СпорядженняПлетений шнур чи моно, що краще для фідерної ловлі ???

Модератор: Sergey@F

Відповісти

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Плетений шнур чи моно, що краще для фідерної ловлі ???

Повідомлення Павло »

З покупкою нової катушки вирішив обновити і ліску.Купив Formax 0.25, розмотка 150 м.Раніше використовував спінінгову теж 0.25 фірми Spro 100 м.Виникло питання чи варто намотувати всі 150 м?Розумію, що потім можна і "перемотати іншим не зношеним кінцем.Ще не розумію як можна в"язати оснастки на основній лісці, адже з кожною рибалкою при використанні деяких оснасток вона вкорочуєтся.Хоча можливо я просто не знаю наскільки краще ловити зі зв"язаною оснасткою на основній лісці?
Зображення

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Re: Плетений шнур чи моно, що краще для фідерної ловлі ???

Повідомлення Sergey@F »

:arrow: Якщо розмір шпулі дозволяє то чомуб не намотати 150 м. вона лишньою не буде, а в окремих вападках може виручити, наприклад при рибалці на озері коли дистанція ловлі більше ста метрів......

:arrow: Я особисто на основній нитці оснасток не в"яжу ніколи..... навіть коли використовую "патерностер" то просто в"яжу його з жорсткої ліски діаметром 0,25 - 0,3 і з допомогою невеликого вертлюжка чіпляю до основної нитки це набагато зменшує кількість перехльостів, навіть я б сказав у мому випадку зводить їх до нуля..... 8-)

:arrow: Стосовно ліски, то я неї застосовую вкрай рідко..... зокрема це при ловлі на дистанціях до 20 м і без течії, застосовую спеціальну фідерну ліску на одному фідері це Black Magic Feeda Line 0,22 на іншому Trabucco T-Force Special Feeder 0,25... Перевагою таких жилок є те що вони тонучі і мають менший коефіцієнт розтягування що відповідно збільшує чутливість порівняно із звичайними жилками.....
:!: :!: :!: Але в цілому ж на фідері рекомендую застосовувати якісний плетений шнур що я й роблю у більшості своїх рибалок, тобто на одній шпулі у мене намотаний шнур, а на іншій фідерна жилка.... 8-) При використанні шнура сигналізація покльовок просто на 5+, також шнур завдяки невеликому діаметру (у мене 0,12) менше парусить при закиданні тай при ловлі на течії переваги шнура досить відчутні...., а для гасіння ривків риби при виважування використовую Feeder Gum Browning від....... ;) Єдиним недостатком є те що якісний шнур коштує не малих грошей, але він того вартий оскільки якісний шнур можна використовувати декілька сезонів
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Зображення

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Хто що знає про шнур Bestseller від Катрана?
Зображення
Зображення

Ванчік
Уклійка

Повідомлення Ванчік »

Підтримую шнур!!!! На дистанцію закидання приблизно 50 м непотрібно робити великий замах при підсіканні і чутливість набагато більша. використовую 0,14-0,16 мм в діаметрі, от тільки марку не памятаю!

promouterus
Минь
Справжнє ім'я: Тарас

Повідомлення promouterus »

Ванчік писав:Підтримую шнур!!!! На дистанцію закидання приблизно 50 м непотрібно робити великий замах при підсіканні і чутливість набагато більша. використовую 0,14-0,16 мм в діаметрі, от тільки марку не памятаю!
абсолютно протилежна моя думка, проте вона стосується лише річки (наприклад, Стир) із дном вкритим ракушняком у інших випадках тільки за ...

Плюси шнура - дальність закиду та чутливість
Недолік - вбивається за 1/2-1/4 сезону (саме на річках)
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->

Ванчік
Уклійка

Повідомлення Ванчік »

Цікаво почути Вашу думку про використання кольорового шнура в фідері?! Чи використовує хто кольорові шнури і якої фірми!??????

promouterus
Минь
Справжнє ім'я: Тарас

Повідомлення promouterus »

естетика для ока рибалки, не більше + переплата за фарбу lol: рибі по-ба-ра-ба-ну якого кольору шнур (робоча частина снасті - повідок, а від його характеристик залежить і кльов і улов і т.п.), особливо в каламутній воді (але це власне ІМХО) som:
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->

Дмитро Л
Колючка
Справжнє ім'я: Дмитро

Повідомлення Дмитро Л »

Плетений шнур чи моно, що краще для фідерної ловлі ???
Доброго часу!
Викорустовую тільки шнур, на монолєсці морально не можу заставити себе кліпсуватись stesnya: ! Якщо в улові передбачається трофей ставлю фідергам. trofei:
A - Fishing!
YouTube канал - рибалка на Волині!
http://www.youtube.com/c/AFishing

Ванчік
Уклійка

Повідомлення Ванчік »

В минулому сезоні переконався, для карпа краще ставити леску, а на іншу рибку шнур. Попадалось пару карпуш в районі 1,5кг трошки проблематично тянуть ниткою, або потрібно використовувати катушки класу еліт з плавним фрикціоном
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”