Сезон 2009 рокуВідкритий Кубок Волинської області з ловлі риби спінінгом

Модератор: President

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Відкритий Кубок Волинської області з ловлі риби спінінгом

Повідомлення B.B.B. »

Відкритий Кубок ФРСВО (у формі 2-етапного спінінгового марафону) перенесено на осінній період.
Востаннє редагувалось 15 липня 2009 10:46 користувачем B.B.B., всього редагувалось 1 раз.

imperator
Колючка

Re: Відкритий Кубок Волинської області з ловлі риби спінінгом

Повідомлення imperator »

Вибачте,але хто вибирає місця для проведення змагань?
Знову р.Іква с.Перевередів!
Останній старт на цій водоймі був невдалий,а саме результати бажали кращого і не з причини рибальських здібностей чи погоди( учасники зібрались дуже сильні і "видавили" :idea: з водойми максимум риби ),а тому що,на мою думку,організатори не повністю вивчили місце змагань.Так, дехто з учасників рибалили тут у травні і ,начебто,непогано ловили головня і окуня :?: . То що ж сталось у липні?Життя водойми змінилося не на краще.
Я особисто спілкувався з місцевими рибалками і ось що вони мені повідали:з середини червня риба на р.Іква с.Перевередів нищівно вибивається "ЕЛЕКТРИКАМИ"!?!? :evil: .
Таким чином,місце достеменно не дослідили,а змагання провели для підвищення рейтингу конкретної особи.
Мої пропозиції щодо місця проведення першого етапу:
- р.Стир (є з чого вибрати)
- р.Стохід (с.Корсині,берегова лінія, близько 2км)

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Справжнє ім'я: Александр

Повідомлення BOBR »

Для спорных моментов предлагаю провести голосование.
Зображення

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Для imperator.
У темі "Закритий Кубок Федерації з берегового спінінга" від 16 травня 2009 року питання щодо водойми обговорювалось. Пропозицій було "ну дуже багато", у т.ч. нуль пропозицій від imperator. Тим більше, коли справа дійшла до вибору конкретної водойми чи тестування водойми - змогло поїхати лише 3 чоловіка: Віталій В., Валерій В., Віктор Г. Серед пропонованих варіантів на р. Стир - жоден не підійшов - власне, про це вже мова була у тій же темі, якщо уважно читати. Натомість був виїзд на зовсім незнайоме місце на р. Іква, а саме до с. Перевередів. Серед нашого колективу (Віталій В., Валерій В., Віктор Г.) ніхто там до першого тестування ще не бував взагалі. Відповідно про який травень йде мова - не зрозуміло.
Далі, думка про проведення спінінгового марафону саме на річці також зародилась у червні місяці і вона була озвучена на зборах Президії ФРСВО. Відповідно така думка була підтримана, тим більше, що цьому передував Закритий Кубок Федерації.
Особисто мені у с. Перевередів довелось побувати до Закритого Кубку лише 2 рази: перший раз під час тестування, другий - на тренуванні у визначений для цього час. Знаю, що були й такі, які побували там більш як 2 рази, але також у період визначений тренуванням.
Відповідно серйозною звинувачувальною є заява із цитатою
imperator писав:Таким чином,місце достеменно не дослідили,а змагання провели для підвищення рейтингу конкретної особи.
- однозначне рішення про змагання у с. Перевередів не приймав. Рішення було колегіальне. Щодо звинувачення - слід аргументувати відповідними фактами і доказами. Тим більше, що після Закритого Кубку чомусь не було претензій на "конкретну особу". Як же так? Виникає ситуація, що один Віжанський В. вміє ловити рибу на річці, а решта членів Федерації тільки на закритих водоймах і це при тому, що на Закритому Кубку лише 4 чоловіка із 10 чол. були без риби. Звідси виходить, що все таки 6 чол. вміють ловити і в тому числі навіть imperator. Але змагання відбулись і вони показали місце кожного учасника.
Не стану аргументувати вчинки браків та наслідки електролову - це питання до Рибінспекції. Однак станом на 5 липня 2009 року було важко лише за словами місцевих відзначити про вплив браків - це не аргумент, оскільки ознаки на поверхні річки говорили зовсім протилежне. Риба була і клював не лише окунь чи щука, але й головень.
imperator писав:Мої пропозиції щодо місця проведення першого етапу:
- р.Стир (є з чого вибрати)
- р.Стохід (с.Корсині,берегова лінія, близько 2км)
- р. Стир - слід визначити конкретне місце результатами лову. Другий момент - берегова лінія повинна бути хоча б 3 км;
- р.Стохід (с.Корсині,берегова лінія, близько 2км) - гарний варіант. Якщо вже є результати лову і місце відповідає для проведення змагань і також буде 3 км берегової лінії - приймемо рішення.

На останок, щоб не вдаватись у полеміку:
- місце првоедення 1 етапу ще можна змінити - чітка і аргументована пропозиція по водоймі. Приклад: був такого дня у липні місяці 2009 року, пройшов ділянку 3-4 км берегової лінії річки (якщо ставу - формула розрахунку для проведення змагання така: к-сть учасників (як правило 30-45 чол.) множимо на 10 метрів і ще раз множимо на 2), результат лову - кількість пійманої риби, орієнтовна кількість клювань тощо);
- слідкувати за претензіями, аргументувати і доводити фактами, пам"ятаючи, що сайт є відкритим.
Пропозиція щодо голосування підтримується

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Хоч я і не підтримую річкових змагань, визнаю- риба там є і багато (через поляризаційні окуляри її часто було видно), просто в той день малоактивна, я сам мав 4 чіткі покльовки, один сход, декілька виходів, реалізація підвела. Здивувала практично відсутня активність щуки, результат дав головень, любительський стаж лову якого в учасників дійсно дуже різний.imho

При обговоренні попередніх змагань мене критикували за пропозиції що відходять від стандартів, тепер все змінилось?
Навіщо надавати експереминтальному марафону статус КО. В Львові,наприклад, проводять нестандартні змагання, але статусу офіційних спортивних їм не надають.imho.

Jigmen
Судак

Повідомлення Jigmen »

Шановні!!!Не ігноруйте озера!!!Між іншим,основна маса змагань проводиться на стоячий воді. :!:

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Jigmen писав:Шановні!!!Не ігноруйте озера!!!Між іншим,основна маса змагань проводиться на стоячий воді. :!:
- саме завтра плануємо протестувати одне із таких водойм поблизу с. Крижівка та с. Чебені. Якщо вдасться таки виїхати результати тестування викладемо.

Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Банжор, колеги!!! З ряду тих чи інших причин давно не був на сайті. Бачу тут йде жостка полеміка. Хочу і своїх 8 копійок вставити. Рибаки!!! Чи у нас в області нема достойних місць, де ловити рибу? Чи то потрібно пертись за надцять кілометрів у якесь село, яке і не зразу вимовиш? Трохи повторюсь, але я особисто підтримую р.Стир, Чебені також проходять. Шкода, що рибалка з берега, а то б запропонував спортивну рибалку на Мосорі.
Imperator писав:Таким чином,місце достеменно не дослідили,а змагання провели для підвищення рейтингу конкретної особи.
Здається Імператор не мав когось конкретно, але реакція була миттєва, яку В.В.В. напевно сприйняв в свою адресу!? Як кажуть в народі:"На злодію шапка горить". :lol: Тим не менше, моя пропозиція міняти місце лову лишається. Чекаю, що й інші форумчани підключаться, а не будуть чекати, щоб їх поставили перед фактом стосовно місця ловлі!!!
Востаннє редагувалось 11 липня 2009 15:59 користувачем Alegator, всього редагувалось 1 раз.

yurgen
Амур
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення yurgen »

Помню на закрытом кубке звучали сомнения на счёт выбора Иквы в Перевередиве для марафона. Аргументы звучали такие - что если будет такой же клёв как 5,07 и обловиться, например, только три команды из десяти? Кто тогда переходит во второй этап?
Плюс к тому береговая линия там составляет всего 1200 метров, что для 10-15 учасников ещё нормально, но для 30-ти - мне кажеться будет маловато. Или там можно будет сектора поставить ещё ниже по руслу? К тому же крупный рогатый скот, гуси и купающиеся люди постоянно исключали для облова 10-20% секторов.

Ну и вопросы.
1. В пункте 3.2 надо бы ещё дописать к-во учасников в команде. Как всегда три?
2. Если на второй этап один из членов команды не сможет попасть, возможна ли замена учасника?

imperator
Колючка

Повідомлення imperator »

yurgen писав: Плюс к тому береговая линия там составляет всего 1200 метров, что для 10-15 учасников ещё нормально, но для 30-ти - мне кажеться будет маловато.
Таким чином, моя пропозиція що до р.Стохід с.Корсині (берегова лінія що найменше 2км, хоча, якщо поїхати оцінити,можна вкластись в 3км і більше ) є більш вдалою.
В.В.В. писав:- місце првоедення 1 етапу ще можна змінити - чітка і аргументована пропозиція по водоймі.
Ось вам чітка і аргументована пропозиція. 8-)
Потрібна допога,звертайтесь.
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”