Сезон 2009 рокуВідкритий Кубок Волинської області з ловлі риби спінінгом

Модератор: President

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Відкритий Кубок Волинської області з ловлі риби спінінгом

Повідомлення B.B.B. »

imperator писав: Ось вам чітка і аргументована пропозиція. 8-)
Потрібна допога,звертайтесь.
- аргументована пропозиція - це результати тестування із конкретним даними про лов риби, про що вже наголошувалось ось тут
B.B.B. писав:На останок, щоб не вдаватись у полеміку:
- місце првоедення 1 етапу ще можна змінити - чітка і аргументована пропозиція по водоймі. Приклад: був такого дня у липні місяці 2009 року, пройшов ділянку 3-4 км берегової лінії річки (якщо ставу - формула розрахунку для проведення змагання така: к-сть учасників (як правило 30-45 чол.) множимо на 10 метрів і ще раз множимо на 2), результат лову - кількість пійманої риби, орієнтовна кількість клювань тощо);
- слідкувати за претензіями, аргументувати і доводити фактами, пам"ятаючи, що сайт є відкритим
Зміна місця провдення змагання - є реальною, однак поки не має жодної нормальної пропозиції.
Повторюсь ще раз, якщо відома якась водойма, берегова лінія річки тощо - тестуємо і відписуємось. Тобто, не вдаємось у полеміку, що с. Перевередів - не підходить, оскільки на змаганнях був слабким кльов. У двох випадках, що було перед змаганнями - клювало дуже гарно, про що вже писав. Тобто, рибалка на окремій водойимі не може бути завжди однозначно класною - і це нормально, що одні спроможні піймати, інші - ні. Зрештою - це і є змагання.
По сьогоднішінй день варіант с. Перевередів лишається цілком нормальним, оскільки поки жодного варіанту ніхто так і не назвав (із врахуванням тестування). Інший момент - ловити на річці - не всі спроможні з огляду на результати змагання. Однак, якщо не буде іншого протестованого варіанту - лишиться с. Перевередів. Тим більше, що берегова лінія у с. Перевередів не обмежується тими секторами, що були задіяні у Закритому Кубку.
Отже, прошу ще раз із розумінням поставитись до даної ситуації.
yurgen писав:Ну и вопросы.
1. В пункте 3.2 надо бы ещё дописать к-во учасников в команде. Как всегда три?
2. Если на второй этап один из членов команды не сможет попасть, возможна ли замена учасника?
- щодо команди із 3 чоловік - врахуємо, Юра (Подяка);
- при даному змаганні вилітає уся команда без врахування зайнятого місця окремим учасником. Тобто, може бути варіант, що один із членів команди займає перше місце в особистому заліку, тоді як командний результат - майже останній. Відповідно вилітає команда разом із учасником, який зайняв перше місце. Як і відзначено у Положенні - змагання є командно-особисті. При цьому пріоритет командного місця тут дещо домінує, оскільки саме за командним місцем визначаємо список команд на 2 та 3 етап.

І на останок у відповідній темі http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... 2&start=40 подано результати вчорашнього тестування, у якому брали участь: Байда Юрій, Віжанський Віталій, Володимир (не є членом ФРСВО). Важко однозначно відзначити чи підходить водойма, що знаходиться в районі с. Крижівки та с. Вишенкьи (старий кар"єр), однак результати лову не є обнадійливими. Проте, враховуючи вечірній час, вплив грози, можливо, протестуємо її і в денний час. Було б добре (прохання до Олега Кочкіна та Сергія Яковлєва), щоб наші колеги, що проживають у м. Рожище активно долучились до цього процесу і дали також свою оцінку із відповідними результатми тестування.

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Сьгодні Байда з Бєлим тестували 3 водойми:
-ставок від електроапаратного(Гаразджа)- окунь є, але багато відпочиваючих,сильно приорітетна дамба.По відгука що я чув д Рanzera водойма цікава,але в "некупальний" сезон.
-кар'єр в Чебенях- заросла берегова лінія,уйма відпочиваючих
-кар'єр в Вишеньках -інфа від місцевих шо сьогодні його прискіпливо видирали сітками
інформація зі слів Бєлого, якщо шось неточно передав-поправлять.

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)

Повідомлення shanik »

Вчора Livera тестував "шкільний" ставочок в с.Лище. В режимі "відпочинку з сім'єю" 20 окунів + сходи за 2 год. Я там давно ловив окунів на малька- були дрібненькі, а зараз до до 100гр, рекордсмен -200. Берег там приємний, дно чисте, один недолік невеликий розмір і витягнута форма, в найвужчому місці 2гр-під протилежний берег, але для невеликої к-сті людей(до 20) саме те що треба. Невідомо тільки власність-школа чи сільрада, з ким домовлятись.

shanik

Повідомлення shanik »

Сьгодні Байда був в Лищі, за годину 4 окуні 100-200 гр(зі слів Бєлого).

Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Було б добре (прохання до Олега Кочкіна та Сергія Яковлєва), щоб наші колеги, що проживають у м. Рожище активно долучились до цього процесу і дали також свою оцінку із відповідними результатми тестування.[/quote]

Та я б і не проти, двома руками тільки "ЗА". Проте є одна "невеличка" проблема: хоч я і проживаю в м.Рожище, проте працюю в Луцьку. Робочий день (офіційно) до 18,00. Доїзд складає майже годину. Таким чином навіть при найкращих розкладах я вдома в 19,00. Скластись та добратись до Крижівки займає хвилин 40. Таким чином я попадаю практично на нічну рибалку.
Від себе можу сказати, місце непогане, але коли нема відпочиваючих. Сітками і електрикою також не "брезгають", як в принципі і скрізь((( :evil:

imperator
Колючка

Повідомлення imperator »

В.В.В. писав:- аргументована пропозиція - це результати тестування із конкретним даними про лов риби
А я про що.
Особисто я тестува р.Стохід не одноразово.
Я пропоную від організаторів комусь протестувати цю водойму і зробити якісь висновки щоб вже не вертатись до цієї теми.

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

На засіданні Президії ФРСВО було прийнято рішення про перенесення спінінгового марафону на осінній період.
Таким чином, усім дякую за підтримку, пошуку нових водойм, їх тестування та конструктивне обговорення.

Інший момент - змагання на р. Іква (с. Перевередів) відбудуться 2 серпня 2009 року, що носитиме назву Кубок "Волинський головень". Більш детальніше вже у спеціальній темі.
Востаннє редагувалось 15 липня 2009 10:43 користувачем B.B.B., всього редагувалось 1 раз.

shanik

Повідомлення shanik »

Віталік, вводиш в оману, перенесли Кубок(в формі двоетапного марафону), "Волинський головень" під егідою ФРСВО, але статусу Кубка федерації не має. Або внеси слово кубок в лапки, як власну назву, бо виходить дезінформація.

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

shanik писав:"Волинський головень" під егідою ФРСВО, але статусу Кубка федерації не має.
- Дякую, Вітя, саме це малось на увазі
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”