Звітис. Лище, "шкільний" ставок

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

с. Лище, "шкільний" ставок

Повідомлення shanik »

Сьогодні Валера зробив добру справу- вивіз мене з сім'єю на рибалку. На місці були близько шостої, трохи пізніше на протилежному березі з'явився Юра Байда. Відпочили добре, окунь вередува ,але клював,за 3.5 години Валера взяв 26, я 15 а моя дружина 17 окунів, у Юри теж за десяток. Правда,дрібненькі.
ЗображенняЗображення

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Re: с. Лище, "шкільний" ставок

Повідомлення B.B.B. »

Гарний улов! А чому "шкільний" ставок так назвали?

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)

Повідомлення shanik »

Так назвав не я, ставок знаходиться поряд зі школою, колись він ніби то адміністративно і належав до її території (хоча під дамбою мав,чи має, зв'язок з рибгоспом), зараз не знаю.

пс середня вага окунів 40 гр.

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

shanik писав:середня вага окунів 40 гр.
- ділись досвідом. Як ловив, на що ловив тощо!

Автор цієї теми
shanik

Повідомлення shanik »

У мене, як і у всіх учасників склалось враження про відсутність чіткої залежності колір- проводка-розмір, обловились кольори від класичних до фантазійних, хіба шо у всіх не працювла "зеленка", а от вага менше 2 гр результату не приносила- окуня заводило не падіння а різкі підриви. При таких варіантах мій експеримент з жилкою 0.13 провалився, підриви 2гр вона амортизувала, ловив як "крізь вату". Шнур рулить.

PS дружина не заморочувалась з експериментами (діти не давали) і 1.5 дюйма "мотор ойл" приніс прекрасний результат.

PPS тільки шо подзвонив Бєлий, вони з Deranger'ом зранку добре відловились, при чому в Бєлого 50%-твіч.

Deranger
Лящ
Справжнє ім'я: Андрій

Повідомлення Deranger »

Авжеж, авжеж... Клювало краще на підрив з дна, а от саме падіння приманки при забросі чи банальне простукування дна результата не дали.
Спочатку ловили з дамби - результат посередній, потім перейшли під дерева на інший берег - і процес пішов: заброс, удар - тягни. Були порожні тички, були і сходи, дрібних окунців випускали, я додому взяв лише шість найбільших. Одного зловив на самий дрібний Сальмо Хорнет, решту - на джиг 1,5-2г / твістер 1 дюйм кольору "свіже моторне мастило Liqui Molly 10W40 з бльостками" :lol:

Андрій ловив на шнур, я - на жилку.

Автор цієї теми
shanik

Повідомлення shanik »

Deranger писав: Андрій ловив на шнур, я - на жилку.
Діаметр?

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Результати класні. Схоже по окуню є де відірватись.
Розкажіть щось про сам став: сам проїзд, довжина, ширина, вартість лову спіном, берегова лінія, глибини тощо.

Deranger
Лящ
Справжнє ім'я: Андрій

Повідомлення Deranger »

2 Вітя: Та шо там діаметр. Ти що, мене не знаєш - я ж завжди перестраховуюсь, ставлю грубшу. Маю жилку Трабукко десь 0,15-0,18 - нібито непогана на розрив.
2 Віталік: глибина невелика і стабільна - це тіпа пожежна водойма. Проїзд з Київського майдану маршруткою Луцьк - Лище, рибалка безкоштовна. Народ гатить дрібного карася на пружину та на поплавець. Сама водойма поступово заростає зеленою плівкою, зловлена риба троха тхне болотом.
Щодо цінності риби: одного окуня з Боремля у валютчиків обмінюють на п"ятьох з Лище :D

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Deranger - дякую. Щодо валютчиків та окунів - прикольно
Відповісти

Повернутись до “Звіти”