ЗвітиКрижівка

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Контактна інформація:

Крижівка

Повідомлення Alegator »

Після довгої перерви ловлі на даній водоймі вчора вирвались з Імператором на озеро. Не плутайте крижівські чебені з озером, що розташоване в лісі. Минулого року тут бомбезно відривався по окуню. Сіроня якщо й ловив тут, то дуже рідко. Рибалка була з лодки, оскільки з берега є лише кілька місць. Зранечку після недовгого плавання Сіроня на невеличкий твістерок білого кольору спіймав щучку. Згодом і мені клюнула така ж сама. Великої (більше 1 кг) щуки на даній водоймі мені не вдавалось зловити, проте й ставку на неї й цього разу ми не робили. Вся увага була закцентована на окуня. Ловив я його на вертушку 1 або 2. Чи то погода мінялась, що відповідно впливало на саму рибу, чи то щось з руками не те :oops: , але клювання окуня не спостерігалось. Проте згодом ключ був підібраний і цим ключом стала вертушка Блю фокс чорного кольору з жовтими цятками. Як не прикро, але цей ключ був один і не в мене :cry: Сіроня успішно використав даний момент і не соромився ні каплі, виймаючи окунь за окунем. Пройшла злива і рибалка зупинилась, покльовки пропали. Сонце почало пекти і ми вирішили "сушити весла".
П.С. Всі фотки з даної водойми є в наявності, скину пізніше.

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Контактна інформація:

Re: Крижівка

Повідомлення Alegator »

А ось і фотки до звіту:
Сама водойма
Зображення
перший улов
Зображення
Після зливи
Зображення
остаточний улов
Зображення

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Alegator писав:Після довгої перерви ловлі на даній водоймі вчора вирвались з Імператором на озеро. Не плутайте крижівські чебені з озером, що розташоване в лісі.
Олеже, що за озеро? Дай координати, можна в лічку :P

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

А так я ловив минулого року
Зображення

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Сьогодні виїжджали з другом Олегом на дане озерце. Імператорська особа (Сіроня) були зайняті роботою і приїхати не змогли :lol: Погода була не вельми в плані вітру, а так просто бомба, як кажуть "щуча". Прибули на місце близько п'ятої. На дворі було ще темно, хмари затягнули все небо, накрапав дощ. Основним об'єктом ловлі мав бути окунь. В хід пішли дрібні вертушки, проте тривалий час результату не було. Через деякий час я спіймав окунця на білу вертушку Блю фокс №2. Потім був ще один удар. Згодом дружище відкрив свій цьогорічний сезон щучкою на мепсовську жовту вертушку №2. Через кільканадцять хвилин знову його спінінг зігнувся. Це була друга щучка, трохи крупніша. Оскільки розраховував на окуня, сачка не брав. Біля самої лодки вона зробила кілька свічок, проте як і перша взяла жадно і шансів втекти не мала. Таким чином по кількості хвостів я відстаю. Раз за разом змінювали місця лову з надією знайти стоянку полосатого, проте марно. Незабаром на важку 12-ти грамову мепсовську вертушку я піднімаю з дна старшого брата першого окуня. Це була остання риба на цей день. Вітер просто збожеволів, пливсти на веслах було нереально :cry:. По кількості хвостів зрівнялись, а по якості мені тра ще допрацьовувати ;)
Зображення
На березі нас чекала доволі неприємна картина:
Зображення
І так по всьому березі. Це показує як наші люди "відпочивають". Одним словом просто БИДЛО.
А далі нам вдалось це бидло зняти на камеру, як вони всією сімєю перебирали сітки
Зображення
Самою рибалкою залишився задоволений, проте побачене дуже засмутило. Якщо такими темпами буде продовжуватись, то не через декілька років, а до кінця року можна про дану водойму забути!!!
Люди, не плюйте в колодязь з якого з годом прийдеться пити!!! :evil:

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Звіт з останнього виїзду на озеро. Приїхали зранку, ще не було п'ятої години. На дворі ще було темно. Як не як,а літо вже скидає свої оберти. По дорозі на озеро бачили 4 зайці, які гасали по дорозі. Два ледь не попали під колеса :roll: , але на їх щастя я пригальмував. На мій подив цього разу на озері не було жодної машини. З протилежного берега виднілась лише одна палатка. Накачали лодку, почали спускати на воду. В березі побачили окунця, який доволі себе нахабно вів, плавав наче "вдома" :lol: Про себе я подумав, сьогодні рибалка має вдатись. Не відпливаючи далеко від берега з перших закидів витягую окунця, може й навіть того приблатньонного. А далі почалось... Окунь брав на дрібні вертушки без перебору. На більші блешні більші окуні, на менші - полосаті шмаркачі. Знаходили можливі стоянки риби і пробували ловити і як правило на кожній з таких стоянок вона була. Спостерігав таку картину, коли одну блешню підряд проводжали понад 5 окунів. Як пізніше з'ясувалось, то так вони проводжали своїх "друзів", бо як правило, один з них не вертався більше додому :lol: Була ще одна незабутня картина, коли на спінінг (кастинг 10-45, жилка 0,35мм) швагру вцепився окунець якого він з гордістю тягнув до лодки, згодом даний риб згинає спінінг в дугу. Оце так силяки, подумав я, але насправді то щука зловила окуня і тягнула за собою. Певно була дуже голодна, оскільки ніяк не хотіла відпускати здобич. Я за сачок, вона в зілля... Бл...дь, зійшла. Потріпаний окунь полетів в іншу сторону. Далі піднялась хвиля, ловити стало важко. По дорозі назад захватив "трофей", сітку метрів 30-ти. Як справжній господар вирішив "добро" забрати додому. Вдома трошки її просушив :lol:
Зображення
Прикольно було наблюдати коли її господарі проснулись і плавали як олені по озеру, шукаючи її. :arrow: Виродки:twisted:
Отсточний улов тутика)))
Зображення
Чекаю не дочекаюсь коли буду мочити полосатих на УЛ!!!

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Да, прикольно вам. Добрий звіт, респект за просушену сітку.
Alegator писав:.бачили 4 зайці, які гасали по дорозі.
- чув від що для Саши з "Фортуни..." це найжахливіша прикмета- кльову не буде, але видно не на всіх діє.

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

був сьогодні на озері. Не буду описувати сам процес ловлі, він практично такий самий як описано в інших звітах на даній водоймі за виключення того, що сьогодні крім звичайних вертух в хід пускав мікроджиг. Хоч і не вмію на нього ловити, проте результат все ж таки є: 55 окунів.
Зображення
Чого ж мені вчора так не повезло на турнірі :(
Будемо освоювати даний вид ловлі, так би мовити, набивати руку.

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Окуні добрі, видно в даній водомі їх багато- добрий полігон для тренувань.

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Сьогодні вирвались з другом на озеро, давно вже не були. Вчора думали їхати чи не їхати на Хрінники, але вибрали все ж таки сюди. Приїхали не так вже й рано, близько восьмої. Погодка супер:небо затянуте сірими хмарами, невеличка хвилька, одним словом "щуча". Вже пізніше вона змінилась на гіршу і можна було сміливо міняти першу букву в попередній погоді :oops: . Облов почали зі звичайних місць, де полюбляє стояти хижак. Ловили на мікроджиг, іноді ставили вертушки, "важку" артилерію залишили вдома. ("Уж больно" нам сподобався цей спосіб ловлі). Перші закиди не приносять результату, міняємо місце дислокації. Тільки трохи пропливли, Сіроня ловить непоганого окунця на верушку Мепс №3, потім ще одного. Потім... обриває її: на тюльпані заплутав шнура. Мені сідає полосатик на мікрушку. Закид, проводка, удар, є - ловлю ще одного. Далі знову туди ж кидаю. Проводка...різкий удар і починає працювати фрикціон. ВІН ПРАЦЮЄ!!! Думаю собі, непоганий окушара сів, проте згодом виявилось що це щучка, трохи більше півкіло. Змінили ще кілька місць лову, витягули ще парочку полосатих і погода почала мінятись, піднялась хвиля, час від часу йшов дощ. Вирішено було направити судно в сторону берега. На одному з останніх закидів (поставив твістер більшого розміру з надією на зустріч з щукою) зловив окуня, який судячи по його вигляду вже сьогодні мав зустріч з щукою:
Зображення
а тепер ракурс з іншої сторони:
Зображення
Звиняйте за якість фото, робив телефоном, якому стільки років практично як і мені.
А ось загальний улов
Зображення
Коли чистив рибу, практично вся була з ікрою в молоками. Жирує!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”