльовок, 2 з яких вдалось реалізувати, то цього разу все набагато сумніше. На воді були щ 5,00. Довгий час взагалі ніяких покльовок не було, проте згодом Сергій розмочився першим окунцем. Далі пішла щучка на 1,3кг знову ж таки у нього. Незабаром і я зловив щучку на 1,2кг. Це поки найбільші наші риби на даній водоймі. Загалом було зловлено 2 щучки та 5 окунів. Неприємно вразив факт наявності на водоймі великої кількості сіток. По масштабам такої діяльності було видно, що це не місцевий дідулька кинув сіточку 2 на 3м, щоб зловити пару плотвичок. На протилежному березі розмістились "справжні" рибалки, по ходу це був саме їх інвентар. Мої спроби додзвонитись до рибінспекції виявились марними. З двох номерів, що взяв в нас на сайті не на жоден не відповіли. Питання: нахіба їх там розміщувати?????? Потім була спроба "вийти" на цю ж інспекцію через одного з колег федерації. Відповідь була ще сумнішою: нема бензину. На цій мінорній ноті наші баркаси направились в порт.
Ось і улов:
Зображення

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Сьогодні вперше цього року виплили з Сергієм на водойму. Зранку окунь брав непогано, я ловив на іона 55, ужгородського стіка, равена (діпа), а також на звичайний силікон. Брало на все. Сергій ловив більш класично: вертушка та силікон. На двох впіймали більше 2-х десятків окунів та 1 щучку грам на 200. Крім того в Сергія був зріз щуки. В мене був кумедний випадок, коли на перших закидах зловив червонопірку на іона 55 розміром з самого воба. Взяла чесно (в шо самі знаєте). Крім нас плавало 2 сімейства на електромоторах тролили. Команда "чоловік з дружиною" відзначились 2-ма маленькими щучками та 1 окунем, при чому все було зловлено жінкою!!! Команда "Батя, мамаша і доця" були з "0". Сіток також бачили немало. Правда жодного разу не зачепили. А от тролінгісти покохались з ними некисло. Потім різали їх (сітки). Зранку команда відпочивальників плавала і шукала вчорашню поставлену сітку, яку певно ставили вночі та п'яні. Тролінгісти витягнули досить стару забуту сітку з вже гнилою рибою. Короче...картина звична для тих місць. З 8 години кльов як рукою зняло. в 10 були вдома.

allladinlibra
Щука
Справжнє ім'я: Саша

Повідомлення allladinlibra »

часто відпочивав у Крижівці,але ніколи не ловив там рибу,бо не думав,що там хижак водиться,при нагоді половлю.

Виталий
Щука
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк

Повідомлення Виталий »

Давненько я не писав звітів, та й особливо не було що писати, так як рідко буваю на риболовлі за браком часу.
Відпочиваючи на минулих вихідних на озері в Крижівці, заїхав подивитись на піщаний кар"єр, водойма виявилась досить цікава, тож обіцяю собі за нагоди неодмінно тут половити. Сьогодні був вільний деньок і ми з Маслошом Дімою зранечку рванули на кар"єр. Почали ловили з берега і вже з перших проводок рибка давала про себе знати:

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Виталий
Щука

Повідомлення Виталий »

Ловили шарнірами 3-5 грамів, я більше впирався в "їстівнячку" та об"ємніші приманки, а в Діми чудово працювали мансовські дюймові твістерки. Клювала щучка, окунець, а Діма умудрявся ще і мега-гігантських жерехів ловити:

ЗображенняЗображення

Майже вся щучка клювала стандартних розмірів:

ЗображенняЗображення

Тільки в місці з"єнання кар"єру зі Стиром отримали по сходу круніших щук.
Часом траплялись непогані окуні:

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Виталий
Щука

Повідомлення Виталий »

Обловлюючи водойму, запримітили "припарковану" під берегом дерев"яну плоскодонку, скоріш за все браконьєрську. До обіду власник не об"явився, тож пообідавши і досхочу наплававшись в теплій воді, вирішуємо поексплуатувати водний транспорт деякий час. Випливаємо на воду і за кілька проводок отримую невиразний удар і приємний вантаж на кінці шнуру, отримавши добрячу дозу адреналіну (лайт до 10 грамів), підняв в човен пристойну щуку:

ЗображенняЗображення

Навазі висвітилось 1.930 кг.
Діма теж не сидів без діла: регулярно діставав з води то окунів, то жерешків, навіть линочка

ЗображенняЗображення

і рака зловив

ЗображенняЗображення

Вже вечоріло, тож вирішуємо рухатись у бік берегаі на черговій проводці знову отримую невиразний "тук" і катушка почала здавати шнур, за кілька хвилин підвів і підняв на "борт" непогану щучку:

ЗображенняЗображення

Вага показала 1.120 кг. Чудове закінчення вдалого дня!

Виталий
Щука

Повідомлення Виталий »

Додому їхали без трофеїв, так як заздалегіть домовились сьогодні відпускати всю пійману
рибу, але шалені емоції та чудові враження залишились в пам"яті надовго.

Також нам вдалося відзняти кілька відео з виважуванням та відпусканням риби, заздалегідь перепрошую за нецензурщину. Що ж поробиш -емоції!

Виталий
Щука

Повідомлення Виталий »

Після цікавої суботньої риболовлі вирішили з Дімою Microjig_men в неділю знову порибалити на кар"єрі. По приїзду швиденько збираємо снасті і йдемо на місце стоянки човника. На щастя, він на місці і за кілька хвилин ми вже на воді. Риболовів на березі було, напевно, більше 30, у кожного по кілька донок, так що у нашому розпорядженні лише середина кар"єру. Перші проводки дають зрозуміти, що "кулеметного" кльову сьогодні не буде, проте за кілька проводок Діма виводить щучку вагою 640 грамів, згодом ще одненьку на 870 грамів, а також кілька залікових окунів. В мене ж поки по нулях, проте я не впадаю у відчай і далі продовжую простукувати дно.
Ближче до обіду на черговому закиді Діма ламає свою Фінезу afiget: . В нього відразу ж пропадає настрій та і в мене теж: напевно це кінець риболовлі і ми пливемо до берега, обідаємо і плаваємо у воді. Риболови помаленьку розходяться (залишається тільки десяток самих стійких), а на зміну їм з"являються відпочивальники. Накупавшись до схочу, в мене виникає чудова ідея: щоб продовжувати риболовлю я віддаю Дімі свого лайта Фаворит Агресор і дістаю з машини твічевий Фаворит Ексклюзив до 21 грама. Настрій поліпшується і ми знову випливаємо на воду. На черговій проводці в мене сідає щука, яка за кілька хвилин опиняється в лодці. Вага показує 1.730 кг.
Поплававши ще трохи отримую схід біля лодки щучки в районі півкіло та виловлюю одну грамів на 300. Також ближче до вечора був удар і схід через кілька метрів пристойної щуки. На цьому все і ми прямуємо до берега.
Сьогоднішню щуку забрав додому на прохання мами, якій заманулося оцінити кулінарні властивості крижівської щуки.

P.S. Плаваючи по водоймі, чули розмови між рибалками про те, як вчора якісь ненормальні ловили і відпускали щук по 2 кг. З цими словами ці горе-риболови пакували в торби цьогорічних шнурків, які клювали навіть на поплавочні удочки. В суботу бачили чоловіка з сином, які ставили 2 сітки, а потім він дістав з них півкілограмову щучку, розказував, що треба риба, бо в нього скоро день народження. В такий ситуації мимоволі починаєш задумуватись хто більший браконьєр і хто приносить більше шкоди водоймі: чоловік з сином і сітками, чи кілька десятків поплавочників, які разом виловили не одну сотню цьогорічних щуренят протягом дня.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення
Востаннє редагувалось 21 серпня 2013 08:54 користувачем Виталий, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”