СпорядженняКормушки

Модератор: Sergey@F

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Кормушки

Повідомлення Павло »

Сьогодні близько трьох годин намагався виготовити дальнобійну кормушку з кінцевим рухомим грузилом.
Ось результат:
Зображення

Зображення
Сама кормушка виготовлена з пляшки, карабінчик дозволяє швидко і оперативно змінювати грузики і тим самим змінювати вагу, або просто ловити з самим грузиком.Зараз я відлив тільки три грузила:
1.25
2.30
3.50
проте потім, збираюсь збільшити діапазон як грузил так і кормушок різного об"єму.
Надіюсь скоро випробувати на воді, тоді й розповім про недостатки яких нині "не можу придумати".Хоча основна вимога до цієї кормушки це дальнобійність, яка дуже потрібна в ловлі на озерах.

P.S.На даний момент в роздумах...............................................................................................на якій оснастці використовувати цей виріб?
Зображення

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Re: Кормушки

Повідомлення Sergey@F »

Павло як провіриш кормуху на водоймі обов"язково відпишись....8-) цікаво на скільки далеко вона полетить :roll: :!:
........................, а оснастку пропоную використовувати з трубкою притизакручувачем тому що з петлями думаю будуть перехльости..... :roll: хоча потрібно експерементувати........ :idea:

Сам для далекого закидання використовую спеціальну дальнобойну кормуху Bullet Feeder від Preston Inovations така кормуха спокійно летить за сотню метрів................. :arrow: РЕКОМЕНДУЮ!!!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Sergey@F писав: РЕКОМЕНДУЮ!!!
Павло писав:Чесно кажучи вже повністю зневірився що в наш забитий Любомль привезуть більш-менш нормальний товар, всі прилавки забиті снастями від фірми Brat Fishing
Sergey@F писав:Павло як провіриш кормуху на водоймі обов"язково відпишись.... цікаво на скільки далеко вона полетить
........................, а оснастку пропоную використовувати з трубкою притизакручувачем тому що з петлями думаю будуть перехльости..... хоча потрібно експерементувати......
Ок! ;)
Зображення

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Випробування описано тут
Зображення

Pikaso
Сазан
Контактна інформація:

Повідомлення Pikaso »

Дивлячись на твій витвір стає аж моторошно.... 8-) .........звичайно молодець що експеременти ставиш.......але на мою думку рухомий груз, і великий карабін будуть заважати.....а при вітряній погоді точного закиду НЕБУДЕ......але всеодно відпиши враження свої поповоду тестдрайву ;)

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Сьогодні під час грози, нарешті зробив кормушку, конструкцію якої придумав уже давно.
Зображення

Зображення
Не знаю, як вона буде літати, але попробувати треба.
Тому на днях знову відправлюсь на канал.

П.С.В кормушці з рухомим грузом переробив грузила
Зображення
- і естетичний вид кращий, і, думаю, обтікання повітрям буде краще ніж у трикутних.
Зображення

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Sergey@F писав: Сам для далекого закидання використовую спеціальну дальнобойну кормуху Bullet Feeder від Preston Inovations така кормуха спокійно летить за сотню метрів................. :arrow: РЕКОМЕНДУЮ!!!
Яка вага та габарити?
Зображення

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

Павло писав:
Sergey@F писав: Сам для далекого закидання використовую спеціальну дальнобойну кормуху Bullet Feeder від Preston Inovations така кормуха спокійно летить за сотню метрів................. :arrow: РЕКОМЕНДУЮ!!!
Яка вага та габарити?
Особисто в мене вага 2 oz, але в продажі є різні........... загальна довжина кормушки 7 см (є менші), довжина без грузила 4,5 см... 8-) 8-) 8-)
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

:arrow: В минулому сезоні самими улюбленими моїми кормушками, особливо для для ловлі карася були такі кормушки....
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

:arrow: Павло, щось ти давно не радував нас своїми саморобками...
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”