ЗвітиШепель

Модератори: BOBR, President

Автор цієї теми
Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Шепель

Повідомлення Pikaso »

Після 4-тижневої перерви, я зрозумів що ветеранам руки крутить і пора на рибалку.
Вирішив поїхати на полігон федерації всім відомий Шепельський став взявши зі собою одну чарівну помічницю для підстраховки. Погоду інтернет показував грубо кажучи не сонячну але прагнення порибалити взяло верх)))))))
Прибувши туди біля 18.30 я вирішив знайти підходяще місце для ловлі враховуючи те що берегова лінія заросла рослинами і становила тим деякі незручності для виважуваня риби.....
Промаркірувавшись і закормившись почалося саме цікаве (очікування першого паравоза ). приблизно 23.15 я почув перший знайомий звук сігналізатора, але при підсіканні виявилась ложна тривога....можливо карась )))
Ніч була тиха і спокій в плані покльовок...в ранці був контрольний перезакид, а біля 10.00 закорм. І як завжди по закону подлості коли рибак сідає поїсти стається покльовка. Довгий гудок сігналізатора заставив мене бігти до родпода))) При підсічці я відчув на тобу краї оснастки що щось дригається і немаленьке....
При виважуванні виявилося що це той риб за якою я і приїхав))) Радість була безмежна бо 1 задача позбавитися 0 була виконана. І карпуня в 7.400 лежав на маті. Після півторигодинної перерви почувся новий паравоз....і тут почалася боротьба бо на оснастці сидів білий амур в 7.300 за вагою )))).....я троха його помучив а потім передав вудлище Інні і пішов до бровки з рослин щоб підсачити рибу.....лале він незбирався здаватися і за 8 разом риба вимучилася і здалася ....пізніше приїхав Грабовський і поміг трішки закормитися. Пізніше клюнув ще один короп на 1.500.В ночі була гроза з ливнем навіть прийшлося перейти спати в машину враховуючи фактор того що в палатці все плавало. в ночі було пару піків, а потім як виявилося 3 оснастки були біля берега в рослинах а 4 була далеко і в очереті(((...було 4 риби...погода неліпшала дощ неперестава. Зібравшись я поїхав з гарним настроєм додому. Ще гарний фактор що по дорозі я незагруз, хоча ймовірність була бо дороги розмило а трава була скольська як лід.
Доречі троха спробував на фідер половити і теж непогано за кожним закидом в інтервалі 3-7хв. були покльовки і на 90% результативні. в основному плотва, красноперка, карась.

І невеличкий фотозвіт :lol:
Востаннє редагувалось 29 червня 2009 20:18 користувачем Pikaso, всього редагувалось 3 разів.

Автор цієї теми
Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Re: "Ва-Банк "- на тренувані )))

Повідомлення Pikaso »

І тут ще декілька 8-)

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Справжнє ім'я: Александр

Повідомлення BOBR »

Амурчик толстенький порадовал...
ЗЫ Саня раскажи что с утра ел?
Зображення

Автор цієї теми
Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Повідомлення Pikaso »

Бойли треба їсти )))

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

Зображення Зображення Зображення РЕСПЕКТ..... :!: :!: :!: нарешті по карпфішингу з"явились звіти 8-) 8-) 8-)
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

Antishkin
Мальок

Re: Шепель

Повідомлення Antishkin »

Приветствую всех!!!!
24 июня на всем известном уже водоёме « Шепель » проводилась тренировка по карпфишингу, команды Бобры! В составе: Бобр Дима и бобр Алексей (Москва).
Цель и задача тренировки: а) увеличение количества поклёвок; б) создание уникально сбалансированной прикормки в т.ч. и бойлов собственного приготовления; в) изменение тактики ловли по прикормке, расположения оснасток и времени кормления; г) анализ результатов.
В связи с тем, что команда является действующим участником соревнований, о конкретике данного эксперимента не может быть и речи ( военная тайна, не разглашать!).
Поэтому ограничимся констатацией фактов и скромным фотоматериалом. Коротко:
За прошедшие трое суток, было зафиксировано более 30 поклёвок(полноценные “паровозы”), поймано 24 карпа ,1 линь и 1 карась. Из которых всего лишь 8 карпов зачётных, весом от 1,5 кг. Самый крупный карп 7.40кг (еврейский можно сказать).
На удивление очень много мелкого карпа, что не характерно для данного водоёма ( к следующему лету все не зачёты будут зачётными, чё не может не радовать).
Из сопутствующих препятствий: постоянное изменение погоды(солнце и безветрие – дождь – солнце ветер, волны с бурунами – ураган, гроза и град величиной с бойл 15 диаметра – опять жара.
Словом результат удовлетворительный!
При проведении тренировки не пострадал не один карп!!!
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Звонили Сашке :D
Зображення
Зображення
Незачёт ;)
Зображення
Зачёт :)
Зображення
Зображення
Зображення

Автор цієї теми
Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Повідомлення Pikaso »

:lol: Бобри молодці.....РУЛЯТЬ ;)

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Pikaso писав::lol: Бобри молодці.....РУЛЯТЬ ;)
- однозначно.
І Саша Pikaso також молодець!

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Повідомлення President »

8-11 июля команда "Бобры" провела тренировку в Шепле. Результат следующий: пятерка, две двойки и карп-красавец 9.760 - коммандный рекорд :roll: .
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

рибачок
Колючка

Шепель

Повідомлення рибачок »

Підскажіть що робиться з кьвом КАРПА,незнаю куди поїхати закрити сезон ніколи небув осіню в ШЕПЕЛІ да нетак довго займаюсь КАРПФІШИНГОМ підскажіть будьласка та які запахі робочі. :)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”